Fotoplakaty

PLAKATY NA PAPIERZE FOTOGRAFICZNYM

PLAKATY NA PAPIERZE FOTOGRAFICZNYM

Dekoracja ścienna na błyszczącym papierze

Plakat na papierze fotograficznym to piękna dekoracja ścienna. Możesz ją zamówić zarówno dla siebie, jak i komuś na prezent. Wybierz zdjęcie, które ma stać się plakatem - własne lub jeden z naszych gotowych propozycji w galerii motywów. 

od 7,99 zł*
PLAKAT LAMINOWANY W RAMIE

PLAKAT LAMINOWANY W RAMIE

Dobrze wyeksponowane zdjęcia

Ozdób swoje pomieszczenia laminowanym plakatem w ramie i wnieś do wnętrza swój osobisty akcent. Dowolne zdjęcie, z dowolnym wspomnieniem, może stać się Twoją motywacją na co dzień.

od 88,98 zł*
PLAKAT PREMIUM

PLAKAT PREMIUM

Plakaty Premium stanowią prawdziwy brylant dla miłośników obrazów. Każdy rodzaj papieru nadaje Twojemu motywowi specyficzny szlif. Zaprojektuj swój plakat Premium według własnego smaku i gustu, pozytywnie zaskocz znajomych takim prezentem.

od 9,99 zł*
PLAKAT DRUKOWANY XXL

PLAKAT DRUKOWANY XXL

Dla wielkich momentów

Zatrzymaj swoje najpiękniejsze chwile i pochwal się nimi w wyjątkowy sposób ozdabiając mieszkanie swoje lub kogoś Ci bliskiego. Fotografie w formacie XXL na jedwabistym papierze w rozmiarach od 20x30 cm do 100x300 cm, pokażą pełnię zalet zdobytych przez Ciebie kadrów.

od 9,99 zł*
PLAKAT SAMOPRZYLEPNY

PLAKAT SAMOPRZYLEPNY

Dekoracyjny plakat samoprzylepny

Zmieniaj wygląd mieszkania, w kilka minut, bez szkody dla oklejanej powierzchni. Plakat samoprzylepny na laptopa, lodówkę czy ścianę - taką dekorację zawsze możesz zdjąć i przykleić w innym miejscu..

od 30,00 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej