Blog FOTOJOKER.pl

Dni Nikona w Fotojoker – testuj sprzęt za darmo w 3 miastach + [videorecenzja aparatu NIKON D7500]

Dni Nikona w Fotojoker

Dni Nikona w Fotojoker to okazja do bezpłatnego testowania sprzętu fotograficznego marki NIKON, bezpłatnego wydruku 2 zdjęć i wysłuchaniu porad specjalistów – również za darmo. Wystarczy odwiedzić sklepy Fotojoker podczas Dni Otwartych z NIKON.

Zapraszamy!

  • 2-3 grudnia – Kraków (Galeria Krakowska, ul. Pawia 5, poziom -1)
  • 9-10 grudnia – Łódź (Galeria Łódzka, ul. Piłsudskiego 15/23, poziom -1)
  • 16-17 grudnia – Gdańsk (Galeria Bałtycka, aleja Grunwaldzka 141, poziom -1)

Eventy w każdym z powyższych miejsc odbędą się w godzinach 12:00 – 20:00. Wszyscy uczestnicy tych bezpłatnych Dni Nikona w Fotojoker będą mieli również możliwość darmowego wydruku 2 zdjęć, które będą efektem testów sprzętów marki NIKON. Śmiało można więc wybrać się do wskazanych sklepów Fotojoker z kimś bliskim, aby wykonać teamu komuś zdjęcie lub po prostu sprawdzić na własne oczy zalety asortymentu fotograficznego w Fotojoker – zupełnie za darmo.

Szczególnie pomocne będą tutaj porady specjalistów, którzy na miejscu odpowiedzą na każde pytanie dotyczące zarówno samej fotografii, jak i sprzętu marki NIKON.

Apropo ekspertów. Nasz pracownik i fotograf, Weronika Roter, recenzuje aparat fotograficzny NIKON D7500 na poniższym filmie. Ten i wiele innych aparatów (np. NIKON D850) będzie sprawdzić samemu podczas Dni Nikona w Fotojoker. Zgodzisz się z Weroniką czy wręcz przeciwnie? Chętnie przeczytamy Twój komentarz.

O tym jak fotografuje Weronika Roter możesz przekonać się w TYM ARTYKULE na temat fotografii portretowej.

Zadowoleni powinni być także fani makrofotografi – w sklepie Fotojoker będzie ustawiony stół bezcieniowy z oświetleniem. Prezentujący sprzęt fotografowie zaprezentują pomysły na idealne zdjęcie makro.

Zapraszamy!

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Rafał Wałęka

Content Manager w firmie CEWE i Redaktor naczelny magazynu CEWE. Prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu.

8 komentarzyZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *