• Odszukaj i zbierz stare fotografie analogowe, slajdy lub negatywy.
• Łatwy sposób zamawiania: przekaż materiały do salonu FOTOJOKER.
• Usługa zawiera skanowanie Twoich zdjęć i nagranie ich na CD
(z opakowaniem).
• Projektuj oryginalne fotoprodukty ze zdjęć: CEWE FOTOKSIĄŻKĘ,
CEWE FOTOOBRAZ, CEWE FOTOKALENDARZ, FOTOPREZENTY i inne.

Choć CEWE FOTOKSIĄŻKI są hołdem dla tradycyjnych fotografii i albumowej formy ich przechowywania, to oferujemy również usługę profesjonalnego skanowania zdjęć. Jeśli znalazłeś ciekawe zdjęcia z przeszłości to możesz teraz wprowadzić je do komputera, aby później w całościowym projekcie móc wydrukować je w postaci Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Teraz jest to niemal codziennością, lecz kiedyś mało kto posiadał aparat cyfrowy czy smartfon. Jeśli sięgniemy do czasów naszych dziadków czy rodziców to wiemy, że królowały aparaty analogowe, bo ludzie nie mieli wyboru - ale Ty masz. Kronika rodzinna, którą możesz przygotować na komputerze, wymaga smaczków w postaci zdjęć prababci, dziadków lub Twoich rodziców, którzy jawią się w kadrach jako dzieci. Jeśli wygrzebałeś takie fotografie ze starych skrzyń czy kronik rodzinnych to są one skarbem, którego nie musisz kleić ręcznie do albumu. Mało tego, po zeskanowaniu możesz te zdjęcia poprawić, naprawić i tchnąć nowe życie w jakość, którą odebrał czas.

Tradycja w parze z nowoczesnością – tym jest CEWE FOTOKSIĄŻKA. Odświeżenie starych zdjęć to sposób na przywołanie wspomnień, dowiedzenie się czegoś nowego o własnej rodzinie lub po prostu podróż w przeszłość, którą możesz odbyć razem z bliskimi.

Jeśli już odnalazłeś stare fotografie i wiesz, że mogą otrzymać nowe życie, przekaż je obsłudze wybranego salonu FOTOJOKER. Po zeskanowaniu otrzymasz płytę CD/DVD z fotografiami. Taka usługa pomoże Ci sięgnąć po zapomniane zdjęcia analogowe i nada im nowego blasku. Stare fotografie analogowe staną się częścią Twojego CEWE FOTOOBRAZU, CEWE FOTOKSIĄŻKI lub któregoś z interesujących FOTOPREZENTÓW.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej