CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2018 - Wyniki konkursu - Blog FOTOJOKER.pl

CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2018 – Wyniki konkursu

W ubiegły czwartek 17. października w Warszawie odbył się wielki finał konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2018. Wybór najlepszej CEWE FOTOKSIĄŻKI ROKU nie był łatwy. Spośród blisko 900 zgłoszeń, wyłoniono najlepszych 30 prac  – to właśnie one zostały zaprezentowane podczas uroczystej gali.

CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2018 – 1. miejsce

Głosami Jury I miejsce przyznano Marii Górskiej za CEWE FOTOKSIĄŻKĘ „50 lat razem”, uwieczniającą historię jej szczęśliwego, wieloletniego małżeństwa.

Pani Maria CEWE FOTOKSIĄŻKĘ wykonała po raz pierwszy w życiu i według niej było to bardzo proste i przyjemne zadanie. Dzięki zdobytej nagrodzie – dowolnej wycieczce wybranej z biura podróży ITAKA, Pani Maria wraz z mężem spełnią swoje największe marzenie: po 53 latach małżeństwa wybiorą się w podróż poślubną.

Nagrodzoną CEWE Fotoksiążkę można obejrzeć w naszej GALERII.

Okładka - „50 lat razem”

CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU – 2. miejsce

Laureatką 2. miejsca konkursu została Pani Monika Jończyk, która w swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE “USA 2018, NEVADA, ARIZONA, UTAH” zawarła zdjęcia z podróżniczej sesji ślubnej oraz piękne pejzaże wykonane podczas wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Nagrodą za otrzymanie 2. miejsca był aparat fotograficzny o wartości 4 tysięcy złotych.

2. CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU można zobaczyć TUTAJ.

Okładka - USA 2018, NEVADA, ARIZONA, UTAH

 

CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU – 3. miejsce

Rok 2018 okazał się wyjątkowy dla finalistów konkursu. Decyzją jury przyznano aż dwa 3. miejsca. Nagrodę otrzymali: Pani Małgorzata Gordon-Korpus za “Corfu Tour” oraz Pan Waldemar Jabłoński za “Sycylię“.

Sycylia – Waldemar Jabłoński

Okładka - Sycylia – Waldemar Jabłoński

 

Corfu Tour – Małgorzata Gordon-Korpus

Okładka Corfu Tour – Małgorzata Gordon-Korpus

 

Koncert Olgi Bończyk i prezenty od ZAKSY Kędzierzyn-Koźle

Tegoroczna Gala Finałowa konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU okazała się niezapomniana dla wielu finalistów. Wieczór uświetnił recital w wykonaniu doskonałej aktorki i piosenkarki – Olgi Bończyk, a wszyscy laureaci otrzymali prezent od drużyny ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, aktualnego Mistrza Polski w siatkówce – piłki z autografami zawodników.

CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2018 - ZAKSA

 

CEWE wspiera SOS Wioski Dziecięce

Już po raz kolejny, podczas Gali Finałowej CEWE udzieliło wsparcia materialnego dla SOS Wioski Dziecięce. Czek w imieniu Stowarzyszenia odebrała Pani Aleksandra Wolak-Wojtczuk. Więcej na ten temat TUTAJ.

CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2018

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do zgłaszania się do nowej edycji konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU.

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona www autora

Avatar

Aleksandra Szostak

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *