CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża A4

   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża A4

   Klasyczny format, klasyczna elegancja!

   od 49,99 zł*

   • Klasyk najchętniej wybierany przez naszych klientów
   • Format standardowy i panoramiczny
   • 4 okładki do wyboru

   Więcej informacji o produkcie

   Zadzwoń do nas.

   Zadzwoń do nas.

   U nas zapłacisz za pomocą:

   Informacje o sposobie dostawy:

   Wysyłka pocztowa: Czas realizacji 3-6 Dni
   Odbiór w sklepie: Czas realizacji 3-6 Dni

   Koszty wysyłki według cennika

   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

   Wasza ulubiona CEWE FOTOKSIĄŻKA

   Dlaczego warto?

   Dlaczego warto?

   Z wielką przyjemnością informujemy, że CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientów i jest jednym z formatów, po który sięgacie najczęściej. Niezwykły charakter i ponadczasowa elegancja to zalety takiej fotoksiążki, która może być własną pamiątką lub prezentem dla kogoś bliskiego. 

   Niezależnie od okazji (urodziny, okrągły jubileusz, ślub lub Boże Narodzenie), trudno wyobrazić sobie  bardziej wzruszający i oryginalny prezent niż taka CEWE FOTOKSIĄŻKA. Właściwie to TWOJA CEWE FOTOKSIĄŻKA, bo samodzielnie zadbasz o jej treść, wygląd i ostateczną formę. CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża w rozmiarze około 21 x 28 cm, to dużo miejsca na najpiękniejsze zdjęcia i dedykacje tekstowe (aż do 178 stron!). 

   To propozycja dla osób szukających niestandardowych rozwiązań prezentowych i kogoś komu zależy na olśniewających efektach, które wydobędą cały urok zdjęć np. piękno natury, bogactwo architektury, uroda ludzi na portretach.

   Możliwości są tutaj nieskończone, bo granice pomysłowości może wyznaczyć tylko Twój mózg.Ten może przecież należeć zarówno do profesjonalnego fotografa, jak i zwyczajnego fana fotografii. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, więc warto najpierw przemyśleć temat fotoksiążki, dobrać do niego zdjęcia i oddać się przyjemności Tworzenia w darmowym, ale posiadającym duże możliwości programie CEWE FOTOŚWIAT.

   CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Dużą możesz projektować na komputerze i urządzeniach przenośnych, nie ogranicza Cię miejsce więc po co ma ograniczać Cię wyobraźnia? Dajemy narzędzia do przemiany Twoich pomysłów w czyny, Ty musisz tylko chcieć z nich skorzystać - dla siebie lub dla bliskich.

   Dodatkowe informacje:

   Dodatkowe informacje:

   Rodzaj wydruku:
   Druk cyfrowy standard (matowy lub błyszczący)
   Druk cyfrowy matowy Premium
   Druk na papierze fotograficznym (matowy, błyszczący i matowy Premium)

   Ilość stron / Wymiary:
   od 26 do 178 / 21x28 cm

   Okładka:
   Indywidualnie projektowana okładka twarda, miękka oraz zeszytowa (zależnie od wybranego rodzaju papieru)

   Okładki

   CEWE FOTOKSIĄŻKA z każdej strony dobrze wyglądająca

   Twarda okładka z uszlachetnieniem

   Twarda okładka z uszlachetnieniem

   Zastosuj wyjątkowe efekty uszlachetnienia na okładce Twojej CEWE FOTOKSIAŻKI, żeby nadać jej wyjątkowego charakteru i elegancji! Wyróżnij wybrane detale okładki uszlachetnieniem w kolorze złotym lub srebrnym albo uwypuklij je lakierem UV. Zaangażuj więcej zmysłów - taka fotoksiążka to nie tylko uczta dla oczu - dotyk również dostarczy Ci wrażeń. 
   Uszlachetnienie twardej okładki dostępne jest dla CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej, Dużej Panoramy oraz XL.

   Twarda okładka

   Twarda okładka

   Twoja twarda okładka CEWE FOTOKSIĄŻKI może być bardzo indywidualna, zależy to jedynie od Twojej kreatywności. Nasz program projektowy daje Ci wiele możliwości, dzięki wielu elementom graficznym (cliparty, szablony, tła). Układasz zdjęcia, dodajesz teksty i dedykacje, a całość urzeka.

   Okładka najpierw jest nadrukowywana na papier, a następnie laminowana i podklejona twardą tekturą. Dzięki temu stanowi wyjątkowo stabilną i efektowną oprawę Twojej CEWE fotoksiążki. 

   Miękka okładka

   Miękka okładka

   Podobnie jak w przypadku okładki twardej, rozwiązania zastosowane w tym rodzaju oprawy pozwalają na samodzielny wybór zdjęć, które staną się wizytówką Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

   W odróżnieniu od okładki twardej, okładka miękka charakteryzuje się niezwykłą elastycznością i giętkością, połączoną w idealnych proporcjach z godną podziwu wytrzymałością.

   Okładka w formie fotozeszytu

   Okładka w formie fotozeszytu

   Któż z nas nie lubi czasem wrócić pamięcią do lat młodości? Przeglądamy szkolne zdjęcia czy wspominamy wędrówki z plecakiem wypełnionym zeszytami. Może więc połączyć przyjemne z pożytecznym i zafundować sobie fotoksiążkę pełną fotografii z lat nauki? Oprawiona w oryginalnej formie fotozeszytu? To doskonały pomysł, bo ten rodzaj okładki pozwala wczuć się w klimat tamtych lat. Podobnie jak w przypadku okładki miękkiej, zaletą jest tutaj niezwykła giętkość i elastyczność.

   Natomiast od okładki miękkiej, fotozeszyt różni się metodą wykonania - w tym przypadku okładka nie jest klejona, lecz zszywana jak standardowy zeszyt. Gramatura wewnętrznych kartek wynosi 150 g/m².

   Rodzaj papieru

   Najlepszy papier dla najlepszych zdjęć

   Druk cyfrowy matowy standard

   Druk cyfrowy matowy standard

   Podstawowym priorytetem jest dla nas zapewnienie najwyższej jakości, którą uznajemy za nasz standard. Od początku naszej działalności hołdujemy też zasadzie, że na pierwszym miejscu znajduje się zawsze zadowolenie klientów. Między innymi z tych powodów stosujemy zawsze materiały najwyższej jakości.

   Szczególny nacisk kładziemy również na odpowiednią gramaturę wykorzystywanego przez nas w procesie produkcji papieru. 
   Podstawowa gramatura papieru wynosi 200 g/m², w przypadku fotozeszytów ta grubość to 150 g/m². 
   Strony CEWE FOTOKSIĄŻEK na papierze Premium posiadają grubość 250 g/m².

   Druk cyfrowy na papierze błyszczącym

   Druk cyfrowy na papierze błyszczącym

   To co stanowi o wyjątkowości tego rodzaju druku, to w pierwszej kolejności rodzaj papieru i technologia w jakiej jest wykonywany.

   Dla osiągnięcia niezwykłego efektu, niedostępnego w przypadku innych produktów z tej rodziny, wewnętrzne kartki fotoksiążki powlekane są specjalną warstwą błyszczącą. Ten oryginalny zabieg zapewnia fotoksiążce doskonałą trwałość, jak również nadaje jej wyjątkowych walorów estetycznych. Tak zabezpieczonym kartkom nie straszna największa nawet  wilgoć czy żadne zabrudzenia. 
   Nasza CEWE FOTOKSIĄŻKA na papierze błyszczącym jest drukowana na papierze o grubości 200g/m².

   Druk cyfrowy matowy Premium

   Druk cyfrowy matowy Premium

   Wybierz dla swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI gładkie wykończenie bez krzty połysku. Jest to najbardziej matowy efekt, jaki można uzyskać, wybierając druk cyfrowy.

   Efekt końcowy zachwyci wszystkich, którzy poszukują pięknego wykończenia z akcentem na detale fotografii. Jeśli od błyszczących zdjęć, wolisz matowe, wybierz ten papier.

   Druk cyfrowy matowy PREMIUM idealnie zaprezentuje profesjonalne portfolio, a szczególnie zjawiskowo wyglądają na nim fotografie czarno-białe.

   Papier fotograficzny matowy

   Papier fotograficzny matowy

   Fotograficzna ciemnia, naświetlany w skupieniu papier i zapach odczynników związanych z wywoływaniem zdjęć. Kiedyś fotografia bardziej kojarzyła się z magią i wiedzą tajemną. Ten jedyny w swoim rodzaju urok fotografii może wrócić do każdego, kto zdecyduje się na zamówienie CEWE FOTOKSIĄŻKI wykonanej na matowym papierze, której kartki poddane są tradycyjnemu procesowi fotograficznemu. 

   Poszczególne strony fotoksiążki są w tym przypadku łączone za pomocą połączenia Lay-Flat. Dzięki temu można uzyskać zupełnie płaską powierzchnie. Kolory prezentują się tutaj wyjątkowo korzystnie, więc jakość zdjęcia zyska jeszcze więcej - takie zalety ma papier fotograficzny matowy.  

   Każdy kto zdecyduje się na taki rodzaj fotoksiążki powinien być wicć gotowy na wyjątkowe wrażenia.

   Papier fotograficzny błyszczący

   Papier fotograficzny błyszczący

   Wyjątkowa głębia i ostrość zdjęć, a także niezwykłe odwzorowanie utrwalonych na fotografiach szczegółów, to najważniejsze korzyści płynące z zastosowania błyszczącego papieru fotograficznego. Ten rodzaj wydruku zdjęć oferowany jest w przypadku czterech formatów CEWE FOTOKSIĄŻKI:  

   • XXL Panorama, XL, Duża oraz Duża Panorama.

   Fotoksiążka drukowana na błyszczącym fotopoapierze jakość i doskonałe efekty estetyczne.

   Papier fotograficzny matowy PREMIUM

   Papier fotograficzny matowy PREMIUM

   Przygotowana na tym papierze CEWE FOTOKSIĄŻKA zachwyca nie tylko wyglądem, lecz także fakturą. Po papier fotograficzny matowy Premium sięgają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

   Czyste kolory, soczyste kontrasty i przestrzenna głębia ostrości, dodadzą Twoim zdjęciom życia i perfekcyjnie wyeksponują fotografię. Głęboko matowe, aksamitne uszlachetnianie zapobiega refleksom, chroni zdjęcia przed zabrudzeniami i przekonuje wrażeniami dotykowymi.

   Całość uzupełnia bindowanie lay-flat (dwie sąsiadujące strony są łączone na płasko), co sprawdza się idealnie dla fotografii panoramicznych lub grupowych ujęć rodzinnych.

   Kreatywna maska w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE
   Kreatywna maska w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE
   Kreatywna maska w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE

   Maski

   Udekoruj swoje zdjęcia ciekawymi maskami. Jeśli chcesz jej użyć dla danego zdjęcia, kliknij w przycisk "Maski". Następnie wybierz jedną z listy i przeciągnij na obszar zdjęcia.

   Upiększ swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ różnorodnymi clipartami
   Upiększ swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ różnorodnymi clipartami
   Upiększ swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ różnorodnymi clipartami

   Cliparts

   Aby zastosować jeden z naszych clipartów, należy kliknąć przycisk "Cliparty" (z lewej strony ekranu programu CEWE Fotoświat). Dzięki dostępnym grafikom, możesz udekorować swoje zdjęcia w zależności od okazji i pomysłu. Każdy znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego.

   Różnorodzne tła nadają Twoje CEWE FOTOKSIĄŻCE różnorodny charakter
   Różnorodzne tła nadają Twoje CEWE FOTOKSIĄŻCE różnorodny charakter
   Różnorodzne tła nadają Twoje CEWE FOTOKSIĄŻCE różnorodny charakter

   Tła

   Przy projektowaniu CEWE FOTOKSIĄŻKI możesz sięgnąć po jedno z naszych teł, które podkreślą wyjątkową prezencję Twoich zdjęć. Proponujemy wiele różnych wersji kolorystycznych (w standardzie), a jeśli nie znajdziesz odpowiedniego, bez problemu można pobrać kolejne.

   Wideo w CEWE FOTOKSIĄŻCE

    

   Masz niezapomniany film z wakacji? Teraz do dowolnego miejsca swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI możesz dodać własny filmik. Nasze oprogramowanie wygeneruje kod QR, który po zeskanowaniu smartfonem bądź tabletem, przekieruje Cię do strony zawierającej wsześniej przesłany film. Zaskocz bliskich!

    WIDEO W CEWE FOTOKSIĄŻCE

   Piękny dodatek do Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Mapa zobrazuje miejsce Twoich wakacji.
   Piękny dodatek do Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Mapa zobrazuje miejsce Twoich wakacji.

   Mapy

   Nieważne gdzie się znajdujesz: Za pomocą naszego darmowego oprogramowania możesz umieścić w swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE mapę przedstawiającą miejsce Twojej podróży.

   Część naszego oprogramowanie CEWE FOTOKSIĄŻKA: Liczne szablony stron które pomagają przy projektowaniu fotoksiążki.
   Część naszego oprogramowanie CEWE FOTOKSIĄŻKA: Liczne szablony stron które pomagają przy projektowaniu fotoksiążki.
   Część naszego oprogramowanie CEWE FOTOKSIĄŻKA: Liczne szablony stron które pomagają przy projektowaniu fotoksiążki.

   Szablony stron

   Umieszczasz na stronie swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI więcej niż jedno zdjęcie? Rozmieścisz je kreatywnie i elegancko dzięki różnorodnym propozycjom układów i szablonów - to aranżacja aż do 27 zdjęć na jednej stronie! 

   Spraw, aby Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA była wyjątkowa.

   Ceny mogą się różnić w zależności od sposobu zamówienia.
   Wybierz sposób dostawy, aby zobaczyć odpowiednią cenę.

   Uwaga: Najtańsza forma dostawy: dostawa do punktu foto!

   Prosimy wybrać sposób dostawy:

   dostawa do punktu foto
   wysyłka pocztowa
   ProduktCena Czas realizacji
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Fotozeszyt, Druk cyfrowy - papier matowy (26 stron) 49,99 PLN 3-5 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 12,00 PLN  
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka miękka, Druk cyfrowy - papier matowy (26 stron) 99,99 PLN 4-6 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 12,00 PLN  
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka miękka, Druk cyfrowy - papier błyszczący 119,99 PLN 4-6 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 16,00 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Druk cyfrowy - papier matowy (26 stron) 129,99 PLN 3-5 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 12,00 PLN  
   Uszlachetnienie w kolorze srebrnym/złotym 19,99 PLN 6-8 dni roboczych
   Uszlachetnienie lakierem wypukłym 18,99 PLN 6-8 dni roboczych
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN  
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Druk cyfrowy - papier błyszczący (26 stron) 149,99 PLN 4-6 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 16,00 PLN  
   Uszlachetnienie w kolorze srebrnym/złotym 19,99 PLN 7-9 dni roboczych
   Uszlachetnienie lakierem wypukłym 18,99 PLN 7-9 dni roboczych
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN  
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Druk cyfrowy - papier matowy Premium (26 stron) 159,99 PLN 7-9 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 16,00 PLN  
   Uszlachetnienie w kolorze srebrnym/złotym 19,99 PLN 10-12 dni roboczych
   Uszlachetnienie lakierem wypukłym 18,99 PLN 10-12 dni roboczych
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN  
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Papier fotograficzny matowy (26 stron) 194,99 PLN 6-8 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 20,00 PLN  
   Uszlachetnienie w kolorze srebrnym/złotym 19,99 PLN 9-11 dni roboczych
   Uszlachetnienie lakierem wypukłym 18,99 PLN 9-11 dni roboczych
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN  
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Papier fotograficzny błyszczący (26 stron) 194,99 PLN 6-8 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 20,00 PLN  
   Uszlachetnienie w kolorze srebrnym/złotym 19,99 PLN 9-11 dni roboczych
   Uszlachetnienie lakierem wypukłym 18,99 PLN 9-11 dni roboczych
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN  
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Papier fotograficzny matowy Premium (26 stron) 214,99 PLN 6-8 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 20,00 PLN  
   Uszlachetnienie w kolorze srebrnym/złotym 19,99 PLN 9-11 dni roboczych
   Uszlachetnienie lakierem wypukłym 18,99 PLN 9-11 dni roboczych
   Koszty dostawy zlecenia
   Cena od kwoty 199,00 PLN zł.
   9,99 PLN 0,00 PLN
   Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.
   ProduktCena Czas realizacji
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Fotozeszyt, Druk cyfrowy - papier matowy (26 stron) 49,99 PLN 3-5 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 12,00 PLN  
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka miękka, Druk cyfrowy - papier matowy (26 stron) 99,99 PLN 4-6 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 12,00 PLN  
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka miękka, Druk cyfrowy - papier błyszczący 119,99 PLN 4-6 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 16,00 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Druk cyfrowy - papier matowy (26 stron) 129,99 PLN 3-5 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 12,00 PLN  
   Uszlachetnienie w kolorze srebrnym/złotym 19,99 PLN 6-8 dni roboczych
   Uszlachetnienie lakierem wypukłym 18,99 PLN 6-8 dni roboczych
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN  
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Druk cyfrowy - papier błyszczący (26 stron) 149,99 PLN 4-6 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 16,00 PLN  
   Uszlachetnienie w kolorze srebrnym/złotym 19,99 PLN 7-9 dni roboczych
   Uszlachetnienie lakierem wypukłym 18,99 PLN 7-9 dni roboczych
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN  
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Druk cyfrowy - papier matowy Premium (26 stron) 159,99 PLN 7-9 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 16,00 PLN  
   Uszlachetnienie w kolorze srebrnym/złotym 19,99 PLN 10-12 dni roboczych
   Uszlachetnienie lakierem wypukłym 18,99 PLN 10-12 dni roboczych
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN  
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Papier fotograficzny matowy (26 stron) 194,99 PLN 6-8 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 20,00 PLN  
   Uszlachetnienie w kolorze srebrnym/złotym 19,99 PLN 9-11 dni roboczych
   Uszlachetnienie lakierem wypukłym 18,99 PLN 9-11 dni roboczych
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN  
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Papier fotograficzny błyszczący (26 stron) 194,99 PLN 6-8 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 20,00 PLN  
   Uszlachetnienie w kolorze srebrnym/złotym 19,99 PLN 9-11 dni roboczych
   Uszlachetnienie lakierem wypukłym 18,99 PLN 9-11 dni roboczych
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN  
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN  
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Papier fotograficzny matowy Premium (26 stron) 214,99 PLN 6-8 dni roboczych
   Dopłata za następne 4 stron 20,00 PLN  
   Uszlachetnienie w kolorze srebrnym/złotym 19,99 PLN 9-11 dni roboczych
   Uszlachetnienie lakierem wypukłym 18,99 PLN 9-11 dni roboczych
   Koszty dostawy zlecenia
   Cena od kwoty 199,00 PLN zł.
   5,99 PLN 0,00 PLN
   Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

   Przegląd formatów

   Wybierz z naszej szerokiej gamy formatów.

   Mini

    

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini w praktycznym formacie poziomym jest odpowiednia do pokazania zdjęć z  krótkiego urlopu, lub imprezy urodzinowej. Miękką okładkę oraz aż do 74 stron wewnętrznych możesz zapełnić i zaprojektować według własnego pomysłu.

   ok. 15 x 11

   Mała

    

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   Mała CEWE FOTOKSIĄŻKA oprócz swojej bezkonkurencyjnej ceny oferuje wygodny format, który mieści się w każdej kieszeni lub damskiej torebce. Swoje wspomnienia możesz mieć zawsze przy sobie.

   ok. 14 x 13

   Kieszonkowa Panorama

    

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   Ten format fotoksiążki ma wielu zwolenników, którzy doceniają go za poręczność. Mimo, że nie ma wielkich rozmiarów, to zdjęcia w takiej fotoksiążce prezentują się doskonale.

   ok. 19 x 15

   Kwadratowa

    

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   Posiadamy również ciekawy, kwadratowy format CEWE FOTOKSIĄŻKI: Dzięki kwadratowej formie 21 x 21 cm, możesz przestawić swoje zdjęcia w oryginalny sposób - np. na wzór fotografii na Instagramie.

   ok. 21 x 21

   Duża

    

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   Duża CEWE FOTOKSIĄŻKA jest ceniona przez naszych klientów, którzy np. tworzą takie portfolio. Prócz tego jest to również idealna fotoksiążka na urodzinowy prezent, prezent ślubny lub z okazji świąt Bożego Narodzenia.

   ok. 21 x 28

   Duża Panorama

    

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   Ten format pięknie ukaże majestatyczne krajobrazy gór, zachód słońca na plaży lub zdjęcie grupowe rodziny podczas uroczystości. Projektowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej Panoramy pozytywnie wciąga - podobnie jak jej oglądanie.

   ok. 28 x 21

   XL

    

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   CEWE FOTOKSIĄŻKA XL w formacie ok. 30x30 cm to mnóstwo miejsca na Twoje zdjęcia. Kwadratowa forma stron zyskała już wielu sympatyków i wcale się im nie dziwimy.

   ok. 30 x 30

   XXL

    

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   To jedne z naszych największych CEWE FOTOKSIĄŻEK. Znakomicie podkreślają wagę wspomnień zawartych na zdjęciach. Taką fotoksiążkę otrzymasz w oprawie twardej, płóciennej lub skórzanej, a całość oczywiście zaprojektujesz według własnego pomysłu.

   ok. 28 x 36

   XXL Panorama

    

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   Ważne w życiu momenty zasługują na odpowiednią oprawę. Obok formatu pionowego (XXL), proponujemy  również XXL Panorama - to nasza największa CEWE FOTOKSIĄŻKA w ofercie.

   ok. 38 x 29

   Testy

   Wygrane testy potwierdzają jakość

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA

   W okresie przedświątecznym, magazyn branżowy CHIP FOTO-VIDEO (CFV) przetestował gruntownie w swoim listopadowym numerze produkty dziesięciu producentów Fotoksiążek. Zwycięzca testów a zarazem rekomendacja CFV to produkt z Onlinefotoservice.de (usługa fotograficzna CEWE). Uzasadnienie "Najlepszy całościowy pakiet, dobra jakość zdjęć, solidne wykonanie. (...) zasłużone zwycięstwo."

   Zobacz wyniki testu w formacie PDF

   CHIP FOTO-VIDEO (CFV)

   11/2012

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA Oprogramowanie

   Ocena testerów "Byliśmy zadowoleni z oprogramowania CEWE. Zamówiliśmy Fotoksiążkę na prawdziwym papierze fotograficznym oraz wersję drukowaną (...) Za CEWE przemawia duża elastyczność: Fotoksiązki pozwalają się konwertować do różnych formatów oraz do różnych odmian wykonania.

   Zobacz wyniki testu w formacie PDF

   PHOTOGRAPHIE

   04/2012

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA / Oprogramowanie

   CEWE FOTOKSIĄŻKA przekonuje i wygrywa w kategorii "Komfort obsługi" dzięki znakomitemu oprogramowaniu. W wersji błyszczącej CEWE FOTOKSIĄŻKI zostały też odznaczone znakiem Award w kategorii "Wysoka jakość". W ten sposób uhonorowano produkty, które cechuje długowieczność i trwałość.

   Plus X Award

   2011

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA
   Oprogramowanie

   Redaktorzy pisma MACup testowali w wydaniu 03/2011 program projektowy offline największych dostawców Fotoksiążek. Wynik: "Zwycięzcą została CEWE FOTOKSIĄŻKA. Zaoferowała ona ogromny wybór formatów, okładek i papierów oraz wyróżniła się wielkim wyborem gotowych szablonów."

   Zapoznaj się z testem na macnews.de!

   MACup

   03/2011

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA

   Czasopismo "FOTOTEST" przetestowało CEWE i siedmiu innych dostawców Fotoksiążek na jakość druku oraz wykonania, a także pod kątem pod obsługi i funkcjonalności oprogramowania. Sprawdzano także wysyłkę i pakowanie. Wynik: sam produkt oraz oprogramowanie - CEWE FOTOKSIĄŻKA zostały zwycięzcami tego testu.

   Zobacz wyniki testu w formacie PDF

   FOTOTEST

   02/2011

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA

   Szlachetne oprawy, specjalny papier, wzmocnione rogi oraz formaty większe niż A3 - drukowane fotoksiążki z własnymi zdjęciami cyfrowymi są dostępne także wersjach przypominających klasyczne albumy.

   Lider rynku pośród europejskich producentów znowu odniósł wspaniałe zwycięstwo dzięki CEWE FOTOKSIĄŻCE. Tak więc ulubiona fotoksiążka w Europie - CEWE FOTOKSIĄŻKA wygrywa również rywalizację wśród fotoksiążek luksusowych!

   Czasopismo "DigitalPHOTO" testowało CEWE oraz czterech innych producentów pod względem jakości druku, dalszej obróbki, obsługi, funkcjonalności oprogramowania służącego do projektowania i mianowało CEWE FOTOKSIĄŻKĘ XXL Panorama jak i naszego partnera handlowego - drogerię DIGI-Foto zwycięzcą testu: jakość druku, obróbki, postępowanie i funkcjonalności oprogramowania.


   Zobacz wyniki testu

   DigitalPHOTO

   07/2010

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA / Oprogramowanie

   Lider rynkowy europejskiego rynku usług foto ponownie wyróżniony za swe wielokrotnie nagradzane oprogramowanie CEWE Fotoksiążki. Najnowsza wersja 4.6 wyróżniona 27.maja 2010 w ramach największego na świecie testu technologii, sportu i stylu życia

   Nagrodą Plus X w kategorii „komfort użytkowania“. Dodatkowo, silne międzynarodowe jury w tym roku powołało kategorię „Najlepszy produkt roku“ – w kategorii Fotoksiążki nagrodzone również oprogramowanie CEWE Fotoksiążki.

   Szczególnie przyjazna dla użytkownika jest obok nowego designu i łatwej zmiany formatu funkcja asystenta. Na życzenie selekcjonuje on zdjęcia z wybranych folderów i rozmieszcza je automatycznie, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje użytkownika. Wybiera nawet samodzielnie z dużej liczby zdjęć 2/3 najlepiej pasujące. Prosta i intuicyjna obsługa wysuwała się na pierwszy plan również przy projektowaniu powierzchni. Celem zachowania przejrzystości w trakcie projektowania na pierwszym planie pokazują się te narzędzia, które potrzebne są w danym kroku.

   Nagroda Plus X przyznawana w 6-ciu kategoriach przyznana została w roku 2010 po raz siódmy Otrzymano ponad 1000 zgłoszeń z 13 branż.

   Podsumowanie: dzięki najlepszemu w europie oprogramowaniu, CEWE Fotoksiążka otrzymuje również w 2010 roku wyróżnienie „Najlepszego produktu roku“.

   Plus X Award

   2010

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA Oprogramowanie

   "Droga do fotoksiążki jest prosta. Utworzenie fotoksiążki programem projektowym, zamówienie przez internet i po kilku dniach odbiór w skrzynce pocztowej.Wszyscy więksi dostawcy oferują również darmowe oprogramowanie dla MAC. Lubiane są zwłaszcza książki w twardej oprawie..."

   "Projektowanie jednym naciśnięciem guzika. Programy projektujące (oprócz DTP- iCalamus), oferują szybką ścieżkę projektowania. Najlepiej funkcjonuje asystent programu CEWE Color, który jako jedyny daje np możliwość rozmieszczenia 77 zdjęć na 32 stronach."

   Wniosek: "Korzystnie - Najlepszy pakiet całościowy oferuje CEWE ..." – Z oprogramowaniem CEWE Fotoksiążki.


   Tutaj możesz zapoznać się z kompletnym raportem CEWE FOTOKSIĄŻKI

   Macwelt

   11/2009

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA Oprogramowanie

   Fotoksiążka powinna być produktem łatwym do zrobienia za pomocą dołączonego oprogramowania Użytkownik musi mieć możliwość użycia layoutów, asystenta projektującego książkę automatycznie, jak i narzędzi umożliwiających samodzielną pracę projektową.
   Magazyn testujący ETM testował 11 fotoksiążek. Oprócz oprogramowania testowano proces zamawiania, dostawy i jakość książki.
   Wniosek: Szybkie i łatwe w użyciu oprogramowanie projektowe z wieloma możliwościami ,

   Tu dostępny jest kompletny raport testowy w formie PDF

   ETM Testmagazin

   04/2009

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA

   Zwracająca uwagę premiera photokina 2008: na ponad 2000m2 zaprezentowano "Hall of Fame" nagrody Plus X ponad 70 innowacyjnymi produktami z obszaru Consume Electronics. "Hall of Fame" Plus X Award obecna jest od roku 2005 auf międzynarodowych targach nadawców w Berlinie ja i po raz pierwszy na domotechnica w Kolonii. Wszystko z punktem informacyjnym dal klientów, mediów, handlu i przemysłu.

   Ze względu na swą różnorodność "Hall of Fame" jest największym europejskim testem -, technologii, sportu, i stylu życia, oraz „strefą neutralną“ dla zaawansowanych technologii. Szanowne Jury nagrody Plus X wybiera corocznie najlepsze innowacje produktowe , designu, komfortu użytkowania i technologii, oraz po raz pierwszy w kategorii ergonomii i funkcjonalności. Pośród zwycięskich produktów CEWE otrzymało z CEWE Fotoksiążką PRO wyróżnienie w kategorii "Innowacje". Wyróżnienie opisywane jest przez odpowiedzialnych za nagrodę Plus X Award następująco:


   Oto lista wszystkich nagrodzonych produktów

   Plus X Award

   2008

   To również powinno Ci się podobać

    Dla Ciebie lub dla kogoś

    CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża jest jednym z najczęściej zamawianych u nas formatów. Tego typu forma zbierania wspomnień cieszy się niesłabnącym uznaniem, a elegancja klasycznej formy połączonej z nowoczesnością rozwiązań projektowych pozwala myśleć tutaj zarówno o prezencie, jak i własnej pamiątce.

    Zdjęcia łączą pokolenia

    Wspomnianą nowoczesnością i wygodą nazywamy nasz bezpłatny program CEWE FOTOŚWIAT. Wystarczy pobrać go z naszej strony i już możesz zaczynać projekt dostosowany do Twoich pomysłów. Szablony, cliparty, teksty w różnej postaci i oczywiście Twoje fotografie, czyli mieszanka, która da znakomity efekt zarówno wizualny jak i treściowy. CEWE FOTOKSIĄŻKA to przecież doskonały sposób na opowiadanie historii. Pole do popisu jest spore, zważywszy, że możesz tu zmieścić do 178 stron. Może opowiesz fotografiami o swoim mieście, o ulubionym sporcie, o idolu lub przedstawisz rodzinne dzieje na przestrzeni lat?

    Urok wspomnień w namacalnej formie

    Pamiątkę w postaci Dużej CEWE FOTOKSIĄŻKI stworzysz dla siebie lub dla kogoś bliskiego. Tematyka zależy od Ciebie, a wymiary fotoksiążki (21x28 cm lub 28x21) pozwolą w pełni przekazać urok Twoich zdjęć. Dużą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ można zamówić z klasycznym bindowaniem lub tzw. lay-flat. Ta druga opcja pozwala pozbyć się charakterystycznego wgłębienia pomiędzy stronami (zdjęcie rozłożone na płasko nie ma przerwy na środku).

    Bilet na podróż w czasie

    CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Dużą drukujemy na markowych papierach matowych i błyszczących, a własnoręcznie zaprojektowana przez Ciebie okładka dostępna jest w postaci twardej, miękkiej lub fotozeszytu. Każda oprawa ma swoje zalety – miększe to elastyczność, twardsze dają większą trwałość. Niezależnie od tego jaką formę wybierzesz, najważniejsza jest treść, bo jest Twoja i to ona przekazuje wspomnienia, które są zawsze na wagę złota.

    Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej