Nasze bestsellery

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

Nasz Bestseller w klasycznym formacie A4 (ok. 21x28 cm). Doskonały pomysł na prezent oraz pamiątka najcenniejszych wspomnień zgromadzonych na zdjęciach. Zachowaj momenty z podróży i spotkań rodzinnych.

od 49,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

CEWE FOTOKSIAŻKA XL to kwadratowy rozmiar ok. 30x30 cm i wyjątkowo dużo miejsca na Twoje fotografie ślubne, rodzinne czy wspomnienia z podróży. Wybierz okładkę, papier i pomysłowo zaprojektuj prezent lub pamiątkę dla siebie.  

od 149,99 zł*

Pozostałe formaty CEWE FOTOKSIĄŻEK

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała w formie fotozeszytu jest poręczna, wytrzymała, łatwa do zaprojektowania i sprawdza się jako mały podarunek dla przyjaciół lub rodziny. Wielkość? Około 14x13cm. Liczba stron? Od 26 do 50.

od 19,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini w praktycznym poziomym formacie jest idealna do przedstawienia zdjęć z urodzin, imienin czy krótkiego urlopu. Miękka okładka oraz nawet 74 stron wewnętrznych zapełnisz wybranymi wspomnieniami i podzielisz się nimi z kim zechcesz.

od 29,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama (ok.19x15 cm), to możliwość zaprojektowania i zapełnienie nawet 74 stron ze zdjęciami. Proponujemy ją jako druk cyfrowy lub fotograficzny. 

od 29,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa w rozmiarze około 21x21 cm, to ciekawe możliwości kreacji własnego fotoalbumu na jednym z 6 wysokiej jakości papierów.       

od 39,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

Piękne krajobrazy znakomicie prezentują się w formacie panoramicznym. CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama jest idealna właśnie do prezentowania zdjęć z podróży lub... rodzinnych ujęć grupowych. Wydrukujemy ją dla Ciebie na jednym z 6 papierów.        

od 99,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

Format XXL, czyli ok. 28x36 cm to możliwości projektowania fotoksiążki, którą otrzymasz wyłącznie w twardej oprawie na jednym z 3 papierów. Polecamy szczególnie do ekspozycji najwyższych jakościowo fotografii (np. bardzo wysoka rozdzielczość).

od 239,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama to wyjątkowy, największy format XXL, który pomieści nawet  178 stron z Twoimi zdjęciami. Doskonale sprawdzi się w formie fotoalbumu z pięknymi, panoramicznymi zdjęciami z podróży czy też pamiątkowej fotoksiążki ślubnej.

od 289,99 zł*
Różne pomysły, różne formaty

CEWE FOTOKSIĄŻKA to pole do popisu dla Twojej kreatywności. Uchwycone w obiektywie wspomnienia ożywają, gdy tylko sięgniesz po samodzielnie zaprojektowaną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ – jutro, za tydzień, za ileś lat. Prawie jak wehikuł czasu. Mając pomysł na opowieść pisaną własnymi zdjęciami, sięgasz po bezpłatny program CEWE FOTOŚWIAT i tworzysz projekt w jednym z 9 dostępnych formatów.

Wspomnienia pod ręką

Mniejsze formaty CEWE FOTOKSIĄŻEK są bardziej poręczne jeśli chcemy je zabrać w jakąś podróż. Oczywiście możemy mieć zdjęcia na smartfonie, ale fotoksiążka… nigdy się nam nie rozładuje, nie zamarznie i nie przestanie działać po zalaniu wodą. Nie chodzi oczywiście, aby zabierać ją na zdobywanie Mount Everestu czy na przedzieranie się przez amazońską dżunglę, ale idealnie zmieści się w bagażu podręcznym, jeśli podróżujemy pociągiem, autobusem, samolotem i chcemy ją komuś wręczyć osobiście, na miejscu. CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini, Mała czy Kieszonkowa Panorama to kolejno wymiary 15x11 cm, 14x13 cm i 19x15cm. Panorama oczywiście doskonale nada się do przedstawienia krajobrazów, to takie mini dzieła sztuki w Twojej torbie podróżnej.

Średniej wielkości pamiątki

Mniejsze formaty CEWE FOTOKSIĄŻEK polecamy na początek przygody z naszą fotoksiążką, aby mniej do świadczeni użytkownicy mogą przetestować swoje umiejętności projektowania. CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa, Duża, Duża Panorama to większy format, który jeszcze dokładniej pokaże Twoje zdjęcia w bardzo estetycznej, uporządkowanej i trwałej formie. Średnie formaty to już przedział wymiarów 21x28. CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża i Duża Panorama są obecnie najczęściej kupowanymi odmianami naszych fotoksiążek. Opcja kwadratowa ze stronami 21x21 cm, to coś dla fanów zdjęć zbliżonych formą do tych z Instagrama (zmieścisz od 26 do 98 stron).

Wielkie momenty, wielkie CEWE FOTOKSIĄŻKI

To już pokaźne propozycje formatów (38x29cm, 30x30cm, 28x36cm), które polecamy do upamiętniania ważnych jubileuszów, krajobrazów lub po prostu chwil uznawanych przez nas za ważne. Twarda okładka i markowe papiery gwarantują trwałe, niesamowite wrażenia estetyczne. Takie CEWE FOTOKSIĄŻKI możesz uzyskać nawet w skórzanej lub płóciennej oprawie (niektóre opcje z dodatkowym uszlachetnieniem).

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej