Kartki bożonarodzeniowe

   Kartki bożonarodzeniowe

   Kartki na święta z własnymi zdjęciami

   od 66,98 zł*

   • Nowość: uszlachetnianie złotem, srebrem lub wypukłym lakierem
   • Błyszczące akcenty
   • Załączone koperty

   Więcej informacji o produkcie

   Podziel się ze znajomymi:

   Zadzwoń do nas.

   Zadzwoń do nas.

   U nas zapłacisz za pomocą:

   Informacje o sposobie dostawy:

   Wysyłka pocztowa: Czas realizacji 3-4 dni
   Odbiór w sklepie: Czas realizacji 2-5 dni

   Koszt wysyłki według cennika

   Świąteczne fotokartki – podtrzymuj bożonarodzeniową tradycję

   Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, który chcemy celebrować z rodziną.

   Warto także podtrzymywać tradycję wysyłania bliskim kartek bożonarodzeniowych. A co powiesz na spersonalizowane kartki z własnymi zdjęciami? Takie niespodzianki cieszą najbardziej. Jak je przygotować?

   Warto także podtrzymywać tradycję wysyłania bliskim kartek bożonarodzeniowych. A co powiesz na spersonalizowane kartki z własnymi zdjęciami? Takie niespodzianki cieszą najbardziej. Jak je przygotować?

   Oryginalne fotokartki bożonarodzeniowe

   Jesteś zwolennikiem podtrzymywania świątecznych tradycji? Lubisz wysyłać i otrzymywać kartki od bliskich? Zaskocz ich w tym roku niezwykłymi fotokartkami. Ozdobione ulubionymi zdjęciami i bożonarodzeniowymi clipartami stworzą wspaniały nastrój i będą przypominać o kochających członkach rodziny. Świąteczne fotokartki dostępne są w różnych wersjach, które możesz dopasować do swoich potrzeb. Wybierasz kartki składane na standardowym papierze, czy może wolisz wersję błyszczącą? A może zdecydujesz się na produkty wydrukowane na wysokiej jakości papierze premium? Niezależnie od tego, co wybierzesz, otrzymasz fotokartki, które wzruszą Twoich najbliższych.

   Kartki bożonarodzeniowe w najlepszym wydaniu

   Kartki bożonarodzeniowe w najlepszym wydaniu

   Wybrałeś już odpowiedni rodzaj papieru? Teraz przyszedł czas na wybór najlepszego formatu. Oryginalne fotokartki dostępne są w różnych rozmiarach, żeby jeszcze lepiej spełnić Twoje oczekiwania. Dużym zainteresowaniem odbiorców cieszą się zwłaszcza kartki w formacie 210x105 mm, na których zmieści się rodzinna fotografia. Wspaniale prezentują się ona na świątecznym stole, a możliwość udekorowania ich złoconymi zdobieniami podkreśla bożonarodzeniowy charakter fotokartki. Tylko od Ciebie zależy, jak zaprojektujesz produkt. Puść więc wodze fantazji i stwórz projekt, który zachwyci Twoich najbliższych i będzie źródłem wielu wzruszeń. Jak stworzyć fotokartkę z własnym zdjęciem? Wystarczy dostęp do komputera i zainstalowanie intuicyjnego programu, który umożliwia selekcjonowanie fotografii, dodawanie podpisów, własnych życzeń oraz wybieranie estetycznych szablonów graficznych. Możesz także zaprojektować kartkę świąteczną za pomocą edytora zamieszczonego online.

   Jak spersonalizować kartki świąteczne?

   Projekt idealnej fotokartki rozpocznij od wyselekcjonowania odpowiedniej fotografii. Najlepsze okażą się zdjęcia rodzinne, które wspaniale podkreślą magię świątecznych chwil. Pamiętaj również o dobraniu zdjęć dobrej jakości, które doskonale będą prezentować się po wydrukowaniu. Wybrałeś idealną fotografię? Nie zapomnij o jej personalizacji, czyli dodaniu osobistych życzeń, tematycznych obrazków oraz szablonów. A może zdecydujesz się na uszlachetnienie fotokartki? Wybierz posrebrzane lub pozłacane elementy, które będą wspaniale błyszczeć i świetnie prezentować się na świątecznym stole. Wolisz wypukły efekt lakierowania, który wspaniale ozdabia papier i sprawia, że produkt wygląda niezwykle szlachetnie? Nie ma problemu, możesz skorzystać z setek szablonów i dekoracyjnych elementów.

    

   Fotokartki bożonarodzeniowe dla bliskich

   Bożonarodzeniowe fotokartki otrzymasz w zestawie 10 sztuk wraz z kopertami. Dzięki temu będziesz mógł od razu wysłać je do najbliższych i zachwycić ich swoim oryginalnym pomysłem. Wypróbuj intuicyjny edytor i przekonaj się, jakie to proste.

   Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej