4 prezenty DIY ze zdjęciami dla Babci i Dziadka - Blog FOTOJOKER.pl

4 prezenty DIY ze zdjęciami dla Babci i Dziadka

dziadkowie z wnuczkiem

Babcia i Dziadek zawsze mają wiele ciekawych pomysłów na to, w jaki sposób spędzić czas z wnukami. Z okazji ich święta razem z dziećmi możesz ich zaskoczyć wyjątkowymi prezentami DIY ze zdjęciami. Wspólne tworzenie upominków to świetna zabawa, która rozwija kreatywność i daje wiele radości.

Wyjątkowa naturalna dekoracja do mieszkania dla Babci i Dziadka

Dziadkowie mieszkają na wsi i kochają naturę. W 2020 roku postanowili odkryć wiele pięknych miejsc w pobliżu swojego domu. Piesze wędrówki to ich hobby. W czasie spacerów robili zdjęcia tych miejsc, które zrobiły na nich wrażenie i wysyłali Wam za pomocą mediów społecznościowych. Możesz wykorzystać te fotografie, wydrukować je i stworzyć wyjątkową dekorację na ścianę. Ten upominek to kwintesencja tego, co kochają. Aby stworzyć ten prezent, potrzebujesz:

DIY ze zdjęciami

Wystarczy, że nawleczesz koraliki na ozdobny sznurek i przykleisz zdjęcia do niego, a następnie przywiążesz jeden koniec sznurka do gałęzi. Dzieci na pewno będą się cieszyć, kiedy razem będzie nawlekać koraliki i tworzyć naprawdę naturalną ozdobę. A dziadkowie będą zachwyceni, gdy zobaczą, co dla nich przygotowaliście.

DIY ze zdjęciami

Kostka ze zdjęciami przypominającymi o wspólnych chwilach

Dzieci i Dziadkowie spędzają ze sobą wiele chwil, które utrwalacie na zdjęciach. Możecie wspólnie wybrać cztery najlepsze ujęcia i stworzyć wyjątkową drewnianą kostkę pełną ciepłych wspomnień. Świetnie jeśli uda Wam się umieścić po jednym zdjęciu: dzieci z dziadkami, samych dzieci, rodziców oraz samych dziadków. Czego będziesz potrzebować?

 • 4 zdjęć
 • 6 równych deseczek
 • kleju do drewna
 • kartki kolorowego papieru
 • długopisów

Z deseczek należy skleić drewniany sześcian, a następnie przymocować tam fotografie. Na górnej desce figury warto umieścić odręcznie zapisane życzenia dla Babci i Dziadka. Taki prezent na pewno sprawi im wiele radości. Będą zachwyceni tym, że pomyśleliście o takim oryginalnym upominku, a także poświęciliście czas na przygotowanie niepowtarzalnego prezentu.

DIY ze zdjęciami

Spersonalizowane pojemniki do kuchni – prezent DIY ze zdjęciami

Babcia piecze najlepsze ciasteczka na świecie, prawda? Dzieci je uwielbiają, a Babcia z przyjemnością przygotowuje je dla najmłodszych, aby zrobić im przyjemnością i móc obserwować ich wyjątkowy uśmiech. Świetnym pomysłem jest stworzenie spersonalizowanych pojemników, w których będzie mogła trzymać składniki potrzebne do wykonania tych pysznych słodkości. Aby je stworzyć, będziesz potrzebować:

Wystarczy, że wytniesz zdjęcia dziecka w urocze kółko lub serduszko i przykleisz je do słoika, warto przewiązać również słoik kolorowym sznureczkiem i prezent gotowy. Świetnie jeśli razem z dzieckiem wybierzecie odpowiednią fotografię, a także przygotujecie ręcznie malowaną laurkę, którą dołączycie do prezentu dla Babci i Dziadka.

DIY ze zdjęciami

Kolorowe ramki ze zdjęciami – prezent od serca

Świetnym pomysłem na prezenty DIY ze zdjęciami jest własnoręczne przygotowanie kolorowych ramek. Dzieci mogą uruchomić swoją wyjątkową wyobraźnię i zaprojektować ramki zgodnie z tym, jakie kolory lubią. Pozwól im również wybrać fotografie, które są ich ulubionymi. Może będą to te, na których znajdują się z Dziadkami. Co jest potrzebne, aby stworzyć ten wyjątkowy upominek od serca?

 • zdjęcia
 • patyczki
 • kolorowe papiery ozdobne
 • bibuła
 • brokat
 • klej
 • taśma dwustronna
 • nożyczki

Wspólne przygotowywanie tego prezentu to wspaniała kreatywna zabawa, dzięki której w ciekawy sposób spędzicie popołudnie i przygotujecie upominek, który sprawi wiele przyjemności Babci i Dziadkowi. Wystarczy, że wybierzecie ulubione kadry i przykleicie do nich dowolnie ozdobione patyczki. Dziadkowie na pewno się ucieszą z takiego upominku i z dumą zawieszą zdjęcia w swoim salonie.

kolorowe ramki

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.

 

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *