CEWE FOTOKSIĄŻKA - wszystkie rodzaje papieru w jednym miejscu.

CEWE FOTOKSIĄŻKA - Rodzaje papieru

Papier fotograficzny błyszczący

Papier fotograficzny błyszczący

6 formatów CEWE FOTOKSIĄŻKI (Kieszonkowa Panorama, Kwadratowa, Duża, Duża Panorama, XL oraz XXL Panorama) można wykonać na tego rodzaju papierze. Nadaje on wyrazistości zamieszczonym zdjęciom, a błyszczący efekt wzmacnia wrażenia estetyczne. Sam proces fotograficzny wygląda tak jak w przypadku papieru matowego, ale błyszczący papier jeszcze bardziej podkreśla promienie światła czy kolorystykę zdjęć, czyniąc Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ekskluzywnym unikatem.

Papier fotograficzny matowy

Papier fotograficzny matowy

Stosowany jest tutaj klasyczny proces fotograficzny z użyciem związków srebra. Klejenie stron to tzw. bindowanie Lay-Flat. Dzięki temu zdjęcie zamieszczone na dwóch kolejnych stronach nie będzie miało widocznej przerwy na łączeniu. Idealnie płaskie zdjęcie to jeszcze lepiej rozciągający się widok. Jeśli dodamy do tego podkreślone przez matowy papier szczegóły i kolorystykę, to wiesz już, że Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA stanie się estetyczną ucztą dla oczu.

Druk cyfrowy na papierze błyszczącym

Druk cyfrowy na papierze błyszczącym

To wysokiej jakości papier o gramaturze 200g/m2. Używany w druku cyfrowym, przedstawia zdjęcia w dobrej formie. Dodatkowe pokrywanie błyszczącą powłoką dodaje fotografiom charakterystycznego blasku. To również ochrona przed wilgocią i zabrudzeniem.

Druk cyfrowy Matowy Premium

Druk cyfrowy Matowy Premium

Nasza propozycja dla CEWE FOTOKSIĄŻKI, która zyska dzięki atrakcyjności. Szczególnie mamy tu na myśli zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, które będzie można przedstawić w jeszcze ciekawszej formie. W papierze matowym Premium jako bazę stosujemy gramaturę 170g/m2.

Druk cyfrowy matowy standard

Druk cyfrowy matowy standard

Jakość to dla nas najważniejsza wartość. Dlatego każdy wariant druku cyfrowego CEWE FOTOKSIĄŻKI to zastosowanie najlepszego papieru (zasadniczo używamy gramatury 200g/m2 lub 150g/m2 w przypadku zeszytów). Standardem dla CEWE jest wysoka jakość, dlatego po wydruku Twojego zamówienia, również w tej wersji papieru cyfrowy matowy standard, będziesz zadowolony. Użyty tutaj matowy efekt nie odbija światła, w przeciwieństwie odmiany błyszczącej.

Papier fotograficzny matowy Premium

Papier fotograficzny matowy Premium

Przygotowana na tym papierze CEWE FOTOKSIĄŻKA zachwyca nie tylko wyglądem, lecz także fakturą. Po papier fotograficzny matowy Premium sięgają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

Czyste kolory, soczyste kontrasty i przestrzenna głębia ostrości, dodadzą Twoim zdjęciom życia i perfekcyjnie wyeksponują fotografię. Głęboko matowe, aksamitne uszlachetnianie zapobiega refleksom, chroni zdjęcia przed zabrudzeniami i przekonuje wrażeniami dotykowymi.

Całość uzupełnia bindowanie lay-flat (dwie sąsiadujące strony są łączone na płasko), co sprawdza się idealnie dla fotografii panoramicznych lub grupowych ujęć rodzinnych.

 

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej