Blog FOTOJOKER.pl

Weź udział i pokaż świat w obiektywie

our world is beautfiul for everyone

Każdy dzień przynosi nam niezapomniane chwile oraz nieskończenie wiele inspiracji do robienia zdjęć. Niekiedy naszą uwagę zwróci jakiś szczegół, którego wcześniej nie zauważaliśmy, innym razem zachwyci nas większa całość w postaci krajobrazu lub po prostu zobaczymy człowieka idealnie nadającego się do uwiecznienia w obiektywie. Świat jest pełen fascynujących, wartych sfotografowania motywów, więc na pewno nie zabraknie pomysłów do kolejnej edycji międzynarodowego konkursu CEWE – „Our World Is Beautiful”.

Główną nagrodą w konkursie, oprócz CEWE Photo Award, jest wycieczka fotograficzna w wybrane przez zwycięzcę miejsce, sprzęt fotograficzny wart 5 000 EURO oraz usługi CEWE o wartości 1500 EURO.

Nagrodzeni zostaną także zwycięzcy w poszczególnych kategoriach – otrzymają vouchery warte 1500 EURO i sprzęt fotograficzny o wartości 3500 EURO. Wyróżnimy aż 1000 prac konkursowych, a każde zgłoszone zdjęcie oznacza szansę na pokazanie światu swoich umiejętności fotograficznych. Łączna pula nagród to blisko 110 000 EURO.

W ubiegłym roku, CEWE Photo Award, zdobyła Polka – Agnieszka Gulczyńska. Zdjęcie „Tylko ze mną bądź”, idealnie oddało przekaz konkursu „Nasz Świat jest piękny” i urzekło formą.

fot. Agnieszka Gulczyńska

„Tylko ze mną bądź” – Agnieszka Gulczyńska

W ubiegłorocznej edycji, do konkursu zgłoszono ponad 94 000 zdjęć z całego świata. Dlatego rozpiera nas duma, że główna nagroda trafiła właśnie do Polski. Jak będzie w tej edycji?

Komu w tym roku dopisze szczęście i kto najpiękniej uchwyci piękno otaczającego nas świata?

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich miłośników fotografii, zarówno profesjonalistów jak i pasjonatów amatorów. Szczegóły znajdziesz tutaj.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Rafał Wałęka

Content Manager w firmie CEWE oraz fan książek i dobrego filmu.

34 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *