Fotojoker nagrodzony certyfikatem Superbrands
Telefon Fotojoker, kontakt
Znajdź sklep Fotojoker

Poznaj nasze sklepy

Salony Flagowe FOTOJOKER to miejsca, w których położyliśmy szczególny nacisk na doskonałą prezentację naszej pełnej oferty. Specjalnie wydzielone duże strefy usług fotograficznych pozwalają na dokładne zapoznanie się z ich jakością, a powiększona ekspozycja CEWE FOTOOBRAZÓW i fotoplakatów stanowi inspirację dla własnych dekoracji ściennych ze swoich zdjęć. Znajdziesz tu przykłady wszystkich rodzajów oferowanej przez nas CEWE FOTOKSIĄŻKI, zawierającej rozmaite typy papieru, okładek i formatów. Specjalnie dobrany zespół najlepszych sprzedawców w naszych salonach flagowych FOTOJOKER potrafi doradzić w każdej kwestii związanej z fotografowaniem i przenoszeniem zdjęć na gotowy fotoprodukt.

Salony Flagowe FOTOJOKER dają Ci także dostęp do najbogatszej oferty sprzętu fotograficznego i akcesoriów: począwszy od aparatów kompaktowych, poprzez systemowce i lustrzanki, aż po aparaty profesjonalne. FOTOJOKER ma jednak w swojej ofercie także innego rodzaju sprzęt do utrwalania najwspanialszych chwil. W Salonach Flagowych dostępna jest także oferta kamer sportowych GoPro, dronów filmujących, a wkrótce także drukarek 3D.
Dostarczymy Ci wszystko, co jest potrzebne do uchwycenia chwili i zachowania jej na lata! W tych wyjątkowych sklepach działa także wypożyczalnia sprzętu fotograficznego, gdzie za niewielką opłata możesz na jakiś czas zdobyć np. nietypowy, zazwyczaj drogi w zakupie, obiektyw. Pierwszy Salon Flagowy FOTOJOKER został otwarty w 2014 roku we Wrocławiu (C.H. Magnolia Park, ul. Legnicka 58), a kolejne właśnie powstają w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Trójmieście. Zapraszamy do naszego Fotoświata!
Masz pytanie? Zadzwoń:
77 / 406 31 82
pn - pt: 9:00 - 22:00 | sb - nd: 10:00 - 22:00

e-mail: kontakt@fotojoker.pl

Twitter
Masz pytanie? Zadzwoń:
77 / 406 31 82
pn - pt: 9:00 - 22:00 | sb - nd: 10:00 - 22:00

e-mail: kontakt@fotojoker.pl

Facebook Fotojoker Twitter Fotojoker Google Plus Fotojoker Instagram Fotojoker