Fotoksiążka dla dziecka

   Fotoksiążka dla dziecka

   Zachowaj najpiękniejsze chwile Twojego dziecka

   od 49,99 zł*

   • Klasyk najchętniej wybierany przez naszych klientów
   • Format standardowy i panoramiczny
   • Cztery możliwe okładki do wyboru

   Więcej informacji o produkcie

   Podziel się ze znajomymi:

   Zadzwoń do nas.

   Zadzwoń do nas.

   U nas zapłacisz za pomocą:

   Informacje o sposobie dostawy:

   Wysyłka pocztowa: Czas realizacji 3-6 Dni
   Odbiór w sklepie: Czas realizacji 3-6 Dni

   Koszty wysyłki według cennika

   Wspomnienia z dzieciństwa w formie fotoksiążki

   Twoja ulubiona fotoksiążka!

   Twoje dziecko skończyło właśnie roczek i chcesz zebrać wszystkie wspomnienia w jednym miejscu? A może idzie do pierwszej klasy? Niezależnie od tego, jaka jest okazja, warto stworzyć niezwykłą fotoksiążkę, która udokumentuje dokonania Twojego dziecka. Jak

   Twoje dziecko skończyło właśnie roczek i chcesz zebrać wszystkie wspomnienia w jednym miejscu? A może idzie do pierwszej klasy? Niezależnie od tego, jaka jest okazja, warto stworzyć niezwykłą fotoksiążkę, która udokumentuje dokonania Twojego dziecka. Jak

   Fotoksiążka na pierwszy roczek

   Pierwszy rok życia jest niezwykle ważny i obfituje we wzruszające momenty. Nauka raczkowania, dzień, w którym Twój maluch wypowiedział pierwsze słowo, kąpiele i spacery – nawet najzwyklejsze czynności będą za kilka lat świetną okazją do wspomnień. Warto uwiecznić je na fotografiach i wyeksponować w formie eleganckiej fotoksiążki. Do wyboru masz wiele wariantów produktu, książki z twardą i miękką oprawą, w formacie XXL lub wersji panoramicznej, która świetnie ukaże wszystkie detale i ważne momenty. Potrzebujesz kompaktowego formatu, w którym zaprezentujesz zdjęcia z przyjęcia urodzinowego swojego dziecka? Wybierz wersję mini w rozmiarze 15x11 cm. A może wolisz produkt z dużą liczbą stron? Zdecyduj się na dużą fotoksiążkę zawierającą aż 154 strony, które możesz ozdobić fotografiami swojego maluszka.

   Niezależnie od tego, czy chodzi o urodziny, okrągły jubileusz, wstąpienie w związek małżeński, czy zbliżające się święta trudno wyobrazić sobie by można podarować komuś bardziej wzruszający i oryginalny prezent od naszej fotoksiążki. Skąd tak wielka popularność tego produktu?  Odpowiedzi nie trzeba szukać daleko. CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża oferuje w swoim rozmiarze 21 x 28 cm dużo miejsca na Twoje najpiękniejsze zdjęcia. Możliwe jest zaprojektowanie aż 154 stron w czterech wersjach okładek. To zalety nie do przecenienia. 

   Fotoksiążka dla dziecka w formie kroniki szkolnej

   Fotoksiążka dla dziecka w formie kroniki szkolnej

   Czas spędzony w szkole obfituje w rozmaite wydarzenia, które warto uwiecznić na zdjęciach. Pasowanie na ucznia, pierwszy bal przebierańców, ważny egzamin i szkolne przedstawienie. Fotoksiążka w formie kroniki szkolnej pozwoli Ci zachować te wspomnienia na dłużej. Możesz umieścić w niej zdjęcia z ważnych szkolnych imprez i wydarzeń, wkleić fotografie wszystkich uczniów oraz wychowawcy, dodać zabawne podpisy i obrazki, które sprawią, że fotoksiążka w formie kroniki szkolnej będzie stanowiła w przyszłości źródło wielu wzruszeń i śmiechu. Warto zaprojektować taki niezwykły prezent np. z okazji zakończenia roku. 

   Prezent i pamiątka – fotoksiążka dla dziecka

   Spersonalizowana fotoksiążka to wspaniały prezent dla dziecka, ale także niezwykła pamiątka na przyszłość. Wyobraź sobie wspólne chwile spędzone na przeglądaniu archiwalnych fotografii. W przyszłości Twoje dziecko podziękuje Ci za tak skrupulatne przechowywanie wspomnień. Fotoksiążka jest bardzo wytrzymałym produktem, stworzona na wysokiej jakości papierze zapewnia znakomite odwzorowanie wszystkich elementów zdjęcia, dzięki czemu wspomnienia z dzieciństwa będą ciągle żywe i kolorowe. Świetnym pomysłem jest również stworzenie oddzielnych kronik rocznych, które wyeksponują kolejne lata życia dziecka i będą w przyszłości znakomitym pretekstem do snucia wspomnień i wielu łez radości.

   Jak przygotować fotoksiążki dziecięce?

   Spersonalizowany album z fotografiami dziecka możesz przygotować samodzielnie, wykorzystując do tego funkcjonalny program do zainstalowania na komputerze lub edytor umieszczony na stronie internetowej. Fotoksiążka zapewnia ogromne możliwości, które możesz wykorzystać z dowolny sposób – wszystko zależy od Twojej inwencji twórczej. Do wyboru masz m.in. papier fotograficzny błyszczący oraz matowy, twarde i miękkie okładki, kolorowe szablony graficzne, które nadadzą produktowi indywidualnego charakteru. Wystarczy kilka kliknięć myszką, zaimportowanie ulubionych zdjęć oraz wybór ciekawych wzorów, a fotoksiążka dla dziecka będzie gotowa. To dziecinnie proste!

   Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej