KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY
POZNAJ ZWYCIĘSKIE WPISY

 1. To ta chwila. Jedyna. Nie do powtórzenia. Chce ją mieć, zatrzymać, na zawsze. Nie ma kopi. Zdjęcie tak unikalne jak ten moment.
 2. Instax pozwala zwolnić w życiowym pędzie, uchwycić moment. Nieprzewidywalność czyni zdjęcia magicznymi a dzielenie się nimi sprawia radość.
 3. Ludzie zapomną co powiedziałeś, zapomną co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną uczuć, jakie w nich wywołałeś
 4. Śmiech, zabawa, wspomnienia, wpadki, nieudane pozy. To wszystko to moje instax story. To ciągłe historie, które mogę uwieczniać na zdjęciach
 5. Głębia brązowych oczu ukochanego. Beztroski uśmiech dziecka. Blask domowego kominka - to moje kadry szczęścia.
 6. Moje instaxy będą pełne przygód i ludzi o pięknych duszach. Chwile z nimi spędzone to miliony najpiękniejszych wspomnień!
 7. INSTAX STORY będzie koncepcją decydującego momentu, nie ma przypadkowego ujęcia, a nawet całe czarne niesie za sobą niebanalną historię.
 8. Moje INSTAX STORIES byłoby ... bezcenne. Bo czy przynosimy z przeszłości coś droższego niż wspomnienia?
 9. Poczułam dotyk, błysnęło. Zamiast zachodu na zdjęciu widniał przystojniak, który uśmiechał się, wyrwał mi je - Wymienię na Twoje...
 10. Moje INSTAXSTORY to poprostu miłość zamknięta w małych rameczkach. Chwile warte upamiętnienia tu i teraz, by wracac do nich z uśmiechem.
 11. Podobno najważniejszniejsze jest dla oczu niewidoczne. Napewno nie z INSTAX. Teraz mogę to co ulotne szybko sfotografować i od razu wywołać.
 12. Zabawne selfie moich gości weselnych zrobione na zasadzie podaj dalej aparat INSTAX SQ6 :)
 13. W 140 znakach nie można opisać historii. Jedno zdjęcie to potrafi
 14. Pomagam Kobietom, aby poczuły się naturalnie piękne. Aparat pomoże wykonać efekty przed i po, by Panie mogły od razu nabrać pewności siebie.
 15. Zrobiłbym ze zdjęć ogromne drzewo na ścianie dla swojej rodziny z komentarzami, cytatami i datami, by jak najczęściej przywoływać wspomnieni
 16. Dzieci, wnuki, zwierzęta i ten niepowtarzalny klimat. Dom z duszą, pełen obrazów, zdjęć i wspomnień uwiecznionych dzięki INSTAX STORY!
 17. Instax pozwala bardziej POCZUĆ. Fotografię kocham bo pozwala łapać chwile które dają radość. A Instax pozwala BARDZIEJ to CZUĆ i dzielić tym
 18. Jestem mamą a dzieci potrafią tworzyć wiele niepowtarzalnych momentów, które warto uchwycić na zdjeciach by kiedyś móc do nich powrócić.
 19. Jako małe dziecko, podkradałam analogowy aparat rodziców i wróciłam do tego po wielu latach, choć stary polaroid jest przeciwny podróżom!
 20. Kocham sprawiać ludziom szczęście, kiedy mogę robić im zdjęcia które przynoszą dobre wspomnienia, wiedząc że zostaną z nimi na zawsze.
 21. Poprzez moje INSTAX story próbuje ukazać to czym się interesuje, uchwycić piękno osób,otaczającej natury a przede wszystkim zatrzymać chwilę
 22. Celebracja, Kreacja, Afirmacja. Celebruję życie, kreuję rzeczywistość, afirmuję świat. Z Instaxem wszystko ma więcej barw.
 23. Łapać chwilę, zatrzymać czas, właśnie w tej chwili, gdy czujesz, że musisz to zrobić. Patrzeć na zdjecie bez czekania na kiedyś...marzenie.
 24. Z INSTAX STORY zatrzymywalabym piękne i ulotne chwile z życia moich pociech. To wspaniałe cudo zostało chyba stworzone dla zabieganych mam.
 25. INSTAX zawsze miałabym przy sobie by dokumentować wszystko co robię! Chcę zachować pozytywne wspomnienia, znajomych i miłego czasu spędzenia
 26. Moja głowa pełna jest idei, a Instax działa natychmiastowo.Ten duet działa szybko,od pomysłu do wykonania wystarczy chwila.Nie lubię czekać.
 27. Mały, różowy, a tyle potrafi.To mój ósmy cud świata.Niezła z nas para.On jest zawsze gotowy, a ja zawsze chętna. Pstryk. Życie pełne koloru.
 28. Moje marzenie o aparacie spełnił kochany chłopak, wysłuchujący ciągłych westchnień :D Kocham efekt, kocham niezwykłość, kocham ten aparat!
 29. Wywołać zdjęcia? Kto ma teraz na to czas? Wspomnienia w wersji elektronicznej nie oddają emocji tak, jak te wywołane! Instax rozwiązaniem!
 30. Smartfony zniszczyły magię fotografii. Gdyby nie Instax nasze życie pozostałoby w wersji elektronicznej. Wracamy do pięknych czasów!
 31. Fotografuję przypadkowo spotkanych ludzi - Instax pozwala mi zostawić pamiątkę, a dedykacja na odwrocie to początek kolejnych historii!
 32. Moje STORY jest właśnie teraz. Tam, gdzie jestem w danej chwili. Na spotkaniu ze znajomymi, na szlaku górskim czy z rodziną w domu.
 33. Zorganizowałem akcję pomocy bezdomnym -cyknęłem im instzdjęcia i opisałem ich historię na wystawie w domu kultury, zebrałem dla nich 3000zł!
 34. Pracuje jako wolontariuszka w schronisku dla piesków. Chce robić zdjęcie dla każdego adoptowanego psiaka. Stworzyć niezapomnianą pamiątkę.
 35. Wykleję ścianę sypialni radością ludzi z całego świata! Tylko ja, 365 dni, 32 kraje i 1000 uśmiechów, które uwiecznię Instaxem na zawsze!
 36. Koncerty to mój żywioł! Zawsze w pierwszych rzędach, zawsze na meetingach z zespołami, na after. Chcę łapać chwilę z idolami dzięki instax.
 37. Instax story = skrócone story of my life, momenty udane jak i te przeswietlone oraz rozmazane, wszystko jest tego częścią, jak każde zdjęcie
 38. Z racji, że pasją trzeba się dzielić, fotografowałabym nieznajomych wręczałabym im fotografie do ręki i generowałabym uśmiechy :)
 39. Niedługo czeka mnie największa przygoda życia- Erasmus. Dzięki instaxowi chciałabym uwiecznić miejsca i nowych przyjaciół z całego świata <3
 40. Nauka żeglarstwa. On szczęśliwy-ma w zasiegu ręki hobby i swoją dziewczynę, ja bo widzę jego uśmiech. Obydwoje cieszymy się chwila.
 41. Chcę fotografować najpiękniejsze miejsca na ziemi
 42. Chce z mężem codziennie przez rok robić zdjęcia aż do rocznicy- to będzie nasz rok w skrócie i mapa naszych wspólnych podróży ¦?
 43. Z mojej ulubionej fotki uśmiecham się jai moje dwie przyjaciółki.I chociaż los porozsyłał nas po świecie,to na zdjęciu zawsze jestesmy razem
 44. Moje Instax Story będzie przedstawiać szalone chwile w gronie najbliższych! Będzie to cudowne zdjęcie z ukochanym i.... SIEDMIOMA psiakami
 45. Moje INSTAX STORY byłoby oparte na mojej pasji-podróże. Najczęstszym celem moich podróży są koncerty, gdzie uciekam od szarej codzienności..
 46. Moje Instax story to będą zdjęcia świąteczne,mam plan odwiedzić jak najwięcej miast i jarmarków bożonarodzeniowych oraz uwiecznić ten klimat
 47. INSTAX STORY to dla mnie nic innego niż zatrzymanie czasu w chwilach, w ktorych tworzą się niesamowite, nieprzemijające wspomnienia!
 48. Moje instqx story to nic innego, jak ciąg uśmiechów.
 49. Fotografie zatrzymują w sobie czas i klimat, a dzięki INSTAX'owi mogę łamać prawa czasu w dobrym stylu.
 50. Niedługo święta! Zatrzymam ten magiczny czas z Instax i podzielę się nim z najbliższymi. Cieszmy się chwilą, bo życie wciąż pędzi :)
 51. W grudniu biorę ślub aparat na tą okazję był by super sprawą by ten dzień był zapamiętane na zawsze ??
 52. Moje instax story wygladalo by po prostu z przyjaciómi w zimę w śniegu lub w lato wspomnienia które Zostaną na zawsze
 53. Pierwszy oddech, pierwsze spojrzenie na świat, pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok :)
 54. Niedawno po raz pierwszy zostałam mamą, dzięki aparatowi Instax będę mogła zatrzymać kazda chwile z moim maleństwem na dłużej!
 55. KOCHAM robić zdjęcia pięknym krajobrazom.Narazić zbieram pieniądze na lustrzankę,ale taki aparat z pewnością by mi się przydał.
 56. Najczęściej fotografuje ogrody, kwiaty i rośliny. Moje instax story opowie o nich historie. O miejscach, kulturze, ludziach, przyrodzie.
 57. Na targu staroci w Barcelonie kupiłam starą odbitke z widokiem na miasto, chciałabym móc odtworzyć ją własnoręcznie w kolejne wakacje.
 58. Pierwszy oddech, pierwsze spojrzenie na świat, pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok :)
 59. Selfie z moimi driverami z autostopa, widoki z każdego kraju dzięki nim odwiedzonego, konie z całego świata i małe cudy - własne pocztówki
 60. W styczniu na świat przyjdzie moja córeczka. Przygotowania idą pełną parą. Tylko czym będę robić małej foteczki skoro aparatu brak? :D
 61. Moje instax stroy nabierze magii w najbliższym czasie. Instax pozwoli uwieczni mi kadry wypełnione miłością i rodzina
 62. Kolorowe, hipisowskie, pełne wegańskich zdjęć wegańskiego jedzonka i kwiecistych sukienek i piesków napotkanych po drodze
 63. Rośliny, psy, architektura - wszystko, co trafia w moje poczucie estetyki, ale przede wszystkim chciałabym zatrzymywać ważne dla mnie chwile
 64. Album ze zdjęciami z instax byłaby świetna pamiątka ślubna dla mojej siostry. Zrobiłabym jej super niespodziankę!
 65. Mój przyszły mąż jest żołnierzem, kiedy będzie wyjeżdżał na misje, instax pomoże mi i dzieciom uwiecznić wszystkie chwile , które go minęły.
 66. Moje INSTAX STORY..kwiecień, wesele i nowoczesna Księga Gości, która będzie miała w sobie wklejone małe zdjęcia z dedykacja od naszych gości
 67. Ja i moja największa miłość! My na norweskich fiordach, my na plaży na Cyprze, my nad wodospadem Niagara. Ja i mój instax-wszędzie razem.
 68. Moje INSTAX STORY jest pełne wspólnych chwil spędzonych z rodziną , znajomymi, psiakiem . To dzięki nim wszytsko staje się wyjątkowe
 69. Moje instax story byłoby kolorowe, pełne emocji. Uchwyciłabym najlepsze momenty z przyjaciółmi, rodziną, by każda chwila trwała dłużej!
 70. Prawdziwe instax story jest wspaniałe, bo MOJE! To najlepsza forma uwieczniania życia na małym kawałku papieru, w ciągu kilku minut! <3
 71. #happydays
 72. Instax. Moment w którym ktoś znajomy wpycha się w kadr ze szczerym uśmiechem,czy nierówno zdmuchniętymi świeczkami na urodzinowym torcie<3
 73. Do Grecji ostatnio podróżowałam Bardzo dużo fotografowałam! Tak głęboko na krajobraz spoglądałam Niestety po chwili z kamienia spadałam!
 74. Moje instaxstory?! Nic takiego, a jednak! Wielki, szczery uśmiech ˘, coś prawdziwego i tak rzadko spotykanego w tym zabieganym świecie.
 75. Moje instax stories polega na robieniu zdjęć w miejscach gdzie moi rodzice robili je polaroidem, który zaginal przy przeprowadzce
 76. Moje Instaxstory byłoby pełne moich przyjaciół i pięknych wrażeń, które uchwyciłaby Instaxem, dzięki czemu zawsze będę miała je przy sobie
 77. Uwielbiam fotografować przyrodę, o każdej porze roku, nieważne gdzie i z kim, ale zawsze odnajdę coś pięknego
 78. W każdej podróży będę robić jedno zdjęcie, jak wyjdzie tak wyjdzie bez poprawek i obróbek, prawdziwe wspomnienie.
 79. Moja babcia ma 100 zmarszczek, bagaż doświadczeń, kilka marzeń i złote serce. Chcę ją uchwycić na zdjęciach, by też się sobą zachwyciła.
 80. Gdyby udało mi się wygrać nagrodę główną fotografowałabym najczęściej moją najwierniejszą i najlepszą InstaQueen - mojego psa Nalę!
 81. I intrygujące N niebanalne S szokujące T tajemnicze A ambitne e X tra !! S super T taakie piekne O oryginale R radosne Y
 82. Totalnie na to klimatyczne zdjęcie zasługują moi dziadkowie i rodzice. Tak rzadko się z nimi fotografuję, a to ich kocham najmocniej!
 83. Kiedy wracamy z psiakiem z deszczowego spaceru do domu, woda kapie na posadzkę, a on po otrząśnięciu się szczerzy radośnie zęby.
 84. Uchwycony dzień wolny w naturalny, niearanżowany sposób. Śpiący po spacerze pies, kubek aromatycznej kawy i uśmiechy na naszych twarzach.
 85. Moje INSTAX STORY będzie sejfem niezapomnianych wspomnień z moimi przyjaciółmi najlepszą przypominajką o tym co jest w życiu najpiękniejsze
 86. Moje instax story to piękno, natury i zachwyt nad cudownymi chwilami spędzonymi w polskich Tatrach. Dzięki instax można to wszytko uwiecznić
 87. Sfotografuje mojego kota bo to idealny model do fotek #instacat, na fotkę załapie się też mój ukochany nowonarodzony siostrzeniec.
 88. Moje INSTAX STORY jest kolorowe i pełne nieidealnych momentów. Bo takie uważam za najlepsze!
 89. Statystycznie, żyjemy w Polsce ok. 76 lat. To bardzo krótko, dlatego na moim INSTAX STORY uwiecznię moją podróż przez życie, pełną pasji.
 90. Mój chłopak zawsze robi mi przepiękne zdjęcia. Chciałabym się odwdzięczyć i zrobić mu Instaxem zdjęcia, które będą pamiątką na całe życie!
 91. Zatrzymanie i uwiecznienie wspaniałych miejsc z moich podróży, a także towarzyszących im ludzi i emocji.
 92. Chciałabym uwiecznić każdy dzień na fotografii. Instax story opowiedziałoby moją historię nie używając słów.
 93. Robię zdjęcia ulotnym momentom, dzięki którym chwila zostaje z nami na zawsze. W nich pełne miłości spojrzenie czy ostatni dmuchawiec sezonu
 94. Fotografia nowych, magicznych miejsc, które odkrywamy wspólnie z partnerem. Wielką radość sprawa nam powrót do uwiecznionych wspomnień ??
 95. Fotoksiążka pomaga mi zachować wspomnienia. Gdy mam gorszy dzień sięgam po moje zdjęcia z wakacji i uśmiech od razu powraca.
 96. Co sfotografuję? Wszystkie momenty -chwile ulotne, które w ten sposób pozostaną wieczne. Bo miłość to pamięć. A pamięć składa się z obrazów.
 97. Moja historia to zapamiętany każdy wybór, każda ścieżka, moment, w którym jestem i w którym będę. Nieskończone możliwości.
 98. Moje instax to maluch wtulony w Mamę, zaraz po urodzeniu. Jako przyszły lekarz położnik chcę zapewnić tę pamiątkę każdej Mamie!
 99. Mało kto potrafi w tak spójny sposób łączyć rozmazane deszczem światła nocnych latarni z przebłyskującymi przez delikatnie falujące liście
 100. Najpiękniejsze chwile - od raczkowania po pierwsze kroki synka.
×

Pomyślnie zapisano do konkursu!