CEWE FOTOKSIĄŻKA – Różne okładki, ta sama wysoka jakość

Wspomnienia zasługują na najlepszą oprawę

Okładki CEWE FOTOKSIĄŻEK

Twarda okładka (uszlachetnienie)

Twarda okładka (uszlachetnienie)

Wyjątkowe efekty uszlachetnienia na okładce Twojej CEWE FOTOKSIAŻKI.

Dzięki temu nadasz jej więcej elegancji i charakteru, co jeszcze mocniej podkreśli wyjątkowość wspomnień w niej zawartych. Wybrane przez Ciebie detale okładki wyróżnisz uszlachetnieniem w kolorze srebra lub złota.

Wspomniane elementy można też uwypuklić lakierem UV, więc prócz wrażeń wizualnych, ta okładka dostarcza też doznań dotykowych. Uszlachetnienie twardej okładki oferujemy CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej, Dużej Panoramy oraz XL.

Twarda okładka

Twarda okładka

Samodzielnie zaprojektowana przez Ciebie twarda okładka to sztywna oprawa CEWE FOTOKSIĄŻKI. Dodaje jej trwałości i wzbogaca wygląd. Po zadrukowaniu, okładka jest laminowana (laminat błyszczący lub matowy w zależności od wyboru rodzaju papieru i opcji uszlachetnienia) i naklejana na specjalny karton. Oprawa i wnętrze są starannie przycinane, a potem precyzyjnie łączone.

Dodatkowo, na grzbiecie CEWE FOTOKSIĄŻKI z taką okładką, można umieścić dowolny napis. To jeszcze więcej miejsca na Twoje dedykacje lub pomysły.

Miękka okładka

Miękka okładka

Treść Twojej książki zasługuje na oprawę najlepszej jakości. Elastyczność miękkiej okładki i duża ilość możliwości projektowych są sednem tego produktu. Zdjęcia i teksty rozmieścisz tak jak podpowie Ci wyobraźnia. Uwielbiamy inspirować kreatywność naszych Klientów, a grzbiet okładki to dodatkowe miejsce na Twój pomysł. Miękka okładka jest elastyczna i lekka.

Fotozeszyt

Fotozeszyt

Podobnie jak w przypadku miękkiej okładki, fotozeszyt cechuje się dużą elastycznością. Cała oprawa jest zszywana, a jej gramatura (150 g/m²) wynosi tyle samo, co wewnętrzne strony. Całość układem przypomina broszurę – wyjątkowości nadadzą jej Twoje zdjęcia i całościowy pomysł na projekt. Tego typu okładka to też dobry pomysł na broszurę firmową lub drobny prezent dla kogoś bliskiego.    

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej