Zaproszenia ślubne

   Zaproszenie na Ślub marzeń

   • Świetna kolorystyka na papierze fotograficznym
   • Liczne propozycje projektów
   • Dołączone koperty

   Więcej informacji o produkcie

   Podziel się ze znajomymi:

   Zadzwoń do nas.

   Zadzwoń do nas.

   U nas zapłacisz za pomocą:

   Informacje o sposobie dostawy:

   Wysyłka pocztowa: Czas realizacji 3-4 dni
   Odbiór w sklepie: Czas realizacji 2-5 dni

   Koszty wysyłki zgodnie z cennikiem

   Zaproszenia ślubne w formie fotokartek

   Ślub to dla wielu osób najważniejszy moment w życiu, do którego należy przygotować się w sposób perfekcyjny.

   Jednym z niezwykle istotnych elementów są zaproszenia ślubne, które mogą być wykonane samodzielnie. Do zaprojektowania zaproszeń na wesele warto użyć własnych fotografii. Jak stworzyć takie małe dzieła sztuki?

   Jednym z niezwykle istotnych elementów są zaproszenia ślubne, które mogą być wykonane samodzielnie. Do zaprojektowania zaproszeń na wesele warto użyć własnych fotografii. Jak stworzyć takie małe dzieła sztuki?

   Idealne zaproszenia ślubne

   W dniu ślubu wszystko musi być idealne. Podobnie wygląda kwestia zaproszeń, które stanowią bardzo ważny element przygotowań do ceremonii. Coraz więcej par decyduje się na zaprojektowanie własnych fotozaproszeń z ulubionymi zdjęciami. Fotografia zrobiona w czasie egzotycznego wyjazdu lub zdjęcie z profesjonalnej sesji na pewno sprawdzą się lepiej niż tradycyjne kartki. Dzięki temu zaproszenia w formacie 100x185 mm pełnią nie tylko funkcję informacyjną, ale także wzruszają zaproszonych gości i wprawiają ich w zachwyt. Spersonalizowane dodatki cieszą najbardziej, ponieważ w ich przygotowanie wkładamy całe swoje serce. Zaproszenia ślubne dostępne są w komplecie 10 sztuk, a do każdej fotokartki dołączyliśmy oddzielną kopertę. Produkty przygotowane na znakomitej jakości papierze fotograficznym są bardzo trwałe i prezentują się niezwykle estetycznie. Zaproszenia zaprojektowane samodzielnie to perfekcyjny dodatek na szczególną okazję.

    

   Jak przygotować wyjątkowe zaproszenia ślubne?

   Do stworzenia zaproszeń na ślub można wykorzystać program komputerowy, który zawiera wiele przydatnych funkcji, umożliwia retuszowanie i obrabianie zdjęć, wybór odpowiedniego formatu oraz szablonu graficznego lub układu. Fotokartki można również zaprojektować całkowicie online, bez konieczności instalowania edytora na komputerze. Którą opcję wybierzesz? Baw się możliwościami, jakie zapewnia program i dowolnie personalizuj zaproszenia. Twoi bliscy z pewnością będą zachwyceni, jeśli puścisz wodze fantazji i wykażesz się kreatywnością. Pamiętaj o wybraniu zdjęć w dobrej rozdzielczości, które będą świetnie prezentować się po wydrukowaniu. Nie znasz się na kwestiach technicznych? Nie martw się, program sam oceni, czy fotografia spełnia standardy jakości. Dzięki temu Ty możesz skupić się na wybraniu ulubionych zdjęć i procesie kreowania idealnych zaproszeń ślubnych.

   Ozdabiaj, przerabiaj i kreuj zaproszenia ślubne

   Ozdabiaj, przerabiaj i kreuj zaproszenia ślubne

   Wyselekcjonowanie ulubionych zdjęć i przeniesienie ich na papier to jednak nie wszystko. Zaproszenia ślubne można w dowolny sposób ozdabiać, nadając im uroczysty charakter. Skorzystaj z dostępnych grafik, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o ślubie. Obrazek przedstawiający tort weselny, baloniki, symbol obrączek, serduszka i gołębie – to wszystko świetnie ozdobi Twoje zaproszenia. Pamiętaj także o kolorowych szablonach, które zostały stworzone z myślą o personalizacji zaproszeń. Wybierz odcienie utrzymane w pastelowych barwach, które jednoznacznie kojarzą się z radosnymi weselnymi klimatami. A może wolisz wybrać wersję uszlachetnioną złotymi lub srebrnymi elementami? Takie dekoracje sprawią, że zaprojektowane przez Ciebie fotokartki zyskają indywidualny charakter.

   Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej