Sklep

Twoja kariera w FOTOJOKERZE

Stanowisko: Sprzedawca w salonie FOTOJOKER

(w aplikacji prosimy o podanie miasta*)

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum średnie
  • doświadczenie: mile widziane handlowe
  • umiejętności: łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
    łatwość i chęć uczenia się nowych rzeczy
  • wiedza: podstawowe wiadomości z zakresu fotografii
  • inne wymagania: entuzjazm, zaangażowanie oraz optymizm

Wykaz wszystkich salonów FOTOJOKER znajdą Państwo tutaj

Oferujemy:

  • atrakcyjny system premiowania pracowników
  • cykl szkoleń z zakresu fotografii
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli interesujesz się fotografią i jesteś zainteresowany podjęciem pracy w ogólnopolskiej Sieci sklepów fotograficznych i multimedialnych FOTOJOKER, wyślij swoje CV na adres: praca@fotojoker.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEWE Sp. z o.o. oraz Fotojoker Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

O Firmie

Firma FOTOJOKER, będąc marką europejskiego koncernu CEWE Stiftung & Co. KGaA z siedzibą w Niemczech, działa na polskim rynku fotograficznym od 1995 roku i obecnie liczy ponad 50 wyspecjalizowanych salonów fotograficznych na terenie całego kraju. Nasze sklepy wyróżniają się ciekawą ofertą towarową obejmującą najnowsze produkty fotografii cyfrowej i wszechstronnym zakresem usług fotograficznych. Naszym największym atutem jest jakość usług i obsługi, jaką gwarantujemy. Nasze salony umiejscowione są w atrakcyjnych lokalizacjach handlowych w całej Polsce, a nasza oferta i obsługa pozycjonuje się w klasie Premium.

Oferujemy szeroki, specjalnie dobrany i sprawdzony asortyment towarów ze wszystkich wiodących firm oferujących produkty tej branży, takich jak CANON, NIKON, SONY, PANASONIC, SAMSUNG itp. Ponadto, jako największa sieć handlowa na rynku fotograficznym, jesteśmy liderem we wdrażaniu nowych technologii w usługach fotograficznych. Oferujemy najszerszy zakres usług fotografii cyfrowej, realizowanych w oparciu o najnowsze technologie. Ponadto realizujemy usługi fotograficzne przez Internet, pod adresem fotojoker.pl . Umożliwiają one zamówienie zdjęć w domu i ich odbiór przesyłką pocztową lub w naszym salonie.

FOTOJOKER jest także miejscem, gdzie możesz zamówić nasz własny flagowy produkt, CEWE Fotoksiążkę, wybieraną przez pół miliona europejskich Klientów rocznie i nagradzaną wieloma prestiżowymi nagrodami w Europie. Jako część silnego i stabilnego międzynarodowego koncernu, zawsze mieliśmy potencjał i możliwości do wytwarzania innowacyjnych produktów fotograficznych i niejednokrotnie jako pierwsi oferowaliśmy usługi, jakich nie posiada nikt inny. Bazujemy przy tym nie tylko na własnym wieloletnim doświadczeniu, ale także na doświadczeniu naszych siostrzanych firm, znajdujących się w Norwegii, Szwecji, w Niemczech, Czechach i na Słowacji - oraz poszczególnych projektach na całym świecie: od Ameryki Południowej, po Islandię.

Od 2008 roku FOTOJOKER prowadzi pod adresem e-fotojoker.pl także sklep internetowy z najlepszymi produktami fotograficznymi oraz urządzeniami multimedialnymi ze swojej oferty.

ZAPRASZAMY!