Zobacz nasze poradniki

Zaprojektuj CEWE FOTOKSIAŻKĘ w 3 prostych krokach

Poznaj rodzaje i formaty CEWE FOTOKSIĄŻEK

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

21 x 28 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

od 49,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

28 x 21 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

od 99,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

21 x 21 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

od 39,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

19 x 15 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

od 29,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała

14 x 13 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała

od 19,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

30 x 30 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

od 149,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

28 x 36 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

od 239,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini

15 x 11 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini

od 29,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

38 x 29 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

od 289,99 zł*
Okładki CEWE FOTOKSIĄŻEK

Oprawy CEWE FOTOKSIĄŻEK

Rodzaje papierów dla CEWE FOTOKSIĄŻKI

Rodzaje papierów dla CEWE FOTOKSIĄŻKI

Pudełko prezentowe

Weź udział w konkursie - CEWE FOTOKSIĄŻKA Roku

CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure

CEWE FOTOKSIĄŻKA z uszlachetnieniem

Personalizuj swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w bezpłatnym programie do projektowania. Oto CEWE FOTOŚWIAT wraz z praktycznie nieograniczonymi możliwościami twórczymi. Ozdabiaj swój pomysł clipartami, wzbogać do tekstami albo uszlachetnij twardą oprawę. Szczęśliwe wspomnienia zamknięte w pięknym albumie stworzysz w którymś z 10 formatów (mini, mała, kieszonkowa panorama, kwadratowa, duża, duża panorama, XL, XXL i XXL panorama albo Pure).

Zaprojektuj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Zaprojektuj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Zachęcamy do pobrania

CEWE FOTOKSIĄŻKA stanowi wspaniałe uwiecznienie wyjątkowych chwil z życia rodzinnego. Wzruszające zdjęcia, zachowane w eleganckiej fotoksiążce będą stanowić pamiątkę przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Taka CEWE FOTOKSIĄŻKA może być również doskonałą formą bardzo indywidualnego prezentu dla świeżo upieczonych małżonków lub upominkiem dla siostrzenicy w dniu pierwszej komunii. CEWE FOTOKSIĄŻKA to więcej niż album ze zdjęciami. Najwyższa jakość druku, w tym papieru o wysokiej gramaturze (200 i 150 g/m²) i chroniąca cenną zawartość twarda okładka sprawia, że zyskujesz piękną kronikę z najważniejszymi rodzinnymi momentami.

Inspiruj się innymi lub inspiruj innych

Oprogramowanie do zamawiania

Ciesz się kreatywnością

CEWE FOTOŚWIAT to program projektowy o najwyższym standardzie, który posiada w sobie niemal wszystko, co potrzebne do zrealizowania Twoich pomysłów. Wiemy, że wspomnienia są dla Ciebie niezwykle ważne, dlatego za priorytet postawiliśmy sobie spełnić Twoje wszelkie wymagania względem zdjęć. Pragniemy, by Twoja inwencja twórcza nie została niczym ograniczona. Twoje osobiste wspomnienia otrzymają należyte miejsce i formę, na jaką zasługują.

Zalety naszego programu

Zalety programu CEWE FOTOŚWIAT

Czy wiecie, że nasz program został wyróżniony wieloma nagrodami? Bez wątpienia do jego największych zalet należy zaliczyć:

  • Ponad 340 produktów
  • Tła w 1.000 kolorach
  • Maski i ramki w 1.000 wersjach
  • Więcej niż 3.000 kolorowych clipartów
  • Łącznie 10.000 elementów projektowych
CEWE FOTOŚWIAT App

Elastyczne i mobilne w projektowanie

Nie zawsze masz czas na siedzenie przy komputerze?
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby niezależnie od miejsca pobytu, móc zaprojektować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Jest to możliwe dzięki stworzonej przez nas aplikacji mobilnej CEWE Apps. Oprogramowanie te pozwala zaprojektować wiele wspaniałych produktów leżąc w hamaku nad jeziorem, opalając się na plażowym ręczniku lub siedząc wygodnie w górskiej chatce.
Wystarczą zebrane zdjęcia, aplikacja mobilna CEWE Apps i trochę kreatywności, aby przekuć swój pomysł w czyny i łatwo zaprojektować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na tablecie, bądź smartfonie.

Rodzina

Przykłady klientów

Rodzina

Kronika roczna

Przykłady klientów

Kronika roczna

Hobby

Przykłady klientów

Hobby

Podróże

Przykłady klientów

Podróże

Natura

Przykłady klientów

Natura

Wesele

Przykłady klientów

Wesele

CEWE FOTOKSIĄŻKA, czyli bestseller na skalę europejską!

Czy wiesz, że to właśnie CEWE FOTOKSIĄŻKA jest najchętniej zamawianą fotoksiążką w Europie? W 2017 roku, we Francji sprzedano jej 50 milionowy egzemplarz. Ty również możesz mieć taką fotoopowieść na swojej półce. Stworzysz ją łatwo, ale nie oznacza to dla Ciebie ograniczeń. Zaprojektujesz ją jako własną pamiątkę, ale także wręczysz ją bliskim na prezent. Wykreujesz ją na komputerze lub na aplikacji mobilnej - całkowicie samodzielnie lub przy pomocy automatycznego asystenta. 

 

Zróżnicowanie i kreatywność

Zapytasz o ilość stron, a my odpowiemy Ci, że minimalna liczba stron to 26, a maksymalna w niektórych formatach to nawet ponad 170. Nie masz przy tym ograniczeń co do układu zdjęć i ich ilości, Ty jesteś przecież twórcą. Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA może mieć twardą lub miękką oprawę. Twój pomysł drukujemy w 10 różnych formatach na jednym z 6 odmian papierów (np. matowy, błyszczący czy fotograficzny). 

 

Samodzielnie czy z pomocą?

Do stworzenia CEWE FOTOKSIĄŻKI może wystarczyć nawet kilka minut. To ty decydujesz czy korzystasz automatycznego asystenta, który wykona projekt za Ciebie (do Twojego zatwierdzenia). Możesz też spokojnie tworzyć swoje dzieło krok po kroku całkowicie samodzielnie, od podstaw. Połącz sentyment klasycznych fotoalbumów z wygodą i nowoczesnymi możliwościami projektowymi - stwórz drukowaną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, czyli najlepszą skarbnicę wspomnień. 

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej