Blog Fotograficzny FOTOJOKER - inspiracje i ciekawostki fotograficzne
Blog FOTOJOKER.pl

O blogu, czyli dlaczego warto tu zaglądać?

Witam Cię serdecznie na blogu fotograficznym CEWE FOTOJOKER.

Znajdziesz tu porady, informacje i ciekawostki fotograficzne. To miejsce powstało specjalnie po to, by Cię inspirować, a piszę (i piszemy) tutaj o szeroko pojętym temacie fotografii. Sprzęt, usługi, porady i inspiracje oraz ciekawe akcje związane z fotografią w różnych kategoriach.

Coś dla siebie odnajdą tutaj nie tylko pasjonaci fotografii, ale również osoby lubiące pozować czy też zdjęcia oglądać i je kolekcjonować – z naszej wiedzy może korzystać zarówno profesjonalista, jak i amator.

Prócz powyższych tematów, znajdziesz tu również pomysły na prezent, relacje z różnych wydarzeń z życia marki CEWE FOTOJOKER, a także zaproszenia na warsztaty oraz konkursy.

Nasz blog fotograficzny CEWE FOTOJOKER to miejsce spotkań dla tych, którzy kochają patrzeć na świat przez obiektyw, ale niekoniecznie obiektywnie – subiektywne spojrzenie tworzy przecież wyjątkowość zdjęć.

Z góry dziękuję to, że tu jesteś. Nie zapomnij, że ciekawe treści znajdziesz także na naszym kanale na YouTube i w naszym czasopiśmie (cały nasz magazyn przeczytasz w wersji drukowanej, ale najciekawsze artykuły prezentujemy również w postaci cyfrowej).

Współpraca:

Jeśli chcesz z nami współpracować, masz coś ciekawego do przekazania w temacie fotografii to pisz na mój e-mail: rafal.waleka@cewe.pl

Pozdrawiam,

Rafał Wałęka

Specjalista ds. Contentu i Redaktor Naczelny Czasopisma Foto CEWE Inspiracje.

Polub lub udostępnij artykuł: