10 000€ dla "SOS Wioski Dziecięce" - Blog FOTOJOKER

CEWE przekazuje 10 000€ dla “SOS Wioski Dziecięce”

SOS Wioski Dziecięce

CEWE chętnie wspiera dobre inicjatywy. Dlatego już kolejny raz pomaga innym. Od 2014 roku wspieramy działania „SOS Wioski Dziecięce” na całym świecie. W tym roku symboliczne wręczenie czeku o wartości 10 000€ dla „SOS Wioski Dziecięce” odbyło się podczas Gali Finałowej konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA 2015. Czek odebrała przedstawicielka stowarzyszenia – Pani Olga Fąfara.

IMG_3409

Stowarzyszenie “SOS Wioski Dziecięce” w Polsce zajmuje się obecnie prawie 1500 podopiecznych w całej Polsce. Są to dzieci opuszczone, osierocone oraz takie, których rodziny pozostają w kryzysach. Dzięki wsparciu firmy CEWE w zeszłym roku ponad 40 podopiecznych wioski dziecięcej w Siedlcach spędziło wakacje we Włoszech. W tym roku dzięki zaangażowaniu CEWE dzieci ze świetlic SOS prowadzonych w ramach Programu Umacniania Rodziny spędzą wymarzone wakacje w Polsce. Co więcej, dzieci otrzymają także wsparcie rzeczowe w postaci wyprawek szkolnych: zeszytów, książek, kredek itp.

Dziecięce uśmiechy

Firma CEWE zaprosiła także na wycieczkę do swojego laboratorium fotograficznego w Kędzierzynie-Koźlu dzieci z “SOS Wioski Dziecięce” w Kraśniku, które należą do kółka fotograficznego. Na miejscu dzieci mogły zobaczyć jak „od kuchni” wygląda wydruk cyfrowy i analogowy.

“Dzięki okazanemu wsparciu, dzieci z terenów ubogich i wykluczonych społecznie, będą miały możliwość po raz pierwszy w życiu wyjechać na wakacje. Dziękujemy za wsparcie i za wrażliwość na los osieroconych i opuszczonych dzieci.” – mówi Olga Fąfara, przedstawicielka stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

SOS Wioski Dziecięce

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *