Blog FOTOJOKER.pl

Ruszył międzynarodowy konkurs fotograficzny CEWE pt. „Our World Is Beautiful”!

Każdy dzień przynosi nam niezapomniane chwile oraz nieskończenie wiele motywów. Niekiedy zachwyca nas  jakiś szczegół, a czasem większa całość w postaci krajobrazu. Ziemia jest pełna fascynujących  motywów wartych sfotografowania. Serdecznie zapraszamy do kolejnej już edycji międzynarodowego konkursu CEWE pod tytułem „Our World Is Beautifull”.

Główną nagrodą w konkursie oprócz CEWE Photo Award jest wycieczka fotograficzna w wybrane miejsce, sprzęt fotograficzny o wartości 5 000 EURO oraz usługi CEWE o wartości 1500 EURO.

Zwycięzcy kategorii otrzymują vouchery na fotousługi CEWE o wartości 1500 EURO oraz sprzęt fotograficzny o wartości 3500 EURO. Nagradzamy aż 1000 prac konkursowych , każde zgłoszone zdjęcie to szansa na jedną z nich. Łączna pula nagród to blisko 90 000 EURO.

W ubiegłym roku CEWE Photo Award zdobyła uczestniczka z Polski – Agnieszka Gulczyńska. Zdjęcie „Tylko ze mną bądź” idealnie oddało tytuł konkursu „Nasz Świat jest piękny”.

fot. Agnieszka Gulczyńska

fot. Agnieszka Gulczyńska

W ubiegłorocznej edycji do konkursu zgłoszono ponad 94 000 zdjęć z całego świat. Dlatego rozpiera nas duma, że główna nagroda trafiła właśnie do Polski.

Komu w tym roku dopisze szczęście?

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich miłośników fotografii. Szczegóły tutaj.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *