Sklep

Twoja kariera w CEWE FOTOJOKER

W związku z natężeniem prac sezonowych poszukujemy osoby

Na stanowisko: Specjalista do Spraw Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle, woj. opolskie

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie klientów w procesie zamawiania usług fotograficznych oferowanych przez serwis internetowy CEWE/Fotojoker;
  • Udzielanie klientow informacji na temat cen, terminów realizacji oraz dostępności oferowanych produktów;
  • Obsługa połączeń telefonicznych, poczty elektronicznej oraz czata internetowego;
  • Obsługa reklamacji.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • Dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym, również w weekendy (maksymalnie 2 dni weekendowe w miesiącu);
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta;
  • Mile widziana znajomość funkcjonowania serwisów i sklepów internetowych;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie;
  • Możliwość rozwoju osobistego;
  • Benefity pozapłacowe;
  • Komfortowe stanowisko pracy w siedzibie firmy;
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.

Aplikacje prosimy wysłać na adres: kontakt@cewe.pl

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest CEWE Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury bieżącej i przyszłych rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Dowiedz się więcej o prawach Ci przysługujących na Ochrona danych osobowych

Stanowisko: Sprzedawca w salonie CEWE FOTOJOKER

(w aplikacji prosimy o podanie miasta*)

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum średnie
  • doświadczenie: mile widziane handlowe
  • umiejętności: łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
    łatwość i chęć uczenia się nowych rzeczy
  • wiedza: podstawowe wiadomości z zakresu fotografii
  • inne wymagania: entuzjazm, zaangażowanie oraz optymizm

Wykaz wszystkich salonów CEWE FOTOJOKER znajdą Państwo tutaj

Oferujemy:

  • atrakcyjny system premiowania pracowników
  • cykl szkoleń z zakresu fotografii
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli interesujesz się fotografią i jesteś zainteresowany podjęciem pracy w ogólnopolskiej Sieci sklepów fotograficznych i multimedialnych CEWE FOTOJOKER, wyślij swoje CV na adres: praca@fotojoker.pl

O Firmie

Sieć salonów CEWE FOTOJOKER należy do CEWE Sp. z o.o. , czyli polskiej części międzynarodowego koncernu CEWE Stiftung & Co. KGaA. Na polskim rynku fotograficznym działamy od 1995 roku, a jako element silnej, stabilnej, europejskiej marki kontynuujemy też swój rozwój i podążamy drogą innowacji, na którą wstąpiliśmy już wiele lat temu. Posiadamy kilkadziesiąt wyspecjalizowanych salonów fotograficznych na terenie całej Polski. Znajdziecie je m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Gdańsku czy Gdyni. Nasze salony wyróżniają się ciekawą ofertą towarową w postaci sprzętu fotograficznego oraz wszechstronnym zakresem usług fotograficznych.

CEWE FOTOJOKER to nie tylko największa sieć handlowa na rynku salonów fotograficznych w Polsce, ale też krajowy lider wśród sklepów online specjalizujących się w usługach foto. Oferujemy najszerszy zakres druku fotografii cyfrowej w oparciu o najnowsze technologie, ale oprócz usług w postaci odbitek, fotoobrazów, fotoksiążek, fotokalendarzy, fotoprezentów i mnóstwa innych odmian fotoproduktów, znajdziesz tu również szeroką gamę sprzętu fotograficznego najwyżej jakości. W skład oferty wchodzą między innymi produkty takich marek jak: CANON, NIKON, SONY, OLYMPUS, FUJI.

W 2008 roku wystartował nasz sklep internetowy dedykowany sprzętowi fotograficznemu (e-fotojoker.pl). Umożliwiamy więc wygodne zamówienie produktów i usług z domu oraz ich odbiór przesyłką pocztową lub w naszych salonach.

CEWE FOTOJOKER jest także miejscem, gdzie możesz zamówić CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, która jest najczęściej kupowaną fotoksiążką w Europie. Jej jakość doceniło już ponad 50 000 000 zadowolonych klientów oraz szerokie grono fachowych mediów, o czym świadczą liczne certyfikaty czy nagrody.

W skład naszego zespołu wchodzą ludzie, których pasją jest fotografia, dlatego z radością pomagamy naszym klientom robić lepsze zdjęcia i dzielić się nimi z bliskimi. Niezależnie od tego czy fotografującymi są profesjonaliści czy dopiero początkujący amatorzy, łączy nas z nimi wspólna miłość do fotografii. Nasi klienci mogą więc w naszych salonach zasięgnąć porady oraz poznać najnowszą technologię fotograficzną. Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego salonu CEWE FOTOJOKER lub stron internetowych https://fotojoker.pl/fotouslugi.html lub https://e-fotojoker.pl

ZAPRASZAMY!