CEWE po raz trzeci wyróżnione nagrodą TIPA World Award - Blog FOTOJOKER.pl

CEWE po raz trzeci wyróżnione nagrodą TIPA World Award

Już po raz trzeci w historii i drugi rok z rzędu otrzymaliśmy nagrodę TIPA World Award. Do tej pory żadna inna firma z branży nie była tak często nagradzana w kategorii „najlepsza usługa fotograficzna”. Po otrzymaniu nagrody za CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w 2008 i za uszlachetnianie okładki w 2018, w tym roku jury doceniło nasze sześciokątne płytki ze zdjęciem – Hexxas. Tegoroczna nagroda jest dla nas podwójnie wyjątkowa. Projekt Hexxas powstał z inicjatywy pracowników CEWE a dalszy rozwój koncepcji wymagał współpracy między różnymi działami firmy.

Unikalna koncepcja projektowania

Międzynarodowe stowarzyszenie wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association) po raz drugi z rzędu doceniło nasze fotoprodukty. W tym roku wyróżniony został Hexxas. Ta nowość wśród fotoobrazów CEWE, to stylowa ozdoba, pozwalająca tworzyć na ścianie różne konfiguracje z wykorzystaniem zdjęć w formie sześciokątnych płytek. Podczas ogłaszania werdyktu jury podkreśliło innowacyjny charakter rozwiązania:

“Heksagonalny kształt płytek to zupełnie nowa koncepcja prezentacji obrazów. Magnetyczny system podwieszania pozwala na ułożenie poszczególnych części w dowolnej konfiguracji, dzięki czemu umożliwia tworzenie ciekawych kolaży fotograficznych.”

Hexxas jest dostępny w ofercie CEWE od września 2018 roku.

Wspólny pomysł

W CEWE w rozwój nowych produktów zaangażowane są wszystkie działy firmy. Wielu spośród prawie 4 tysięcy naszych pracowników aktywnie uczestniczy w tym procesie. Zachęcamy naszych pracowników do współpracy poprzez różne wydarzenia, takie jak na przykład Dni Innowacji, które są platformą współpracy między różnymi działami w celu rozwijania pomysłów. W wyniku takiej współpracy powstał właśnie Hexxas. Jak podkreślił dr Christian Friege, Prezes Zarządu CEWE Stiftung & Co. KGaA :

“Otrzymanie nagrody TIPA World Award 2019 jest zatem nie tylko wyróżnieniem dla naszego produktu, ale też dla wszystkich naszych pracowników, którzy aktywnie pracowali nad rozwojem produktu”.

      

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Avatar

Dominika Niewińska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *