Blog fotograficzny - porady i ciekawostki | CEWE FOTOJOKER

Dekorowanie domu na Święta

dekorowanie domu na święta (4)

Świąteczna atmosfera to kolorowe światełka, piękne ozdoby, znane kolędy, prezenty od serca i radość. I przede wszystkim otaczająca nas miłość i dobroć bliskich nam ludzi. Chcemy, aby ten magiczny czas trwał i trwał. Dlatego już na początku grudnia przystrajamy dom i wieszamy światełka, świeczki, ubieramy choinkę. Kilka dodatków i Twoje cztery kąty mogą stać się prawdziwym świątecznym zakątkiem. O taką atmosferę pomogą zadbać dodatki.

Czytaj więcej

CEWE FOTOKSIĄŻKA jako Kronika Roczna pod choinkę

Kronika Roczna

Śmiech, gwar, w całym domu pachnie pysznym barszczem z uszkami, cynamonem i mandarynkami. W salonie stoi pięknie udekorowane świąteczne drzewko. To radosny czas, który możesz spędzić z rodziną i sprawić, że upominek znaleziony pod choinką będzie prezentem od serca. Może podarujesz bliskiej osobie Wasze wspólne chwile utrwalone w CEWE FOTOKSIĄŻCE w formie Kroniki Rocznej?

Czytaj więcej

 Życzenia od serca dla bliskich

Święta to czas dla bliskich. Wykorzystaj go, aby złożyć im najpiękniejsze świąteczne życzenia i powiedzieć im, jak ważni są dla Ciebie. To również najlepszy czas, aby podziękować im za to, że są, wspierają, słuchają i doradzają. Pokaż im, że w tym wyjątkowym czasie myślisz o nich i za nimi tęsknisz. Zobacz, jak pięknie można to zrobić z fotokartkami od CEWE z Twoim ulubionym zdjęciem.

Czytaj więcej

Sesja zdjęciowa na roczek dziecka

roczek dziecka

Pierwszy rok życia dziecka jest zupełnie wyjątkowy. Wszystko jest nowe i maluszek codziennie Cię zaskakuje. Pierwszy spacer, ząbek, uśmiech. Wszystkie te momenty zasługują na to, aby zapamiętać je na zawsze. W zachowaniu tych ulotnych chwil pomoże fotografia. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie sesji zdjęciowej na roczek dziecka. Wyjątkowe kadry staną się bezcenną pamiątką. Będziesz mógł wracać do nich zawsze, kiedy będziesz chciał sobie przypomnieć, jakie malutkie stópki miało Twoje dziecko zaraz po urodzeniu. Podpowiadamy, jak zrobić takie urocze zdjęcia.

Czytaj więcej

Jesienne akcenty w domu

jesienne akcenty (2)

Jesienne długie wieczory najprzyjemniej spędza się w domu. Warto więc zadbać o wystrój wnętrza, tak aby umilić sobie ten czas i stworzyć klimatyczny i przytulny nastrój. A może do aranżacji mieszkania wykorzystasz własne zdjęcia i będziesz przypominać sobie o pięknych chwilach? Takie wieczory z pewnością umili kubek czy poduszka z Twoim zdjęciem. Poznaj kilka pomysłów na jesienne akcenty w domu.

Czytaj więcej

Jesienna sesja ślubna – jak wykorzystać kolory?

Jesienna sesja ślubna

Polska złota jesień zachwyca kolorami! Feeria barw w parkach i lasach stanowi świetne tło dla sesji ślubnej. Aby jednak uwolnić cały potencjał tej pory roku i pokazać prawdziwą miłość Pary Młodej, konieczne jest zastosowanie kilku istotnych sprzętów. Zajrzyj do tego artykułu, aby dowiedzieć się, jak wykorzystać zachwycające kolory jesieni.

Czytaj więcej

Co miesiąc w innym miejscu – CEWE Fotokalendarze z podróży

Fotografię i podróże łączy wiele, ale przede wszystkim możliwość poznawania świata i odkrywania nowych rzeczy. W ciągu roku na pewno odwiedziłeś wiele pięknych, nowych i zachwycających miejsc. Zarówno w czasie tych dużych, jak i małych podróży. Wyjazdy pozwalają zdystansować się od rzeczywistości oraz odpocząć. Warto wracać do wspomnień z podróży i chwalić się zdjęciami i doświadczeniami. Jeśli siłę do działania dają Ci kolejne wyjazdy, to spraw, aby co miesiąc przenosić się do innego miejsca z Fotokalendarzem od CEWE.

Czytaj więcej