Drukowanie zdjęć

   Wywoływanie zdjęć Online

   od 0,35 zł*

   • Markowy papier fotograficzny w jakości Standard oraz Premium
   • Idealne odwzorowanie kolorów oraz najlepszy kontrast
   • Wiele różnych formatów

   Zobacz przed zamówieniem

   Zadzwoń do nas.

   Zadzwoń do nas.

   U nas zapłacisz za pomocą:

   Informacje o sposobie dostawy:

   Wysyłka pocztowa: Czas realizacji 3-5 Dni
   Odbiór w sklepie: Czas realizacji 2-6 Dni

   Koszty wysyłki według cennika

   Drukowanie zdjęć w CEWE FOTOJOKER

   Zastanawiasz się gdzie i jak wywołać swoje zdjęcia?

   Poniżej podpowiadamy w jaki sposób odbywa się proces drukowania zdjęć i która metoda wywoływania zdjęć będzie najlepsza dla Ciebie. Druk zdjęć nigdy nie był tak prosty i wygodny!

   Poniżej podpowiadamy w jaki sposób odbywa się proces drukowania zdjęć i która metoda wywoływania zdjęć będzie najlepsza dla Ciebie. Druk zdjęć nigdy nie był tak prosty i wygodny!

   Wbrew pozorom, duże znaczenie ma to, w jakiej formie  zapisane są nasze zdjęcia. Jeżeli mamy stary negatyw ze fotografiami zrobionymi aparatem analogowym, to proces wywołania zdjęć będzie różnił się od tego, który dotyczy zdjęć cyfrowych.

   Wywoływanie zdjęć  z negatywu

   Stary negatyw, który leży na dnie szuflady zanieś jak najszybciej do najbliższego sklepu CEWE FOTOJOKER. Nie czekaj z tym, gdyż im dłużej czekasz, tym jakość zdjęć zapisanych na kliszy będzie gorsza i  efekt po wywołaniu mniej satysfakcjonujący dla Ciebie. Negatyw trafi do naszego laboratorium, film zostanie wyczyszczony, a następnie zeskanujemy z niego zdjęcia i nagramy je na płytę CD. Twoje fotografie będą wywołane z negatywu w tradycyjnej ciemni. Zdjęcia na papierze fotograficznym, wywołane negatywy i płytę z zapisanymi fotografiami w plikach cyfrowych otrzymasz za kilka dni.

    

   Druk zdjęcia ze zdjęcia

   Druk zdjęcia ze zdjęcia

   Zdjęcie, które chcesz powielić przynieś do najbliższego sklepu CEWE FOTOJOKER. Twoje zdjęcie zostanie zeskanowane w naszym laboratorium za pomocą profesjonalnego skanera. Skaner ten bardzo szczegółowo skopiuje fotografię, która po wydruku będzie bardzo podobna do oryginału. Musimy pamiętać, że jakość obrazu kopii odbitki nigdy nie będzie tak dobra jak oryginalnego zdjęcia. Po wydruku, zdjęcie wraz z oryginałem zostanie wysłane do sklepu CEWE FOTOJOKER, skąd będziesz mógł je odebrać. Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcie dodatkowo było zapisane w pliku cyfrowym, możesz poprosić o taką usługę i my to dla Ciebie zrobimy.

    

   Druk zdjęć z aparatu cyfrowego

   Specjalne urządzenia przeniosą obraz cyfrowy Twoich zdjęć na tradycyjny papier fotograficzny poprzez profesjonalną metodę naświetlania. Zdjęcie otrzymasz na papierze fotograficznym standard lub premium, w zależności od Twoich preferencji.

   Oba rodzaje papieru doskonale odwzorowują kolory. Standardowy papier fotograficzny  występuje na powierzchni błyszczącej. Jeśli chcesz, aby Twoje zdjęcia były na powierzchni matowej, wybierz papier fotograficzny premium. W ofercie występuje także błyszcząca powierzchnia papieru premium, ale ten rodzaj papieru, różni się od standardowego tym, że jest grubszy.

   W przypadku druku zdjęć z aparatu cyfrowego masz dwie możliwości zamówienia.  Przenieś swoje zdjęcia z karty pamięci na płytę CD lub nośnik USB i odwiedź CEWE FOTOJOKER. Zdjęcia możesz wydrukować natychmiast w fotokiosku lub oddać nośnik danych sprzedawcy. Za kilka dni odbierzesz swoje zdjęcia w tym samym punkcie.

   Drugą metodą zamówienia zdjęć jest skorzystanie z serwisu online. Wystarczy, że zarejestrujesz się na fotojoker.pl i w zakładce ZDJĘCIA klikniesz „zamów online”. Wybierz zdjęcia, następnie rozmiar i rodzaj papieru, który Cię interesuje. Zdjęcia możesz zamówić z dostawą do domu lub do wybranego sklepu CEWE FOTOJOKER.

   Wywoływanie zdjęć i zamówienie ich nigdy nie było trudne. Teraz jednak jest to jeszcze łatwiejsze! Masz możliwość wydrukować swoje fotografie bez wychodzenia z domu – drogą online.

   Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej