CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

   Klasyczny format, klasyczna elegancja!

   od 49,99 zł*

   • Klasyk najchętniej wybierany przez naszych klientów
   • Format standardowy i panoramiczny
   • Cztery możliwe okładki do wyboru

   Więcej informacji o produkcie

   Podziel się ze znajomymi:

   Zadzwoń do nas.

   Zadzwoń do nas.

   U nas zapłacisz za pomocą:

   Informacje o sposobie dostawy:

   Wysyłka pocztowa: Czas realizacji 3-6 Dni
   Odbiór w sklepie: Czas realizacji 3-6 Dni

   Koszty wysyłki według cennika

   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

   Twoja ulubiona fotoksiążka!

   Opis produktu

   Opis produktu

   Z wielką przyjemnością pragniemy donieść, iż CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża stanowi najmocniejszy punkt naszej bogatej oferty i cieszy się stale niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientów. Jej niezwykły charakter i ponadczasowa elegancja sprawiają, że tak wiele osób wciąż przekonuje się, jak wspaniałym prezentem jest fotoksiążka.

   Niezależnie od tego, czy chodzi o urodziny, okrągły jubileusz, wstąpienie w związek małżeński, czy zbliżające się święta trudno wyobrazić sobie by można podarować komuś bardziej wzruszający i oryginalny prezent od naszej fotoksiążki. Skąd tak wielka popularność tego produktu?  Odpowiedzi nie trzeba szukać daleko. CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża oferuje w swoim rozmiarze 21 x 28 cm dużo miejsca na Twoje najpiękniejsze zdjęcia. Możliwe jest zaprojektowanie aż 178 stron w czterech wersjach okładek. To zalety nie do przecenienia. 

   Dla osób szukających niestandardowych rozwiązań wprowadziliśmy możliwość zastąpienia standardowej wersji dużej fotoksiążki wersją panoramiczną. Dla osób, którym zależy na olśniewających efektach wydobywających całą głębie zdjęć prezentujących piękno natury, wprost idealnym rozwiązaniem  wydaje się tego rodzaju fotoksiążka przykłady uwiecznionych w wersji panoramicznej zachodów słońca, czy innych niezwykłych momentów świadczą o tym dobitnie. 

   Jeśli chcesz sprawić by do Twoich rąk trafiła nasza fotoksiążką pobierz program CEWE FOTOŚWIAT i zaprojektuj swoją własną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

   Informacje o produkcie

   Informacje o produkcie

   Materiał:
   Markowy papier Premium

   Wielkość:
   21 x 28 cm oraz 28 x 21 cm (w zależności od formatu)

   Ilość stron:
   Od 26 do maksymalnie 178 stron.

   Okładki

   Nasza CEWE FOTOKSIĄŻKA z każdej strony wygląda dobrze

   Okładka w formie fotozeszytu

   Okładka w formie fotozeszytu

   Któż z nas nie lubi czasem wrócić pamięcią do lat młodości, przejrzeć szkolne zdjęcia, czy wspomnieć plecak wypełniony zeszytami. A może tak połączyć przyjemne z pożytecznym i zafundować sobie fotoksiążkę pełną fotografii z lat nauki, oprawioną w oryginalnej formie fotozeszytu. Ten rodzaj okładki nadaje się oczywiście równie dobrze do uwiecznienia zdjęć o innym charakterze, a jego podstawowym atutem, podobnie jak w przypadku okładki miękkiej jest niezwykła giętkość i elastyczność.

   Od swej poprzedniczki różni się metodą wykonania, bowiem w tym przypadku okładka nie jest klejona lecz zszywana jak standardowy zeszyt.
   Gramatura wewnętrznych kartek wynosi 150 g/m².

   Miękka okładka

   Miękka okładka

   Podobnie jak w przypadku okładki twardej, rozwiązania zastosowane w tym rodzaju oprawy pozwalają na samodzielny wybór zdjęć, które staną się wizytówką CEWE FOTOKSIĄŻKI.

   W odróżnieniu od poprzedniej okładka miękka charakteryzuje się jednak niezwykłą elastycznością i giętkością, połączoną w idealnych proporcjach z godną podziwu wytrzymałością.

   Twarda okładka

   Twarda okładka

   Twoja twarda okładka CEWE FOTOKSIĄŻKI może być zupełnie indywidualna, zależy to jedynie od Twojej kreatywności. Nasz program projektowy daje Ci wiele możliwości, dzięki wielu elementom graficznym, szablonom. Układasz zdjęcia, dodajesz teksty, dedykacje.

   Okładka najpierw jest nadrukowywana na papier, a następnie laminowana i podklejona twardą tekturą. Stanowi wyjątkowo stabilną i efektowną oprawę Twojej fotoksiążki. Efekt wizualny jest zachwycający.

   Rodzaj papieru

   Najlepszy papier dla najlepszych zdjęć

   Wydruk cyfrowy

   Wydruk cyfrowy

   Podstawowym priorytetem, jaki wyznajemy jest zapewnienie najwyższej jakości wszystkim oferowanym przez nas produktom. Od początku naszej działalności hołdujemy zasadzie, że na pierwszym miejscu znajduje się zawsze zadowolenie naszych klientów. Między innymi z tych powodów stosujemy zawsze materiały najwyższej jakości.

   Szczególny nacisk kładziemy zaś na odpowiednią gramaturę wykorzystywanego przez nas w procesie produkcji papieru. 
   Podstawowa gramatura papieru wynosi 200 g/m², w przypadku fotozeszytów grubość ta to 150 g/m². 
   Kartki Fotoksiążek na papierze Premium wykonane są na papierze o grubości 250 g/m².

   Wysokiej jakości druk cyfrowy o wysokim połysku

   Wysokiej jakości druk cyfrowy o wysokim połysku

   To co stanowi o wyjątkowości tego rodzaju druku, to w pierwszej kolejności rodzaj papieru i technologia w jakiej jest wykonywany.

   Dla osiągnięcia niezwykłego efektu, niedostępnego w przypadku innych produktów z tej rodziny, wewnętrzne kartki fotoksiążki powlekane są specjalną warstwą błyszczącą. Ten oryginalny zabieg zapewnia fotoksiążce doskonałą trwałość, jak również nadaje jej wyjątkowych walorów estetycznych. Tak zabezpieczonym kartką nie straszna największa nawet  wilgoć, ani żadne zabrudzenia. 
   Nasza CEWE FOTOKSIĄŻKA na papierze błyszczącym jest drukowana na papierze o grubości 200g/m².

   Druk cyfrowy na papierze matowym Premium

   Druk cyfrowy na papierze matowym Premium

   Okładka i strony wewnętrzne zachwycają efektownym matowym i aksamitnym wykończeniem. Zastosowanie tego typu papieru pozwala na zaprojektowanie maksymalnie 154 stron CEWE FOTOKSIĄŻKI. Subtelny efekt widoczny jest szczególnie w przypadku biało-czarnych fotografii.

   Twoje profesjonalne, wysokiej jakości zdjęcia nadrukowane są na papierze matowym Premium o gramaturze 170g/m² - dzięki czemu doskonale odwzorowane są wyraźne kontury, miękkie kolory, intensywne i nasycone barwy i kontrasty. Jest to nasza jakość Premium, wartościowa pamiątka dla Ciebie i Twoich najbliższych.

   Matowy papier fotograficzny

   Matowy papier fotograficzny

   Fotograficzna ciemnia, naświetlany w skupieniu papier i zapach odczynników związanych z wywoływaniem zdjęć. Kiedyś fotografia bardziej kojarzyła się z magią i wiedzą tajemną. Ten jedyny w swoim rodzaju urok fotografii może wrócić do każdego, kto zdecyduje się na zamówienie CEWE FOTOKSIĄŻKI, która wykonana jest na matowym papierze, której kartki poddane są tradycyjnemu procesowi fotograficznemu. 

   Poszczególne kartki są w tym przypadku łączone za pomocą połączenia Leporello. Dzięki temu uzyskać można zupełnie płaską powierzchnie. Kolory prezentują się wyjątkowo korzystnie na matowym papierze. 

   Każdy kto zdecyduje się na taki rodzaj fotoksiążki powinien być wicć gotowy na wyjątkowe wrażenia.

   Błyszczący papier fotograficzny

   Błyszczący papier fotograficzny

   Wyjątkowa głębia i ostrość zdjęć, a także niezwykłe odwzorowanie utrwalonych na fotografiach szczegółów to najważniejsze korzyści płynące z zastosowania błyszczącego papieru fotograficznego. Ten rodzaj zdjęć oferowany jest w przypadku czterech formatów CEWE FOTOKSIĄŻKI. Mowa tu o fotoksiążkach typu:

   XXL Panorama, XL, Duża oraz Duża Panorama.

   Fotoksiążka drukowana na błyszczącym fotopoapierze to zupełnie nowa jakość.

   Kreatywna maska w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE
   Kreatywna maska w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE
   Kreatywna maska w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE

   Maski

   Udekoruj swoje zdjęcia ciekawymi maskami. Jeśli dla danego zdjęcia chcesz użyć maski kliknij w przycisk "Maski" a następnie spośród listy masek wybierz jedną, którą należy przeciągnąć na obszar zdjęcia

   Upiększ swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ różnorodnymi clipartami
   Upiększ swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ różnorodnymi clipartami
   Upiększ swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ różnorodnymi clipartami

   Cliparts

   Aby na zamawianym produkcie zastosować jeden z naszych clipartów, należy kliknąć przycisk "Cliparty" z lewej strony ekranu programu CEWE Fotoświat. Dzięki dostępnym grafikom, możesz udekorować swoje zdjęcia w zależności od okazji. Każdy znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego.

   Różnorodzne tła nadają Twoje CEWE FOTOKSIĄŻCE różnorodny charakter
   Różnorodzne tła nadają Twoje CEWE FOTOKSIĄŻCE różnorodny charakter
   Różnorodzne tła nadają Twoje CEWE FOTOKSIĄŻCE różnorodny charakter

   Tła

   Przy projektowaniu Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI możesz zastosować wiele z naszych teł, które nadadzą Twoim zdjęcia odpowiedniej prezentacji. Proponujemy wiele różnych wersji kolorystycznych w standardzie a jeśli nie znajdziesz odpowiedniego, bez problemy można pobrać kolejne.

   Wideo w CEWE FOTOKSIĄŻCE

   Zrobiłeś niezapomniany film z wakacji? Teraz do dowolnego miejsca w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE możesz dodać swój własny filmik. Nasze oprogramowanie wygeneruje kod QR, który po zeskanowaniu Twoim smartfonem bądź tabletem, przekieruje Cię do strony zawierającej wsześniej przesłany film.

   WIDEO W CEWE FOTOKSIĄŻCE

   Piękny dodatek do Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Mapa zobrazuje miejsce Twoich wakacji.
   Piękny dodatek do Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Mapa zobrazuje miejsce Twoich wakacji.

   Mapy

   Nieważne gdzie się znajdujesz: Za pomocą naszego darmowego oprogramowania możesz wstawić w dowolne miejsce w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE mapę przedstawiającą miejsce Twojej podróży.

   Część naszego oprogramowanie CEWE FOTOKSIĄŻKA: Liczne szablony stron które pomagają przy projektowaniu fotoksiążki.
   Część naszego oprogramowanie CEWE FOTOKSIĄŻKA: Liczne szablony stron które pomagają przy projektowaniu fotoksiążki.
   Część naszego oprogramowanie CEWE FOTOKSIĄŻKA: Liczne szablony stron które pomagają przy projektowaniu fotoksiążki.

   Szablony stron

   Używasz na stronie Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI jedno zdjęcie bądź 14? My pomagamy w aranżacji aż do 27 zdjęć na stronie. Mamy różne propozycje układów. Bądź kreatywny i twórz różnorodne układy stron.

   Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie zupełnie wyjątkowa.

   Ceny mogą się różnić w zależności od sposobu zamówienia.
   Wybierz sposób dostawy, aby zobaczyć odpowiednią cenę.

   Uwaga: Najtańsza forma dostawy: dostawa do punktu foto!

   Prosimy wybrać sposób dostawy:

   dostawa do punktu foto
   wysyłka pocztowa
   Produkt Cena Koszty dostawy¹ Dopłata ilościowa² Czas realizacji
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Zeszyt, Standardowy druk cyfrowy (26 stron) 49,99 PLN 15,00 PLN 1,00 PLN 2-3 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 20,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka miękka, Standardowy druk cyfrowy (26 stron) 99,99 PLN 15,00 PLN 1,00 PLN 4-5 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 20,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka płócienna, Standardowy druk cyfrowy (26 stron) 109,99 PLN 15,00 PLN 1,00 PLN 4-5 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 20,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Standardowy druk cyfrowy (26 stron) 129,99 PLN 15,00 PLN 1,00 PLN 3-4 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 20,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka miękka, Druk cyfrowy na papierze błyszczącym 139,99 PLN 15,00 PLN 1,00 PLN 5-6 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 32,00 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Druk cyfrowy matowy Premium (26 stron) 159,99 PLN 15,00 PLN 1,00 PLN 8-9 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 32,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Druk cyfrowy na papierze błyszczącym (26 stron) 169,99 PLN 15,00 PLN 1,00 PLN 5-6 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 32,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Papier fotograficzny matowy (26 stron) 194,99 PLN 15,00 PLN 1,00 PLN 6-7 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 37,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Papier fotograficzny błyszczący (26 stron) 194,99 PLN 15,00 PLN 1,00 PLN 6-7 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 37,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN      
   ¹ Zamawiając więcej niż jeden produkt, zostaje naliczona wyższa kwota dostawy jednego z produktów.
   ² Dodatkowa opłata jest naliczana za każdy następny produkt. Opłata związana jest z większymi kosztami przesyłki.
   Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.
   Produkt Cena Koszty dostawy¹ Dopłata ilościowa² Czas realizacji
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Zeszyt, Standardowy druk cyfrowy (26 stron) 49,99 PLN 5,99 PLN 0,00 PLN 2-3 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 20,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka miękka, Standardowy druk cyfrowy (26 stron) 99,99 PLN 5,99 PLN 0,00 PLN 4-5 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 20,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka płócienna, Standardowy druk cyfrowy (26 stron) 109,99 PLN 5,99 PLN 0,00 PLN 4-5 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 20,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Standardowy druk cyfrowy (26 stron) 129,99 PLN 5,99 PLN 0,00 PLN 3-4 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 20,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka miękka, Druk cyfrowy na papierze błyszczącym 139,99 PLN 5,99 PLN 0,00 PLN 5-6 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 32,00 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Druk cyfrowy matowy Premium (26 stron) 159,99 PLN 5,99 PLN 0,00 PLN 8-9 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 32,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Druk cyfrowy na papierze błyszczącym (26 stron) 169,99 PLN 5,99 PLN 0,00 PLN 5-6 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 32,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Papier fotograficzny matowy (26 stron) 194,99 PLN 5,99 PLN 0,00 PLN 6-7 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 37,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN      
   CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - Okładka twarda, Papier fotograficzny błyszczący (26 stron) 194,99 PLN 5,99 PLN 0,00 PLN 6-7 dni roboczych
   Dopłata za następne 8 stron 37,00 PLN      
   Dopłata do filmu (okres ważności - 3 lata) 7,50 PLN      
   Pudełko ozdobne do CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej A4 29,99 PLN      
   ¹ Zamawiając więcej niż jeden produkt, zostaje naliczona wyższa kwota dostawy jednego z produktów.
   ² Dodatkowa opłata jest naliczana za każdy następny produkt. Opłata związana jest z większymi kosztami przesyłki.
   Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

   Przegląd formatów

   Wybierz z naszej szerokiej gamy formatów.

   Mini

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini w praktycznym formacie poziomym jest odpowiednia do pokazania zdjęć z ostatniego krótkiego urlopu, lub imprezy urodzinowej. Miękką okładkę oraz aż do 74 stron wewnętrznych można dowolnie zaprojektować.

   ok. 15 x 11

   Mała

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   Mała CEWE FOTOKSIĄŻKA oferuje oprócz swojej bezkonkurencyjnej ceny, wygodny format, który mieści się w każdej kieszeni. Swoje wspomnienia masz zawsze przy sobie.

   ok. 14 x 13

   Kieszonkowa Panorama

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   Ten format fotoksiążki ma wielu zwolenników, którzy go doceniają: Większość zdjęć prezentuje się w nim bardzo dobrze.

   ok. 19 x 15

   Kwadratowa

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   Posiadamy również ciekawy, kwadratowy format CEWE FOTOKSIĄŻKI: Dzięki kwadratowemu formatowi ok. 21 x 21 cm masz zupełnie inną możliwość przedstawienia swoich zdjęć.

   ok. 21 x 21

   Duża

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   Duża CEWE FOTOKSIĄŻKA jest ceniona przez naszych klientów. Stale czytamy o tym że: jest idealna na urodzinowy prezent, prezent ślubny lub z okazji świąt Bożego Narodzenia.

   ok. 21 x 28

   Duża Panorama

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   Ten format jest w stanie pięknie ukazać zachód słońca na plaży lub zdjęcie grupowe rodziny podczas uroczystości:CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama sprawia, że zamówisz kolejną.

   ok. 28 x 21

   XL

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   CEWE FOTOKSIĄŻKA XL poprzez swoją kwadratową formę jest prawdziwą perełką. Format: ok. 30 x 30 cm. Miejsce na Twoje zdjęcia: Prawie nieograniczone.

   ok. 30 x 30

   XXL

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   Indywidualnie projektowana twarda okładka naszych największych CEWE FOTOKSIĄŻEK podkreśla jej niesamowite walory. Dostępne są również wersje fotoksiążek z okładkami płóciennymi premium oraz okładkami skórzanymi.

   ok. 28 x 36

   XXL Panorama

   Opis:

   Wielkość w cm
   (zamknięta)

   Naszym najważniejszym momentom w życiu musimy nadać odpowiednią oprawę. Obok formatu pionowego (XXL) mamy również format XXL Panorama, który jest naszym największym formatem fotoksiążki.

   ok. 39 x 28

   Testy

   Wygrane testy potwierdzają dobrze obrany cel

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA

   W okresie przedświątecznym, magazyn branżowy CHIP FOTO-VIDEO (CFV) przetestował gruntownie w swoim listopadowym numerze produkty dziesięciu producentów Fotoksiążek. Zwycięzca testów a zarazem rekomendacja CFV to produkt z Onlinefotoservice.de (usługa fotograficzna CEWE). Uzasadnienie "Najlepszy całościowy pakiet, dobra jakość zdjęć, solidne wykonanie. (...) zasłużone zwycięstwo."

   Zobacz wyniki testu w formacie PDF

   CHIP FOTO-VIDEO (CFV)

   11/2012

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA Oprogramowanie

   Ocena testerów "Byliśmy zadowoleni z oprogramowania CEWE. Zamówiliśmy Fotoksiążkę na prawdziwym papierze fotograficznym oraz wersję drukowaną (...) Za CEWE przemawia duża elastyczność: Fotoksiązki pozwalają się konwertować do różnych formatów oraz do różnych odmian wykonania.

   Zobacz wyniki testu w formacie PDF

   PHOTOGRAPHIE

   04/2012

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA / Oprogramowanie

   CEWE FOTOKSIĄŻKA przekonuje i wygrywa w kategorii "Komfort obsługi" dzięki znakomitemu oprogramowaniu. W wersji błyszczącej CEWE FOTOKSIĄŻKI zostały też odznaczone znakiem Award w kategorii "Wysoka jakość". W ten sposób uhonorowano produkty, które cechuje długowieczność i trwałość.

   Plus X Award

   2011

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA
   Oprogramowanie

   Redaktorzy pisma MACup testowali w wydaniu 03/2011 program projektowy offline największych dostawców Fotoksiążek. Wynik: "Zwycięzcą została CEWE FOTOKSIĄŻKA. Zaoferowała ona ogromny wybór formatów, okładek i papierów oraz wyróżniła się wielkim wyborem gotowych szablonów."

   Zapoznaj się z testem na macnews.de!

   MACup

   03/2011

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA

   Czasopismo "FOTOTEST" przetestowało CEWE i siedmiu innych dostawców Fotoksiążek na jakość druku oraz wykonania, a także pod kątem pod obsługi i funkcjonalności oprogramowania. Sprawdzano także wysyłkę i pakowanie. Wynik: sam produkt oraz oprogramowanie - CEWE FOTOKSIĄŻKA zostały zwycięzcami tego testu.

   Zobacz wyniki testu w formacie PDF

   FOTOTEST

   02/2011

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA

   Szlachetne oprawy, specjalny papier, wzmocnione rogi oraz formaty większe niż A3 - drukowane fotoksiążki z własnymi zdjęciami cyfrowymi są dostępne także wersjach przypominających klasyczne albumy.

   Lider rynku pośród europejskich producentów znowu odniósł wspaniałe zwycięstwo dzięki CEWE FOTOKSIĄŻCE. Tak więc ulubiona fotoksiążka w Europie - CEWE FOTOKSIĄŻKA wygrywa również rywalizację wśród fotoksiążek luksusowych!

   Czasopismo "DigitalPHOTO" testowało CEWE oraz czterech innych producentów pod względem jakości druku, dalszej obróbki, obsługi, funkcjonalności oprogramowania służącego do projektowania i mianowało CEWE FOTOKSIĄŻKĘ XXL Panorama jak i naszego partnera handlowego - drogerię DIGI-Foto zwycięzcą testu: jakość druku, obróbki, postępowanie i funkcjonalności oprogramowania.


   Zobacz wyniki testu

   DigitalPHOTO

   07/2010

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA / Oprogramowanie

   Lider rynkowy europejskiego rynku usług foto ponownie wyróżniony za swe wielokrotnie nagradzane oprogramowanie CEWE Fotoksiążki. Najnowsza wersja 4.6 wyróżniona 27.maja 2010 w ramach największego na świecie testu technologii, sportu i stylu życia

   Nagrodą Plus X w kategorii „komfort użytkowania“. Dodatkowo, silne międzynarodowe jury w tym roku powołało kategorię „Najlepszy produkt roku“ – w kategorii Fotoksiążki nagrodzone również oprogramowanie CEWE Fotoksiążki.

   Szczególnie przyjazna dla użytkownika jest obok nowego designu i łatwej zmiany formatu funkcja asystenta. Na życzenie selekcjonuje on zdjęcia z wybranych folderów i rozmieszcza je automatycznie, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje użytkownika. Wybiera nawet samodzielnie z dużej liczby zdjęć 2/3 najlepiej pasujące. Prosta i intuicyjna obsługa wysuwała się na pierwszy plan również przy projektowaniu powierzchni. Celem zachowania przejrzystości w trakcie projektowania na pierwszym planie pokazują się te narzędzia, które potrzebne są w danym kroku.

   Nagroda Plus X przyznawana w 6-ciu kategoriach przyznana została w roku 2010 po raz siódmy Otrzymano ponad 1000 zgłoszeń z 13 branż.

   Podsumowanie: dzięki najlepszemu w europie oprogramowaniu, CEWE Fotoksiążka otrzymuje również w 2010 roku wyróżnienie „Najlepszego produktu roku“.

   Plus X Award

   2010

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA Oprogramowanie

   "Droga do fotoksiążki jest prosta. Utworzenie fotoksiążki programem projektowym, zamówienie przez internet i po kilku dniach odbiór w skrzynce pocztowej.Wszyscy więksi dostawcy oferują również darmowe oprogramowanie dla MAC. Lubiane są zwłaszcza książki w twardej oprawie..."

   "Projektowanie jednym naciśnięciem guzika. Programy projektujące (oprócz DTP- iCalamus), oferują szybką ścieżkę projektowania. Najlepiej funkcjonuje asystent programu CEWE Color, który jako jedyny daje np możliwość rozmieszczenia 77 zdjęć na 32 stronach."

   Wniosek: "Korzystnie - Najlepszy pakiet całościowy oferuje CEWE ..." – Z oprogramowaniem CEWE Fotoksiążki.


   Tutaj możesz zapoznać się z kompletnym raportem CEWE FOTOKSIĄŻKI

   Macwelt

   11/2009

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA Oprogramowanie

   Fotoksiążka powinna być produktem łatwym do zrobienia za pomocą dołączonego oprogramowania Użytkownik musi mieć możliwość użycia layoutów, asystenta projektującego książkę automatycznie, jak i narzędzi umożliwiających samodzielną pracę projektową.
   Magazyn testujący ETM testował 11 fotoksiążek. Oprócz oprogramowania testowano proces zamawiania, dostawy i jakość książki.
   Wniosek: Szybkie i łatwe w użyciu oprogramowanie projektowe z wieloma możliwościami ,

   Tu dostępny jest kompletny raport testowy w formie PDF

   ETM Testmagazin

   04/2009

   Produkt

   Wyjaśnienie

   Czasopismo

   Data

   Kraj

   CEWE FOTOKSIĄŻKA

   Zwracająca uwagę premiera photokina 2008: na ponad 2000m2 zaprezentowano "Hall of Fame" nagrody Plus X ponad 70 innowacyjnymi produktami z obszaru Consume Electronics. "Hall of Fame" Plus X Award obecna jest od roku 2005 auf międzynarodowych targach nadawców w Berlinie ja i po raz pierwszy na domotechnica w Kolonii. Wszystko z punktem informacyjnym dal klientów, mediów, handlu i przemysłu.

   Ze względu na swą różnorodność "Hall of Fame" jest największym europejskim testem -, technologii, sportu, i stylu życia, oraz „strefą neutralną“ dla zaawansowanych technologii. Szanowne Jury nagrody Plus X wybiera corocznie najlepsze innowacje produktowe , designu, komfortu użytkowania i technologii, oraz po raz pierwszy w kategorii ergonomii i funkcjonalności. Pośród zwycięskich produktów CEWE otrzymało z CEWE Fotoksiążką PRO wyróżnienie w kategorii "Innowacje". Wyróżnienie opisywane jest przez odpowiedzialnych za nagrodę Plus X Award następująco:


   Oto lista wszystkich nagrodzonych produktów

   Plus X Award

   2008

   To również powinno Ci się podobać

    Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej