Formaty CEWE FOTOKSIĄŻEK

Nasze bestsellery

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

Nasz Bestseller w klasycznym formacie A4 (ok. 21x28 cm). Doskonały pomysł na prezent oraz pamiątka najcenniejszych wspomnień zgromadzonych na zdjęciach. Zachowaj momenty z podróży i spotkań rodzinnych.

od 49,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

Kwadratowy rozmiar (ok. 30x30cm) i wyjątkowo dużo miejsca na Twoje fotografie ślubne, rodzinne czy wspomnienia z podróży. Wybierz okładkę, papier i pomysłowo zaprojektuj jako prezent lub na własną pamiątkę. 

od 149,99 zł*

Pozostałe formaty CEWE FOTOKSIĄŻEK

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała

Mały format (14x13 cm) to też niemałe emocje przy przeglądaniu i nie mniejsza radość tworzenia, ale to coś bardziej dla początkujących twórców CEWE FOTOKSIĄŻEK, którzy chcą zrobić bliskim niespodziankę. 

od 19,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini

Nasza propozycja w praktycznym, poziomym formacie jest idealna do przedstawienia zdjęć z urodzin, imienin czy krótkiego urlopu. Miękka okładka oraz nawet 74 stron wewnętrznych zapełnisz wybranymi wspomnieniami i podzielisz się nimi z kim zechcesz.

od 29,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

Kieszonkowa Panorama (ok.19x15cm) to od 26 do 74 stron pełnych Twoich zdjęć! Tę przechowalnię pozytywnych momentów proponujemy w druku cyfrowym lub na papierze fotograficznym (twarda lub miękka oprawa).  

od 29,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

Emocje, przeżycia, bezcenne momenty uchwycone na zdjęciach - to już masz, a teraz stwórz z tego ciekawą opowieść i wydrukuj ją w kwadratowym, modnym formacie (21x21 cm).        

od 39,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

Pozioma prezentacja zdjęć. Format 28x21cm jest świetny do szerokich kadrów (prócz krajobrazów to też np. zdjęcia grupowe ze ślubu czy innych uroczystości). Twarda okładka, możliwe uszlachetnienia i 6 opcji wydruku.         

od 99,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

Format XXL, czyli ok. 28x36 cm to możliwości projektowania fotoksiążki, którą otrzymasz wyłącznie w twardej oprawie na jednym z 3 papierów. Polecamy szczególnie do ekspozycji najwyższych jakościowo fotografii (np. bardzo wysoka rozdzielczość).

od 239,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

Opcja nie dla minimalistów. Oto nasz największy format CEWE FOTOKSIĄŻKI (38x29 cm), który zmieści od 26 do 178 stron twoich zdjęć. Fotografia podróżnicza, ślubna, architektoniczna lub też artystyczna, ma tutaj pełne pole do popisu - tak jak i Ty przy jej tworzeniu. 

od 289,99 zł*
Pobierz darmowy program do projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI

Jak zaprojektować CEWE FOTOKSIAŻKĘ w darmowym programie CEWE FOTOŚWIAT

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej