Image CD usługa skanowania zdjęć

Image CD

Idealne do archiwizacji!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O USŁUDZE SKANOWANIA ZDJĘĆ

usługa skanowania zdjęć
Nadajemy Twoim zdjęciom analogowym Cyfrową przyszłość!

Wśród zakurzonych, zapomnianych nieco, starych szpargałów odnaleźć można czasem kilka prawdziwych skarbów z przeszłości w postaci dawno zapomnianych slajdów, pachnących celuloidem negatywów, czy przywołujących odległe wspomnienia zdjęć. Zwykle takiemu odkryciu pamiątek towarzyszy niesamowita euforia. Zaraz po niej w głowie rodzi się pytanie, jak sprawić, by te niezwykłe znaleziska odzyskały swój dawny blask i mogły na nowo cieszyć oko właściciela. Odpowiedzią na to pytanie jest usługa skanowania zdjęć.

Przywracanie do nowego życia tego typu materiałów warto powierzyć profesjonalistom. W oferowanej przez nas usłudze zawiera się nie tylko skanowanie, ale również wykonywane z najwyższą dbałością czyszczenie negatywu oraz nagranie zdjęć na nośnik w postaci płyty CD. Wszystko co musisz zrobić, by przeobrazić swoje zdjęcia w niezwykłe fotokartki z pozdrowieniami, kalendarze, czy fotoobrazy to zebranie negatywów i oddanie ich do sklepu.

Zobacz cennik usług

Zalety w skrócie:

  • Oszczędność miejsca w domu
  • W łatwy sposób zamówisz nowoczesne produkty: CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Fotoobraz, Kalendarz,
  • Fotokartki z pozdrowieniami itp.
  • Łatwy sposób zamawiania: po prostu pozbieraj negatywy i oddaj do sklepu
  • Usługa zawiera: czyszczenie negatywu, skanowanie, nagranie na CD wraz z opakowaniem.

 

Cennik można znaleźć w punkcie foto.Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej