Dni Nikona w FOTOJOKER i videorecenzja aparatu NIKON D7500 - Blog

Dni Nikona w Fotojoker – testuj sprzęt za darmo w 3 miastach + [videorecenzja aparatu NIKON D7500]

Dni Nikona w Fotojoker

Dni Nikona w Fotojoker to okazja do bezpłatnego testowania sprzętu fotograficznego marki NIKON, bezpłatnego wydruku 2 zdjęć i wysłuchaniu porad specjalistów – również za darmo. Wystarczy odwiedzić sklepy Fotojoker podczas Dni Otwartych z NIKON.

Zapraszamy!

  • 2-3 grudnia – Kraków (Galeria Krakowska, ul. Pawia 5, poziom -1)
  • 9-10 grudnia – Łódź (Galeria Łódzka, ul. Piłsudskiego 15/23, poziom -1)
  • 16-17 grudnia – Gdańsk (Galeria Bałtycka, aleja Grunwaldzka 141, poziom -1)

Eventy w każdym z powyższych miejsc odbędą się w godzinach 12:00 – 20:00. Wszyscy uczestnicy tych bezpłatnych Dni Nikona w Fotojoker będą mieli również możliwość darmowego wydruku 2 zdjęć, które będą efektem testów sprzętów marki NIKON. Śmiało można więc wybrać się do wskazanych sklepów Fotojoker z kimś bliskim, aby wykonać teamu komuś zdjęcie lub po prostu sprawdzić na własne oczy zalety asortymentu fotograficznego w Fotojoker – zupełnie za darmo.

Szczególnie pomocne będą tutaj porady specjalistów, którzy na miejscu odpowiedzą na każde pytanie dotyczące zarówno samej fotografii, jak i sprzętu marki NIKON.

Apropo ekspertów. Nasz pracownik i fotograf, Weronika Roter, recenzuje aparat fotograficzny NIKON D7500 na poniższym filmie. Ten i wiele innych aparatów (np. NIKON D850) będzie sprawdzić samemu podczas Dni Nikona w Fotojoker. Zgodzisz się z Weroniką czy wręcz przeciwnie? Chętnie przeczytamy Twój komentarz.

O tym jak fotografuje Weronika Roter możesz przekonać się w TYM ARTYKULE na temat fotografii portretowej.

Zadowoleni powinni być także fani makrofotografi – w sklepie Fotojoker będzie ustawiony stół bezcieniowy z oświetleniem. Prezentujący sprzęt fotografowie zaprezentują pomysły na idealne zdjęcie makro.

Zapraszamy!

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

9 komentarzyZostaw komentarz

    • Na chwilę obecną Dni Otwarte z NIKON w grudniu odbędą się w Łodzi, Gdańsku i Krakowie. Być może takie eventy w 2018 roku odbędą się też w innych miastach, jednak nie w grudniu 2017. Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie i przemyślimy kolejne lokalizacje.

  • Byłem na imprezie w Łodzi. Chciałbym podziękować Fotojoker & Nikon za zorganizowanie – świetna sprawa. Panowie z Nikona mili, uprzejmi i profesjonalni. Całe masa fajnego sprzętu dostępnego dla każdego. Fajnie że wreszcie coś w Łodzi bo dotąd było z tym licho. Mam bardzo pozytywne wrażenia. Bardzo dziękuję.

    Co do sprzętu – Nikon D850 i D500 mnie osobiście zachwycają (cena już trochę mniej – szczególnie D500 która powinna moim zdaniem być dużo bliższa C 7D mk2).

    Co do filmu Weroniki i sprzętu: N D850 super, D500 super (z uwagą odnośnie ceny) co do D7500 mam bardzo mieszane uczucia: na plus fajna praca AF, dobra jak na tą klasę ekspozycja i WB (balans bieli) ale niestety na minus tak jak wspomniano w filmie jeden slot na kartę oraz o czym nie powiedziano: brak możliwości podłączenia gripa (brak styków na spodzie) i brak współpracy z obiektywami bez CPU! (w tym stałoogniskowe MF Nikona!) – wszystkie te trzy braki nie dotyczą modeli D7100 i D7200 a więc przy niższej cenie (znacząco niższej!) nie rozumiem co firma chciała osiągnąć D7500 – trochę szkoda (może przy cenie za body ok. 3tyś byłby sens kupienia ale nie za więcej).

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *