Zaproszenia ślubne

   Zaproszenie na Ślub marzeń

   od 66,98 zł*

   • Świetna kolorystyka na papierze fotograficznym
   • Liczne propozycje projektów
   • Dołączone koperty

   Więcej informacji o produkcie

   Podziel się ze znajomymi:

   Zadzwoń do nas.

   Zadzwoń do nas.

   U nas zapłacisz za pomocą:

   Informacje o sposobie dostawy:

   Wysyłka pocztowa: Czas realizacji 3-4 dni
   Odbiór w sklepie: Czas realizacji 2-5 dni

   Koszty wysyłki zgodnie z cennikiem

   Zaproszenia ślubne w formie fotokartek

   Ślub to dla wielu osób najważniejszy moment w życiu, do którego należy przygotować się w sposób perfekcyjny.

   Zaproszenia ślubne to niezwykle istony element ceremonii ślubnej. Nadaj im wyjątkowości projektując je samodzielnie z własnymi fotografiami i pomysłem. Jak stworzyć takie małe dzieła sztuki?

   Zaproszenia ślubne to niezwykle istony element ceremonii ślubnej. Nadaj im wyjątkowości projektując je samodzielnie z własnymi fotografiami i pomysłem. Jak stworzyć takie małe dzieła sztuki?

   Idealne zaproszenia ślubne

   W dniu ślubu wszystko musi być idealne. Podobnie wygląda kwestia zaproszeń, które stanowią bardzo ważny element przygotowań do ceremonii. Coraz więcej par decyduje się na zaprojektowanie własnych fotozaproszeń z ulubionymi zdjęciami. Fotografie zrobione w czasie egzotycznego wyjazdu lub zdjęcie z profesjonalnej sesji na pewno sprawdzą się lepiej niż tradycyjne kartki. Dzięki temu zaproszenia w formacie 100x185 mm pełnią nie tylko funkcję informacyjną, ale także wzruszają zaproszonych gości i wprawiają ich w zachwyt. Takie spersonalizowane dodatki cieszą najbardziej, ponieważ w ich przygotowanie wkładamy całe swoje serce i odczuje to każdy, kto otrzyma taką wyjątkową kartkę. Zaproszenia ślubne dostępne są w zestawie 10 sztuk, a do każdej fotokartki dołączamy oddzielną kopertę. Produkt przygotowany jest na znakomitej jakości papierze fotograficznym, fotokartki są bardzo trwałe i prezentują się niezwykle estetycznie, a z czasem, takie samodzielnie zaprojektowane zaproszenia podkreślą tę wyjątkową okazję, a czasem staną się doskonałą pamiątką z ceremonii ślubu. 

    

   Jak przygotować wyjątkowe zaproszenia ślubne?

   Do stworzenia zaproszeń na ślub można wykorzystać nasz program komputerowy CEWE FOTOŚWIAT, który zawiera wiele przydatnych funkcji, np. umożliwia retuszowanie i obrabianie zdjęć, wybór odpowiedniego formatu oraz szablonu graficznego lub układu. Fotokartki można również zaprojektować całkowicie online, bez konieczności instalowania wspomnianego edytora na komputerze. Którą opcję wybierzesz? Obie gwarantują mnóstwo możliwości. Baw się swoim projektem i dowolnie personalizuj zaproszenia ślubne. Twoi bliscy z pewnością będą zachwyceni, jeśli puścisz wodzę fantazji i wykażesz się kreatywnością. Pamiętaj też o wybraniu zdjęć w dobrej rozdzielczości, które będą świetnie prezentować się po wydrukowaniu. Nie znasz się na kwestiach technicznych? Nie martw się, nasz program sam oceni czy fotografia spełnia standardy jakościowe. Dzięki temu możesz skupić się na wybraniu ulubionych zdjęć i procesie kreowania idealnych zaproszeń ślubnych.

    

   Ozdabiaj, przerabiaj i kreuj oryginalne zaproszenia ślubne

   Ozdabiaj, przerabiaj i kreuj oryginalne zaproszenia ślubne

   Wyselekcjonowanie ulubionych zdjęć i przeniesienie ich na papier to jednak nie wszystko. Zaproszenia ślubne można w dowolny sposób ozdabiać, nadając im uroczysty charakter, który olśni adresatów. Skorzystaj z dostępnych grafik, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o ślubach. Obrazek przedstawiający tort weselny, baloniki, symbol obrączek, serduszka i gołębie – to tylko kilka z naszych wielu propozycji, a każda świetnie wzbogaci przekaz Twojego zaproszenia. Pamiętaj także o kolorowych szablonach, które zostały stworzone z myślą o personalizacji zaproszeń. Wybierz odcienie utrzymane w pastelowych barwach, które jednoznacznie kojarzą się z radosnymi weselnymi klimatami. A może wolisz wybrać wersję uszlachetnioną złotymi lub srebrnymi elementami? Takie dekoracje sprawią, że zaprojektowane przez Ciebie fotokartki zyskają indywidualny charakter i pozytywną moc, gdyż świetnie zapowiedzą ceremonię ślubną, a później zmienią się w doskonałe pamiątki uroczystości.

    

   Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej