Zamów zdjęcia cyfrowe online

Wygodne zamawianie przez Internet

Oszczędność czasu, gwarancja jakości

 

Zalety zamawiania online

Zalety zakupu przez Internet, czyli komfortowe zamawianie:

Bez pośpiechu zdecydujesz, które z mnóstwa zdjęć chcesz wydrukować 

W domowym zaciszu przemyślisz liczbę zamówionych kopii i format zdjęć

Za jednym razem zlecisz dowolną liczbę zdjęć do wydruku (po druku wysoki standard potwierdzi nasza kontrola jakości)

Samodzielnie zdecydujesz gdzie chcesz odebrać swoje zamówienie i po kilku dniach będziesz się cieszyć ze wspaniałych zdjęć trzymanych we własnych rękach

INSTRUKCJA INSTALACJI w przypadku korzystania z Internet Explorer

INSTRUKCJA INSTALACJI - dla użytkowników Internet Explorer

Jeśli zdecydujesz się przesłać zdjęcia przez Internet (ładowanie poprzez Active X), pojawi się następujący komunikat:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Należy pamiętać, że podczas instalacji wyświetlą się instrukcje dotyczące bezpieczeństwa :

ZAMAWIANIE W PRZEGLĄDARCE

Możliwość złożenia zamówienia przez Internet wdrożyliśmy, abyś jako klient, mógł otrzymać odbitki swoich zdjęć w najwygodniejszy sposób. Wiemy też, że niełatwo zdecydować, które fotografie czy to z wesela czy urlopu są najlepsze - każde zdjęcie ma swój urok, a Ty chcesz wydrukować te najbardziej wyjątkowe. Dlatego możesz wybierać bez pośpiechu w domowym zaciszu, a następnie złożyć takie zamówienie i po kilku dniach odebrać gotowe odbitki w wybranym punkcie odbioru. O doskonały efekt końcowy dba nasza kontrola jakości, a maksymalne uproszczenie procesu zamawiania przez Ciebie zdjęć to tylko kilka kroków do otrzymania wyjątkowych fotografii - szybko, wygodnie i spokojnie.

Zdjęcia drukowane

Fotografia w obecnych czasach kojarzy nam się często z setkami zdjęć na profilach społecznościowych. Natomiast zdjęcia papierowe to coś bliżej tradycji, klasyka. Ale przecież oba te trendy nie muszą się wzajemnie wykluczać. Możemy bawić się swoimi zdjęciami zarówno na komputerze (czy w aplikacji mobilnej), jak też i dzielić w formie drukowanej.

 

Prezent, dekoracja, pamiątka

Fotografie wydrukowane znacznie lepiej nadają się na prezent czy na dekorację mieszkania. Przecież nie dasz babci Pendrive'a z fotografiami wnuków, ale na pewno pokażesz jej odbitki z wakacji. Wysłanie dziewczynie stylowej, wydrukowanej fotografii w kreatywnym szablonie będzie bardziej oryginalna niż przesłanie jej zdjęcia drogą elektroniczną. Nie powiesisz tabletu nad biurkiem, ale pewnie chętnie zawiesisz tam estetyczne odbitki np. w formacie Retro, Art lub Kwadratowym.

 

Zdjęcia natychmiastowe

Kojarzysz te charakterystyczne czerwone automaty, które przypominają trochę bankomaty? Na pewno rzuciły Ci się w oczy w salonach Fotojokera lub w innych miejscach galerii handlowych. To Fotokioski, w których swoje zdjęcia wydrukujesz samodzielnie, w kilka minut - wystarczy podłączyć swój smartfon lub inny nośnik i działać (bez żadnej instalacji). Na miejscu możesz też zrobić ze swojej odbitki coś kreatywnego (np. fotokartkę w jednym z naszych szablonów).

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej