Łatwe zamawianie i wygodne projektowanie. 

Jak zamówić CEWE FOTOKSIĄŻKĘ? Zobacz na filmie

Krok 1 – pobierz bezpłatny program

Oprogramowanie CEWE FOTOŚWIAT posłuży Ci do samodzielnego zaprojektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI i zamawiania naszych produktów w sposób łatwy oraz wygodny. Darmowy program projektowy pobierzesz ze strony głównej FOTOJOKER klikając „Pobierz program” w prawym, górnym rogu ekranu. Pamiętaj, aby wybrać wersję zgodną z Twoim systemem operacyjnym (Windows, Android itd.). Następnie zainstaluj program (oczywiście bezpłatnie). 

Krok 2 – sprawdź dostępne produkty

Po otwarciu programu CEWE FOTOŚWIAT zobaczysz stronę startową. Nim przejdziesz do projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI, zastanów się, który spośród 9 formatów wybrać. Kliknij góry pasek menu, „CEWE FOTOKSIĄŻKA”, aby przejrzeć opcje: małe, większe, XXL.
Sprawdź, które rodzaje fotoksiążek są dostępne ze względu na rodzaj papieru. Jedną z różnic między papierem foto a drukiem cyfrowym jest to, że w tej pierwszej opcji zdjęcia na sąsiednich stronach nie są podzielone charakterystycznym wcięciem w grzbiet książki. Najedź na literkę I , aby zobaczyć informacje na temat danego rodzaju CEWE FOTOKSIĄŻKI. Jeśli nie masz pewności, którą opcję wybrać (format, wymiary, minimalna i maksymalna liczba stron, oprawa, gramatura papieru).

 

Krok 3 - Projektuj samodzielnie lub z asystentem

Jeśli wiesz już jaką CEWE FOTOKSIĄŻKĘ chcesz stworzyć, kliknij czerwony przycisk „UTWÓRZ TERAZ” – program przeniesie Cię do projektu. Samodzielność i łatwość kreacji to największa zaleta oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT. Można pracować samemu lub ze specjalnym asystentem (drugi wariant polecamy tym, którzy dopiero po raz pierwszy spotykają się z naszym oprogramowaniem). Aby tworzyć bez asystenta, kliknij w pole po lewej stronie „Otwórz pustą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ”, asystent to opcja po prawej stronie „Utwórz propozycję”. Umieścisz tu własne zdjęcia, użyjesz szablonów, masek i clipartów – efekt końcowy zależy od Twojego pomysłu.

 

Krok 4 - Ciesz siebie lub bliskich

CEWE FOTOKALENDARZE, CEWE FOTOKARTKI, CEWE FOTOOBRAZY, fotoplakaty, odbitki oraz różne fotoprezenty również zamówisz poprzez program projektowy CEWE FOTOŚWIAT. Oprogramowanie jest też dostępne w wersji mobilnej. Możesz tworzyć fotoprezenty i CEWE FOTOKSIĄŻKI już podczas urlopu, a odebrać je tuż po jego zakończeniu. To wygoda i wspomnienia, którymi można się podzielić od razu po powrocie z wyjazdu. Delegacja na której zdążyłeś zrobić kilka zdjęć i chciałbyś się nimi podzielić z bliskimi po powrocie? Może warto stworzyć taki fotoprezent i wręczyć go komuś kto za Tobą tęsknił? Oczywiście nasze produkty możesz też zamówić bez ściągania oprogramowania. Wystarczy kliknąć w niebieskie pole „Zamów teraz online” (w każdym produkcie).

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej