Sklep

Gwarancja zadowolenia na wszystkie produkty!

Priorytetem naszych działań jest zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty stale pozostawały na jak najwyższym poziomie. Do Waszej dyspozycji oddajemy nasz profesjonalny zespół Działu Obsługi Klienta, który codziennie chętnie wesprze Was we wszystkich kwestiach związanych nie tylko z zamówieniem, ale również poprowadzi przez wszystkie etapy projektowania. Zależy nam, aby produkty CEWE dawały naszym klientom 100-procentową satysfakcję, każdego dnia

dajemy temu świadectwo. Gwarantujemy wyprodukowanie i dostawę wysokiej jakości i wolnych od wad usług fotograficznych zamówionych w naszym laboratorium.

CEWE FOTOKSIĄŻKA to najpiękniejsze miejsce na osobiste wspomnienia, dlatego musi być idealna. Każdy produkt, który opuszcza nasze laboratorium jest własnoręcznie sprawdzany przez doświadczony zespół naszych Kontrolerów Jakości. W przypadku CEWE FOTOKSIĄŻKI dokładnie sprawdzana jest dosłownie każda strona. Jeżeli jednak mimo wszystko nie będziesz w pełni zadowolony z otrzymanego zamówienia, wykonamy je dla Ciebie jeszcze raz lub zwrócimy pieniądze. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od momentu złożenia zamówienia powiadomisz nas o tym.

100% satysfakcji

Wybierając nasze fotoprodukty wybierasz 100% zadowolenia! Jeżeli otrzymany produkt z jakiś powodów Ci się nie spodoba, możesz go zwrócić.

Jeżeli zamówiłeś produkt z dostawą do domu i nie jesteś z niego zadowolony, poinformuj nas o tym drogą mailową – ops@fotojoker.pl lub telefonicznie – 77 406 31 82. W obu przypadkach konieczny będzie 12-to cyfrowy nr zamówienia oraz podanie powodu zwrotu. Na Twoje życzenie zlecimy kurierowi odbiór przesyłki bezpośrednio od Ciebie.

Po jej otrzymaniu przystąpimy do ponownej produkcji lub przygotujemy zwrot pieniędzy.

Zadzwoń do nas!
Tel. 77 406 31 82

Pn. – pt. 9:00 - 22:00
Sob. - nd. 10:00 - 22:00
lub napisz ops@fotojoker.pl

.

Jeżeli swój produkt odebrałeś w sklepie i nie jesteś z niego zadowolony, oddaj go na miejscu pracownikowi. Konieczne będzie dołączenie dowodu zakupu, oryginalna koperta i projekt na CD. Po otrzymaniu przesyłki przystąpimy do ponownej produkcji lub przygotujemy zwrot pieniędzy. W przypadku ponownej produkcji nowy produkt będzie wkrótce do odbioru w tym samym sklepie. W przypadku wybrania opcji zwrotu pieniędzy, również nastąpi on w tym samym salonie.