Kartki z podziękowaniem

   Dobre na każdą okazję

   od 66,98 zł*

   • Świetna kolorystyka na papierze fotograficznym
   • Liczne propozycje projektów
   • Dołączone koperty

   Więcej informacji o produkcie

   Zadzwoń do nas.

   Zadzwoń do nas.

   U nas zapłacisz za pomocą:

   Informacje o sposobie dostawy:

   Wysyłka pocztowa: Czas realizacji 3-4 dni
   Odbiór w sklepie: Czas realizacji 2-5 dni

   Koszty wysyłki zgodnie z cennikiem

   Spersonalizowane kartki z podziękowaniem dla gości

   Tradycja wysyłania gościom weselnym kartek z podziękowaniami jest bardzo pięknym zwyczajem, który warto kultywować.

   Uważasz, że klasyczne kartki to za mało? Stwórz coś wyjątkowego, co wywoła pozytywne emocje u Twoich bliskich i sprawi, że w ich oku zakręci się łezka wzruszenia.

   Uważasz, że klasyczne kartki to za mało? Stwórz coś wyjątkowego, co wywoła pozytywne emocje u Twoich bliskich i sprawi, że w ich oku zakręci się łezka wzruszenia.

   Zaprojektuj samodzielnie kartki z podziękowaniem

   Na Twoim weselu bawiło się wielu gości, który stworzyli wspaniałą atmosferę? Chcesz wyrazić wdzięczność w niezwykły sposób? Zaskocz swoich bliskich i samodzielnie zaprojektuj kartki z własnymi zdjęciami oraz osobistymi podpisami, które wyrażą więcej niż tysiąc słów. Możesz wybierać spośród fotokartek składanych, w wersji klasycznej, na najwyższej jakości papierze fotograficznym i przygotowanych techniką druku cyfrowego. Niezależnie od tego, jaki wariant wybierzesz, otrzymasz świetnie prezentujące się produkty, pakowane w komplety po 10 sztuk (wraz z oddzielnymi kopertami). Nowoczesne metody druku i doskonałej jakości papier gwarantuje, że wyeksponowane na froncie kartki fotografie będą zachwycać bogactwem i nasyceniem kolorów.

   Wykreuj osobiste podziękowanie

   Wykreuj osobiste podziękowanie

   Spersonalizowane kartki muszą spełniać określone standardy. Pamiętaj zatem o wybraniu wysokiej jakości fotografii, ponieważ zdjęcia o niskiej rozdzielczości mogą nie wyglądać dobrze po wydrukowaniu. Jeśli zależy Ci na wspaniałych efektach, zadbaj o najdrobniejszy szczegół. Najlepszym pomysłem jest umieszczenie na podziękowaniach grupowego zdjęcia gości wykonanego podczas wesela. Taka fotografia sprawi, że każdy będzie chciał odnaleźć siebie na zdjęciu. Pamiętaj, że oprócz dodania własnej fotografii, możesz także nanosić na papier rozmaite szablony graficzne, wybierać idealne układy oraz dodawać zabawne lub wzruszające obrazki. Dzięki temu Twoje kartki z podziękowaniem zyskają bardzo osobisty charakter.

   Jak stworzyć kartki z podziękowaniem?

   Projektowanie kartek z podziękowaniem dla rodziny i przyjaciół odbywa się za pośrednictwem praktycznego oprogramowania, które należy zainstalować na dysku komputera. Nie obawiaj się, że program jest skomplikowany, a Ty nie poradzisz sobie z jego obsługą. Aplikacja wskaże Ci kolejne kroki i pomoże stworzyć idealną kartkę. Możesz także skorzystać z programu dostępnego online, który jest również niezwykle praktyczny i pozwala wykreować piękne fotokartki z podziękowaniami. Wykorzystaj wszystkie funkcje programów i stwórz wspaniałą pamiątkę.

   Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej