Fotojoker nagrodzony certyfikatem Superbrands
Telefon Fotojoker, kontakt
Znajdź sklep Fotojoker

Marka FOTOJOKER

FOTOJOKER, będąc marką europejskiego koncernu CEWE Stiftung & Co. KGaA z siedzibą w Niemczech, istnieje na polskim rynku fotograficznym od 1995 roku i posiada obecnie kilkadziesiąt wyspecjalizowanych sklepów fotograficznych na terenie całego kraju. Działamy w oparciu o prowadzenie samodzielnych sklepów umiejscowionych w atrakcyjnych lokalizacjach handlowych m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie. Nasze sklepy wyróżniają się ciekawą ofertą towarową, obejmującą najnowsze produkty fotografii cyfrowej i wszechstronny zakres usług fotograficznych. Naszym największym atutem jest jakość usług i obsługi, jaką gwarantujemy. Nasza oferta i obsługa pozycjonuje się w klasie Premium.

FOTOJOKER jest także miejscem, gdzie możesz zamówić nasz własny flagowy produkt, CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, wybieraną przez pół miliona europejskich Klientów rocznie i nagradzaną wieloma prestiżowymi nagrodami. Jako część silnego i stabilnego międzynarodowego koncernu, zawsze mieliśmy potencjał i możliwości do wytwarzania innowacyjnych produktów fotograficznych i niejednokrotnie jesteśmy prekursorem na rynku, oferując jako pierwsi usługi, których nie posiada nikt inny.

FOTOJOKER to największa sieć handlowa na rynku fotograficznym w Polsce oraz lider wśród sieci sklepów specjalizujących się w usługach fotograficznych. Oferujemy najszerszy zakres usług fotografii cyfrowej, realizowanych w oparciu o najnowsze technologie. Znajdziesz u nas szeroki, specjalnie dobrany i sprawdzony asortyment towarów ze wszystkich wiodących firm oferujących produkty tej branży, takich jak CANON, NIKON, SONY, PANASONIC, SAMSUNG itp. Ponadto od 2008 roku prowadzimy sklep internetowy www.e-fotojoker.pl z produktami fotograficznymi oraz urządzeniami multimedialnymi. Przez Internet realizujemy także usługi fotograficzne, pod adresem www.fotojoker.pl możesz zamówić odbitki, CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i pozostałe fotoprodukty z naszego portfolio. Umożliwiamy w ten sposób zamówienie produktów i usług z domu oraz ich odbiór przesyłką pocztową lub w naszym sklepie.

Pomagamy naszym klientom robić lepsze zdjęcia. W skład naszego zespołu wchodzą ludzie, których pasją jest fotografia. Niezależnie od tego, czy są to profesjonaliści czy dopiero początkujący amatorzy, łączy ich wspólna miłość do robienia zdjęć. Nasi klienci mogą więc w naszych sklepach zasięgnąć porady, zobaczyć i poznać najnowszą technologię fotograficzną. Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego sklapu FOTOJOKER lub strony internetowej www.fotojoker.pl.

Compliance

Działalność prowadzimy w zgodzie prawami krajowymi i międzynarodowymi. Stosujemy się również do ogólnie przyjętych zasad etycznych i działamy w sposób odpowiedzialny, strategiczny, inteligentny i oszczędny. Kultura naszej korporacji odznacza się poszanowaniem jednostki i lojalnym partnerstwem. Jakość usług i produktów gwarantują zmotywowani pracownicy, którzy swoje zadania wykonują w zgodzie z wartościami wyznawanymi przez firmę FOTOJOKER. To z kolei oznacza systematyczność, innowacyjność i wydajność. Uczciwe są również nasze relacje z partnerami biznesowymi i klientami. Cenimy zaufanie i rzetelność, więc tego też wymaga od siebie marka FOTOJOKER.


Masz pytanie? Zadzwoń:
77 / 406 31 82
pn - pt: 9:00 - 22:00 | sb - nd: 10:00 - 22:00

e-mail: kontakt@fotojoker.pl

Twitter
Masz pytanie? Zadzwoń:
77 / 406 31 82
pn - pt: 9:00 - 22:00 | sb - nd: 10:00 - 22:00

e-mail: kontakt@fotojoker.pl

Facebook Fotojoker Twitter Fotojoker Google Plus Fotojoker Instagram Fotojoker