Fotojoker nagrodzony certyfikatem Superbrands
Telefon Fotojoker, kontakt
Znajdź sklep Fotojoker
Zdjęcia natychmiastowe

Zdjęcia natychmiastowe

Szybki, łatwy i wygodny wydruk zdjęć, prosto ze smartfona lub innego nośnika. Bez instalacji, bez czekania, bez problemu. Podłącz swój smartfon prze kabel lub bluetooth, lub przynieś zdjęcia na pendrivie, karcie pamięci, a nawet płycie CD. Już 20 sekund wystarczy by cieszyć się zdjęciami w dłoni.

Wywołane tym sposobem zdjęcia ekspresowe w różnych formatach, można zamieścić w albumie i powracać do cudownych wspomnień, gdy tylko zechcemy. To pozytywne emocje w zasięgu ręki.

Wydrukowane natychmiastowo zdjęcia są też ciekawym pomysłem na dekorację.Wspomnienia z rodzinnych wakacji (na ścianie), wesołe zdjęcie dziecka (na lodówce), uśmiech dziewczyny (przy lustrze) lub budzący pozytywne emocje pejzaż (w kuchni) – to wszystko obudzi w Tobie pozytywne emocje. Swoje wydrukowane natychmiastowo zdjęciaod razu powiesisz tam gdzie zechcesz, przyjemnie zatrzymasz czas i przypomnisz sobie chwile, które zawsze poprawią Ci humor.

Kreatywna zabawa zdjęciami

Pocztówka natychmiastowa
Spontaniczne pozdrowienia w dobrym stylu. Wybrane zdjęcie wzbogacisz ciekawym szablonem dodając kartce jeszcze więcej uroku. To również sposób na wykonanie ciekawego zaproszenia na różne okazje – może zobaczyłeś wyjątkową dziewczynę i szukasz pomysłu na oryginalne, spontaniczne zaproponowanie randki? Nie czekaj, to sposób na podbicie jej serca. Pocztówki uzyskasz w formatach 10x15 cm i 15x20 cm, "od ręki" w sklepach Fotojoker.

Kalendarze natychmiastowe
Czas będzie mijać przyjemniej. Dowolny miesiąc początkowy sprawia, że ten kalendarz możesz kupić nawet dziś i od razu zawiesić go na ścianie. Wybierz na smartfonie 13 ulubionych zdjęć (12 miesięcy + okładka) i ciesz się funkcjonalną dekoracją lub spraw komuś oryginalny prezent (kalendarze natychmiastowe w formacie 15x20 cm wykonasz "od ręki" w sklepach Fotojoker).

Zdjęcia retro i fotonaklejki
Kreatywna fotografia dla każdego. Fotonaklejki są doskonałe nie tylko dla dzieci, które uwielbiają coś naklejać, ale i np. dla kibica, który może wydrukować naklejkę z herbem ulubionej drużyny i umieścić ją gdzie zechce. Z kolei zdjęcia retro będą nostalgicznym powrotem do fotograficznego stylu z przeszłości – może być spontanicznym prezentem dla rodzica. (Zamów zdjęcia retro)Zdjęcia natychmiastowe - Prosto ze smartfona

Zdjęcia to sposób podzielenie się wyjątkowymi momentami. Wydruk trwa tylko chwilę, a efekt cieszy bardzo długo.


Łatwe przesyłanie zdjęć

CEWE FOTOKIOSKI oferuje kilka sposobów na wygodny transfer danych. Zdjęcia wysyła się z nośników typu: pendrive, karta SD, płyta CD lub DVD. Można też skorzystać z transmisji Bluetooth. Najłatwiej jednak podłączyć smartfon poprzez jeden z dostępnych na miejscu kabli. Nie musisz nic instalować.

Ekran dotykowy

Ułatwia obsługą i pozwala na wygodny wgląd do wszystkich produktów.

Tutaj znajdziesz sklepy Fotojoker,
w któtych oferujemy zdjęcia natychmiastowe.

Masz pytanie? Zadzwoń:
77 / 406 31 82
pn - pt: 9:00 - 22:00 | sb - nd: 10:00 - 22:00

e-mail: kontakt@fotojoker.pl

Twitter
Masz pytanie? Zadzwoń:
77 / 406 31 82
pn - pt: 9:00 - 22:00 | sb - nd: 10:00 - 22:00

e-mail: kontakt@fotojoker.pl

Facebook Fotojoker Twitter Fotojoker Google Plus Fotojoker Instagram Fotojoker