Konkurs na 25 lecie CEWE FOTOJOKER - Blog FOTOJOKER.pl

Konkurs na 25 lecie CEWE FOTOJOKER

Konkurs 25 najpiękniejszych miejsc na lato w Polsce na 25 lecie CEWE FOTOJOKER

Lato to radosna, pełna uśmiechu, relaksu, słońca i radości pora roku. To właśnie ten czas wspominamy z przyjemnością w ciągu roku, dlatego warto zadbać, aby w pamięci zostały tylko piękne miejsca i cudowne momenty spędzone z bliskimi. Jakie są najpiękniejsze miejsca na lato w Polsce? Wkrótce się przekonamy…

Polska jest piękna – warto odkrywać ją kawałek po kawałku i poznawać najpiękniejsze miejsca na lato. Podróżowanie pozwala nabrać dystansu, zrelaksować się i poznać nowe ciekawe zakątki i zwyczaje w różnych regionach naszego kraju.

Konkurs – 25 najpiękniejszych miejsc na lato w Polsce na 25 lecie CEWE FOTOJOKER

Konkurs 25 najpiękniejszych miejsc na lato w Polsce 25 lecie CEWE FOTOJOKER

W tym roku CEWE FOTOJOKER obchodzi 25 lecie działalności w Polsce. Z tej okazji posadziliśmy 25 000 drzew w Nadleśnictwie Szczecinek. Jednak to nie koniec świętowania. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy jeszcze jedną wyjątkową akcję, czyli Konkurs „25 najpiękniejszych miejsc na lato w Polsce”. Chcielibyśmy poznać Twoje najpiękniejsze miejsce w Polsce, w którym czujesz się wyśmienicie, a okoliczności przyrody, architektura są po prostu zachwycające. Są takie miejsca, do których po prostu chce się wracać, inspirują swoim spokojem lub możliwościami spędzenia wolnego czasu, a także sprawiają, że tworzą się tam najpiękniejsze wspomnienia. Letnim wyjazdom towarzyszy oczywiście robienie zdjęć. Na pamiątkę, aby jeszcze łatwiej wracać do tych beztroskich, wypełnionych śmiechem dzieci chwil, w których nie brakuje utwierdzania się w tym, jak ważni jesteście dla siebie i jak bardzo się kochacie.

Opowiedz nam Twoją historię i wygraj atrakcyjne nagrody w Konkursie 25 najpiękniejszych miejsc na lato w Polsce?

Konkurs 25 najpiękniejszych miejsc w Polsce na 25 lecie CEWE FOTOJOKER

W naszym Konkursie możesz wygrać idealny aparat na lato, czyli bezlusterkowiec Fujifilm X-A7 z obiektywem XC 15-45 mm. Dzięki niemu żadna letnia chwila Ci nie umknie, a wspomnienia i towarzyszące im emocje będzie mógł uchwycić na zdjęciach. Do zdobycia są również vouchery prezentowe na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ o wartości 100 PLN. Dzięki nim wydrukujesz swoje najpiękniejsze letnie wspomnienia i zachowasz lato na zawsze. Aby wygrać nagrody wystarczy, że opowiesz nam o swoim ukochanym miejscu na lato w Polsce. Podziel się z nami tym, co czujesz, kiedy tam jedziesz, co najbardziej Ci się tam podoba oraz dlaczego to właśnie to miejsce jest dla Ciebie takie szczególne. Jesteśmy ciekawi Twojej historii. Prześlij nam tekst wraz ze zdjęciami na adres konkurs@cewe.pl. Wybierzemy najlepsze materiały i opublikujemy je w naszych mediach.

Konkurs 25 najpiękniejszych miejsc w Polsce na 25 lecie CEWE FOTOJOKER

Wygrywaj również na Facebooku!

25 najpiękniejszych miejsc na lato w Polsce będziemy szukać również na naszym profilu na Facebooku, gdzie możesz wygrać vouchery prezentowe o wartości 50 PLN na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.  Wystarczy wykonać trzy proste kroki:

  1. Odwiedź nas na Facebooku, zobacz nasz post konkursowy (klik!)
  2. Dodaj w komentarzu zdjęcie Twojego ulubionego miejsca na lato w Polsce
  3. W komentarzu dodaj również krótkie uzasadnienie, dlaczego kochasz to miejsca, co ciekawego możesz tam zobaczyć, jakie masz stamtąd wspomnienia

Wspólnie będziemy mogli inspirować się i wyruszyć w piękne zakątki naszego kraju, odkrywać, poznawać, a także zakochać się na nowo w Polsce i jej zachwycających regionach.

Najpiękniejsze miejsca na lato w Polsce? Oto nasze top 3

Niedługo poznamy 25 najpiękniejszych miejsc na lato w Polsce. Jakie jest jednak urlop spędzony w Polsce? Zdecydowanie różnorodny. Pozwól zabrać się na krótką wycieczkę po kilku interesujących miejscach w Polsce i poznaj nasze top 3 miejsc na relaks i odpoczynek w tym pięknym i słonecznym czasie.

Bałtyk - Moje lato na zdjęciach

Jeśli kochasz słuchać szumu morza, dotykać stopą nagrzanego słońcem piasku i smakować ryb to możesz udać się nad piękny i wyjątkowy Bałtyk. Nadmorski klimat pozwala odpocząć oraz odciąć się od codzienności. Pomorze jest również terenem, które na pozór dobrze znamy, ale tak naprawdę jeszcze wiele można tam odkryć. Piękny zakątek plaży, który odnajdziesz dopiero po spacerze brzegiem morza to tylko jedna z niezwykłych perełek nad Bałtykiem.

  • Tatry

Tatry - Moje lato na zdjęciach

Satysfakcja po zdobyciu szczytu górskiego nie może równać się z niczym innym! Wspinaczka, dzięki której masz możliwość zobaczyć te zapierające dech w piersiach widoki, jest wciągająca i zawsze chce się więcej. Jednak wizyta w polskich górach to nie tylko wspinaczka, ale także możliwość skosztowania pysznych moskoli oraz oscypka grillowanego z żurawiną, które przypominają o wspólnych wakacjach z rodzicami w dzieciństwie, a także spacer malowniczymi i pełnymi regionalnej kultury Krupówkami.

Mazury - Moje lato na zdjęciach

Znasz to przyjemne uczucie, kiedy podmuch orzeźwiającego wiatru w czasie żeglugi lub opalania na plaży w pełnym słońcu muska Cię po twarzy? Możesz tego doświadczyć na malowniczych Mazurach. Jeśli uwielbiasz naturę, to będziesz mógł tam poznać ciekawe połączenie działalności ludzi z przyrodą, a także podziwiać dziko rosnące krzewy i kwiaty. To zdecydowanie miejsce, w którym możesz zapomnieć o szybkim życiu w mieście.

Weź udział w Konkursie i baw się dobrze! 😊

https://25lat.fotojoker.pl/konkurs/

Szczegóły w regulaminie. Zapraszamy do zabawy!

 

 

 

 

 

 

 

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *