Fotoksiążka na 18 urodziny

   Fotoksiążka na 18 urodziny

   Piękny prezent na 18 urodziny

   od 49,99 zł*

   • Klasyk najchętniej wybierany przez naszych klientów
   • Format standardowy i panoramiczny
   • Cztery możliwe okładki do wyboru

   Więcej informacji o produkcie

   Zadzwoń do nas.

   Zadzwoń do nas.

   U nas zapłacisz za pomocą:

   Informacje o sposobie dostawy:

   Wysyłka pocztowa: Czas realizacji 3-6 Dni
   Odbiór w sklepie: Czas realizacji 3-6 Dni

   Koszty wysyłki według cennika

   Fotoksiążka – najlepszy prezent na 18 urodziny

   18 urodziny to wyjątkowa okazja do świętowania.

   Ktoś bliski kończy 18 lat i myślisz nad prezentem? Przygotuj coś oryginalnego! Podarunek, który zaskoczy solenizanta i wzbudzi w nim pozytywne emocje. CEWE FOTOKSIĄŻKA jako prezent na osiemnastkę? Przy nutce kreatywności okaże się znakomitym pomysłem.

   Ktoś bliski kończy 18 lat i myślisz nad prezentem? Przygotuj coś oryginalnego! Podarunek, który zaskoczy solenizanta i wzbudzi w nim pozytywne emocje. CEWE FOTOKSIĄŻKA jako prezent na osiemnastkę? Przy nutce kreatywności okaże się znakomitym pomysłem.

   Fotoksiążka na osiemnastkę? O tak!

   Niebanalny prezent zamiast kolejnego zabawnego gadżetu? Coś co nawet za wiele lat wzbudzi sentyment i przywoła wspomnienia? Najlepiej postawić coś indywidualnego, co będzie stanowiło nie tylko fajny upominek, ale również pamiątkę całe życie. Jeśli szukasz czegoś takiego to spersonalizowana CEWE FOTOKSIĄŻKA sprawdza się doskonale jako prezent na 18 spełniając powyższe kryteria. Czym nasz produkt różni się od tradycyjnego albumu wypełnionego fotografiami? Przede wszystkim znacznie większe możliwości projektowe, które wykonasz samodzielnie na komputerze lub aplikacji mobilnej. CEWE FOTOŚWIAT to bezpłatny program, który możesz pobrać i korzystać z oferowanych szablonów, masek, clipartów i czcionek tekstów – to wszystko pozwoli wyszaleć się Twojej wyobraźni, a solenizant otrzyma taki prezent na jaki zasługuje. Śmieszne obrazki, wesołe zdjęcia, pozytywnie szalone są tutaj bardzo pożądane.

   Jak zaprojektować taki prezent na 18 urodziny?

   Przygotowanie fotoksiążki jest łatwe i wygodne, bo intuicyjne oprogramowanie pomaga sprawnie przejść przez cały proces projektowania, sprawiając, że staje się on niezłą zabawą. Zastanów się jakie zdjęcia chcesz umieścić w takiej fotoksiążce. Przygotowujesz prezent dla kumpla? Wybierz fotografie, które utrwaliły wspomnienia ze wspólnych wyjazdów i imprez. Może jesteś rodzicem i projektujesz CEWE Fotoksiążkę dla dziecka lub chrześniaka? Starannie wyselekcjonuj fotografie z dzieciństwa solenizanta lub stwórz obszerną kronikę dokumentującą jego życie - od narodzin aż do chwili obecnej. Pamiętaj, aby wybrać zdjęcia dobrej jakości, które będą się świetnie prezentować po wydruku. Wybierz także jeden z 9 dostępnych formatów. Ilość stron? W zależności od wariantu to przedział od 26 aż do ponad 160 stron – w grę wchodzą zarówno opcje panoramiczne jak i klasyczne czy kwadratowe.

   CEWE FOTOKSIĄŻKA na 18, czyli strzał w 10!

   CEWE FOTOKSIĄŻKA na 18, czyli strzał w 10!

   Różne formaty i możliwość dodawania wyjątkowych zdjęć to nie wszystko. Fotoksiążka posiada również kilka rodzajów okładek oraz sposobów bindowania. Wolisz kieszonkowy prezent? Zdecyduj się na miękką oprawę w formie zeszytu ze zszywanym grzbietem. Możesz także wybrać oprawę broszurową z napisem na grzbiecie, która prezentuje się bardzo estetycznie. Jeśli zależy Ci na wyjątkowej wytrzymałości CEWE FOTOKSIĄŻKI, wybierz indywidualnie zaprojektowaną, sztywną okładkę, która jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Wnętrze produktu również zależy od Ciebie. Chcesz ukazać fotografie w całej okazałości? Możesz zdecydować się na innowacyjną metodę bindowania Lay-Flat bez widocznego łączenia stron, która świetnie nadaje się do wyeksponowania dużych kadrów (np. panoram). Sam widzisz, że fotoksiążka na 18 urodziny to strzał w 10!

   Najlepszy prezent na 18 urodziny

   Format już wybrany, rodzaj oprawy też, wiadomo jakie zdjęcie umieścisz w środku fotoksiążki. Pora przystąpić do najlepszej części procesu projektowania. Możesz samodzielnie decydować o tym, które zdjęcia znajdą się na poszczególnych stronach, powiększać je, zmniejszać, przycinać i poddawać rozmaitym zabiegom graficznym. Fotoksiążka pozwala Ci również na wybranie spośród setek szablonów graficznych, które najlepiej oddadzą nastrój chwili i klimat osiemnastki – przecież to z jednej strony okazja bardzo luźna, a z drugiej prób dorosłości i podniosła chwila. Dlatego warto przemyśleć pomysł i sprawić ogromną satysfakcję solenizantowi. Obok zdjęć umieść zabawne podpisy, które wyjaśnią i przypomną, kiedy została wykonana dana fotografia. Możesz także skorzystać z wielu ciekawych clipartów, czyli obrazków, które jeszcze lepiej spersonalizują CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Jeśli Cię przekonaliśmy to jesteś na najlepszej drodze do podarowanie solenizantowi najlepszego prezentu ever – to skarbnica wspomnień i trwała pamiątka na długie lata.

   Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej