CEWE FOTOKSIĄŻKA - wszystkie rodzaje papieru w jednym miejscu.

CEWE FOTOKSIĄŻKA - Rodzaje papieru

Papier fotograficzny błyszczący

Papier fotograficzny błyszczący

Pięć naszych formatów CEWE FOTOKSIĄŻKI (Kwadratowa, XXL Panorama, XL, Duża Pionowa i Duża Panorama) mogą być wykonane na szczególnie wyrazistym błyszczącym papierze fotograficznym. Proces fotograficzny jest identyczny, jak dla papieru matowego. Dzięki takiemu nośnikowi zdjęcia prezentują doskonałe.Kolorystyka i światło na zdjęciach jest perfekcyjne.

Dzięki błyszczącemu papierowi foto, Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA stanie się ekskluzywnym unikatem.

Papier fotograficzny matowy

Papier fotograficzny matowy

Wewnętrzne strony CEWE FOTOKSIĄŻKI są naświetlane w klasycznym procesie fotograficznym z zastosowaniem związków srebra. Po tym procesie następuje klejenie odpowiednich dwóch stron, co tworzy tzw. bindowanie Leporello. Efekt? Dzięki temu łączenie stron nie ma w środku typowego, widocznego rowka, a jest prawie idealnie płaskie. Idealne rozwiązanie dla prezentacji zdjęć rozciągających się na obu stronach.
Matowy papier podkreśla intensywność kolorystyki oraz uwydatnia szczegóły.
Papier błyszczący

Papier błyszczący

W przypadku CEWE FOTOKSIĄŻKI na papierze błyszczącym, stosujemy najwyższej jakości papier do druku cyfrowego o gramaturze 200g/m2.

W procesie produkcyjnym papier wewnętrznych stron jest pokrywany błyszczącą powłoką, co sprawia, że papier posiada charakterystyczny blask. Dodatkowo powłoka ta chroni papier przed wilgocią i zabrudzeniami.

Premium matowy

Premium matowy

Nasz najnowszy rodzaj papieru, który posiada wyjątkowy wygląd. Jeśli wybierzesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na papierze matowym Premium, szczególnie Twoje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości znacząco zyskają na wyglądzie.  Jako bazę stosujemy matowy papier o gramaturze 170 g/m2.

Ten szczególny, matowy wygląd na pewno Ciebie ucieszy.

Wysokiej jakości druk cyfrowy

Wysokie jakości druk cyfrowy standardowy

Jakość stanowi dla nas najwyższą wartość.

Dla wszystkich wariantów druku cyfrowego CEWE FOTOKSIĄŻKI stosujemy wyjątkowo wysokiej jakości papiery. Zasadniczo używana jest gramatura 200 g/m2, do zeszytów 150 g/m2.

Szczególną pozycję zajmuje CEWE FOTOKSIĄŻKI XXL Panorama w ekskluzywnej oprawie płóciennej Premium. Jej wewnętrzne strony są produkowane na papierze Premium 250-g/m2.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej