Fotoksiążka dla dziecka

   Fotoksiążka dla dziecka

   Zachowaj najpiękniejsze chwile Twojego dziecka

   od 49,99 zł*

   • Klasyk najchętniej wybierany przez naszych klientów
   • Format standardowy i panoramiczny
   • Cztery możliwe okładki do wyboru

   Więcej informacji o produkcie

   Zadzwoń do nas.

   Zadzwoń do nas.

   U nas zapłacisz za pomocą:

   Informacje o sposobie dostawy:

   Wysyłka pocztowa: Czas realizacji 3-6 Dni
   Odbiór w sklepie: Czas realizacji 3-6 Dni

   Koszty wysyłki według cennika

   Wspomnienia z dzieciństwa w formie fotoksiążki

   Twoja ulubiona fotoksiążka!

   Twoje dziecko będzie Ci wdzięczne. Stwórz fotoksiążkę, która udokumentuje jego dokonania i pierwsze sukcesy.

   Twoje dziecko będzie Ci wdzięczne. Stwórz fotoksiążkę, która udokumentuje jego dokonania i pierwsze sukcesy.

   Fotoksiążka na pierwszy roczek

   Pierwszy rok życia jest niezwykle ważny i obfituje we wzruszające momenty. Nauka raczkowania, dzień, w którym Twój maluch wypowiedział pierwsze słowo, kąpiele i spacery – nawet najzwyklejsze czynności będą za kilka lat świetną okazją do wspomnień. Warto uwiecznić je na fotografiach i wyeksponować w formie eleganckiej fotoksiążki. Do wyboru masz wiele wariantów produktu, książki z twardą i miękką oprawą, w formacie XXL lub wersji panoramicznej, która świetnie ukaże wszystkie detale i ważne momenty. Potrzebujesz kompaktowego formatu, w którym zaprezentujesz zdjęcia z przyjęcia urodzinowego swojego dziecka? Wybierz wersję mini w rozmiarze 15x11 cm. A może wolisz produkt z dużą liczbą stron? Zdecyduj się na dużą fotoksiążkę zawierającą aż 178 strony, które możesz ozdobić fotografiami swojego maluszka.

   Fotoksiążka dla dziecka w formie kroniki szkolnej

   Fotoksiążka dla dziecka w formie kroniki szkolnej

   Pasowanie na ucznia, pierwszy bal przebierańców, ważne egzaminy i szkolne przedstawienia czy zawody sportowe. Fotoksiążka w formie kroniki szkolnej pozwoli Ci zachować te wspomnienia na dłużej. Zamieść tu zdjęcia wszystkich uczniów oraz wychowawcy, dodaj zabawne podpisy i obrazki, które sprawią, że fotoksiążka w formie kroniki szkolnej będzie stanowiła w przyszłości źródło wielu wzruszeń i śmiechu. Warto zaprojektować taki niezwykły prezent np. z okazji zakończenia roku.

    

   Prezent i pamiątka – fotoksiążka dla dziecka

   Spersonalizowana fotoksiążka to wspaniały prezent dla dziecka, ale także niezwykła pamiątka na przyszłość. Wyobraź sobie wspólne chwile spędzone na przeglądaniu archiwalnych fotografii. W przyszłości Twoje dziecko podziękuje Ci za tak skrupulatne przechowywanie wspomnień. Świetnym pomysłem jest również stworzenie oddzielnych kronik rocznych, które wyeksponują kolejne lata życia dziecka i będą w przyszłości znakomitym pretekstem do snucia wspomnień i wielu łez radości. Fotoksiążki najlepiej tworzyć w naszym bezpłatnym programie projektowym, który znajdziesz TUTAJ.

    

   Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej