Zaproszenia

   Stwórz zaproszenie z Twoimi zdjęciami

   od 44,99 zł*

   • Dwa rodzaje papieru
   • Duży wybór szablonów
   • Zestaw 10 szt. z odpowiednimi kopertami

   Więcej informacji o produkcie

   Zadzwoń do nas.

   Zadzwoń do nas.

   U nas zapłacisz za pomocą:

   Informacje o sposobie dostawy:

   Wysyłka pocztowa: Czas realizacji 4-5 dni
   Odbiór w sklepie: Czas realizacji 4-5 dni

   Koszty wysyłki zgodnie z cennikiem

   Wyjątkowe zaproszenia ze zdjęciem – niezwykła oprawa uroczystości

   Uroczyste okazje wymagają wyjątkowej oprawy.

   Szukasz idealnych zaproszeń, które świetnie wpiszą się w stylistykę wesela, chrzcin lub jubileuszu małżeństwa? Wybierz spersonalizowane zaproszenia, które możesz zaprojektować samodzielnie. Jak to zrobić? Sprawdź nasz przewodnik.

   Szukasz idealnych zaproszeń, które świetnie wpiszą się w stylistykę wesela, chrzcin lub jubileuszu małżeństwa? Wybierz spersonalizowane zaproszenia, które możesz zaprojektować samodzielnie. Jak to zrobić? Sprawdź nasz przewodnik.

   Zaproszenia z własnym zdjęciem

   Oryginalne zaproszenia z własnym zdjęciem to wyjątkowy produkt, który zachwyci Twoich gości i najbliższe osoby. Tradycyjne składane kartki wydają Ci się nudne? Chcesz stworzyć coś osobistego, co wspaniale odda charakter uroczystego przyjęcia? Wybierz spersonalizowane zaproszenia – dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoje kartki są niepowtarzalne. Unikatowy charakter zaproszeń sprawia, że wszystkie uroczyste okazje stają się jeszcze bardziej podniosłe. Pamiętaj o wybraniu odpowiednich zdjęć. Jeśli szykujesz zaproszenia na ślub, najlepiej umieść na froncie kartki fotografię z narzeczoną/narzeczonym, a jeśli przygotowujesz się do chrzcin dziecka – koniecznie wybierz fotografię maluszka.

    

   Jak przygotować oryginalne zaproszenia?

   Chcesz zaprojektować własne zaproszenia na ślub lub chrzciny? Wystarczy, że pobierzesz na swój komputer specjalny program do tworzenia fotogadżetów, a szybko stworzysz spersonalizowane kartki. Możesz też skorzystać z profesjonalnego narzędzia dostępnego online, dzięki czemu nie będziesz musiał instalować oprogramowania na dysku. Aplikacja pozwoli Ci wybrać zdjęcia, a w razie potrzeby będziesz mógł je wyretuszować, wyostrzyć, rozmyć lub przyciąć. Edytor zawiera wiele przydatnych funkcji, które ułatwią Ci spersonalizowanie zaproszenia. Skorzystaj z dostępnych szablonów graficznych, dodaj ciekawe obrazki i ciesz się pięknymi zaproszeniami na chrzciny, wesele lub rocznicę ślubu. Program do projektowania zawiera wiele tematycznych grafik, które z powodzeniem możesz dodać na zaproszenie. Jubileusz, dzień urodzin dziecka, ślub, Boże Narodzenie, Wielkanoc – te i inne obrazki znakomicie podkreślą uroczystą okazję. Możesz także nadać im wyjątkowy charakter, poprzez dodanie dekoracyjnych elementów – złoconych lub posrebrzanych dodatków oraz wypukłego lakieru.

   Na co zwrócić uwagę projektując zaproszenia

   Na co zwrócić uwagę projektując zaproszenia

   Żeby spersonalizowane zaproszenia prezentowały się pięknie i były najwyższej jakości, warto zadbać o doskonałą rozdzielczość zdjęć. Wówczas kartki będą wyglądać znakomicie i zachwycą wszystkich gości. Trzeba także zwrócić uwagę na dostępne rodzaje papieru. Fotozaproszenia w wersji składanej można zaprojektować na dwóch rodzajach papieru, a zestaw 10 sztuk otrzymuje się w komplecie z kopertami. Przygotuj specjalne fotokartki, które są unikatowym produktem.

   Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej