Kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne ze zdjęciami - fotokalendarze na ścianę z własnymi zdjęciami

KALENDARZ ŚCIENNY A2

KALENDARZ ŚCIENNY A2

Dla wielkich zdjęć

Twoje zdjęcia to uchwycone piękne momenty, które zasługują na najlepszą ekspozycję. Nasz kalendarz ścienny w formacie A2 to właściwy wymiar dla Twoich wspomnień i idealny sposób na pamiętanie o ważnych datach. Zaprojektuj według własnego pomysłu i naszego szablonu.

od 199,99 zł*
KALENDARZ ŚCIENNY A3

KALENDARZ ŚCIENNY A3

Twoje najpiękniejsze chwile w XXL

Zarówno w wariancie pionowym, jak i poziomym, taki kalendarz stanie się wielką atrakcją - nie tylko w domu, ale także w biurze. Dowolny miesiąc początkowy, własne zdjęcia i przygotowane przez nas szablony, czyli doskonały prezent lub własny przypominacz.

od 79,99 zł*
KALENDARZ ŚCIENNY A4

KALENDARZ ŚCIENNY A4

Sprawi, że czas będzie płynął przyjemniej

Osobiste dzieło w postaci indywidualnego kalendarza to sposób na przyjemniejszy upływ czasu. Twoje piękne zdjęcia i zawarte na nich wspomnienia będą główną ozdobą tego wyjątkowego kalendarza.

od 59,99 zł*
KALENDARZ ŚCIENNY A5 PANORAMA

KALENDARZ ŚCIENNY A5 PANORAMA

Towarzysz na cały rok!

Kalendarz ścienny A5 panoramiczny w praktycznym, małym formacie zachwyci z Twoimi zdjęciami. Projekt wykonasz używając licznych opcji, które przygotowało dla Ciebie CEWE. Całość wydrukujesz na wysokiej jakości papierze do druku cyfrowego.

34,99 zł*
KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A2

KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A2

Świetny towarzysz na każdy dzień

Kalendarz 3-miesięczny formatu A2 to ciekawy towarzysz, który przypomni Ci o ważnych datach i ozdobi wnętrze mieszkania. Samodzielnie zaprojektowany kalendarz na pewno pozytywnie zwróci uwagę każdego odwiedzającego Cię gościa.

od 129,99 zł*
KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A3

KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A3

Praktyczny i indywidualny

Praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć przegląd sytuacji w dłuższym okresie czasu. Trzy miesiące na jednej karcie kalendarza, czyli wygodne, praktyczne i estetyczne przypomnienie o ważnych datach oraz jedyna w swoim rodzaju dekoracja.

od 79,99 zł*
KWADRATOWY KALENDARZ ŚCIENNY

KWADRATOWY KALENDARZ ŚCIENNY

Zadowolenie do kwadratu

Zastosowanie naszych szablonów i Twoich zdjęć sprawi, że ten kwadratowy kalendarz stanie się dla kogoś wyjątkowy. Oto pomysł na prezent lub własnego asystenta, który ozdobi wnętrze i przypomni o ważnej dacie. Wymiary? 30,5 x 30,5 cm.

od 69,99 zł*
KALENDARZ ŚCIENNY KWADRATOWY XXL

KALENDARZ ŚCIENNY KWADRATOWY XXL

Radość w kwadracie

Niesamowity kalendarz z Twoimi zdjęciami w rozmiarze 45x45 cm. Dekoracja przyciągająca uwagę, która może zaczynać się od dowolnego miesiąca. Wydruk dostępny również na papierze matowym Premium o gramaturze 260 g/m².

od 119,99 zł*
KALENDARZ ŚCIENNY XXL PANORAMA

KALENDARZ ŚCIENNY XXL PANORAMA

Dla wielkich zdjęć

Szczególne ukazanie krajobrazów, ekspresyjnych portretów lub ujęcia grupowe. Twój unikalny fotokalendarz i zdjęcia pełne pozytywnej energii - takie połączenie zasługuje na pokazanie w wielkim formacie XXL Panorama. 

99,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej