Tylko ze mną bądź... - Blog FOTOJOKER.pl

Tylko ze mną bądź…

Spośród 94 000 nadesłanych zgłoszeń ciężko było wybrać jedno, najpiękniejsze zdjęcie. Jury miało wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia. Tym bardziej jesteśmy dumni z faktu, że zwyciężczynią międzynarodowego konkursu “Our World Is Beautiful” została Agnieszka Gulczyńska z Polski. Serdecznie gratulujemy!

Zatrzymać chwile

Pani Agnieszka to matka i namiętna amazonka, która w wolnym czasie w piękny sposób uskutecznia pasję fotografii. Jej ulubione motywy to rodzina i zwierzęta. “Fotografia jest nieodłączną częścią mojego życia i zawsze czuję silną potrzebę zatrzymania tego, co najbardziej pragnę zachować w sercu” – powiedziała Agnieszka Gulczyńska.

zasłużony zwycięzca

Werdykt Jury

Fotografia “Tylko ze mną bądź” autorstwa Pani Agnieszki zwyciężyła w kategorii “Ludzie”, co już było ogromnym osiągnięciem. Profesjonalne Jury oceniło zwycięskie zdjęcie jako dokładnie wpasowujące się w tytuł konkursu “Nasz świat jest piękny”. Zdjęcie przedstawia obraz małego chłopca siedzącego nad brzegiem jeziora, który pod ramię ze swoim psem spogląda w kierunku promieni zachodzącego słońca. To głęboko poruszający emocje przekaz. Każdy, kto ogląda to zdjęcie, bez problemu zostaje wprowadzony w sytuację, w której piękno, beztroska i pozytywne patrzenie w przyszłość przedstawiają świat.

Nagroda

Główną nagrodą jest CEWE Photo Award, fotograficzna wyprawa do Islandii z artystą Michaelem Lohmannem – wykładowcą i prezesem Towarzystwa niemieckich fotografów przyrody GDT) o wartości 5 000 EUR oraz sprzęt fotograficzny o wartości 1 500 EUR. Gratulujemy wygranej!

Pozostałe zwycięskie prace można zobaczyć tutaj.

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."