Aktualizacja programu CEWE FOTOŚWIAT. Sprawdź nowe fotoprodukty - Blog FOTOJOKER.pl

Aktualizacja programu CEWE FOTOŚWIAT. Sprawdź nowe fotoprodukty

CEWE FOTOŚWIAT

Aktualizacja programu projektowego CEWE FOTOŚWIAT przyniosła przede wszystkim zupełnie nowe fotoprodukty m.in. FOTOKUBEK EMALIOWANY I PUDEŁKA NA ZDJĘCIA oraz ciekawe funkcje, które pozwolą jeszcze przyjemniej spędzić czas, w czasie tworzenia fotoproduktów z własnych zdjęć.  Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Bezpłatny program projektowy służy do tworzenie fotoproduktów z Twoich ulubionych zdjęć. Zadebiutował w 2005 roku i od tego czasu wprowadzono w nim wiele ciekawych i nowoczesnych funkcji, które ułatwiają projektowanie i utrwalanie swoich wspomnień w pięknych formach. W oprogramowaniu możesz zaprojektować nasze fotoprodukty, zaczynając od CEWE FOTOKSIĄŻKI, a kończąc na FOTOPREZENTACH. Cały czas pracujemy nad tym, aby program jak najlepiej odpowiadał potrzebom naszych Klientów, dlatego niedawno wprowadziliśmy nową wersję, a wraz z nią kilka dodatkowych funkcji i przede wszystkim nowe CEWE FOTOOPRODUKTY.

CEWE FOTOŚWIAT 7.0.2 i zupełnie nowe produkty

CEWE FOTOŚWIAT

CEWE FOTOŚWIAT jest bezpłatnym oprogramowaniem, z którego każdy może skorzystać. Projektować możesz nawet wtedy, gdy nie masz dostępu do internetu np. w czasie weekendowego wyjazdu, podczas którego chcesz odciąć się od rzeczywistości, ogromu informacji i maksymalnie się zrelaksować.

Do najnowszej wersji CEWE FOTOŚWIAT  (7.0.2) wprowadziliśmy zupełnie nowe fotoprodukty ( m.in. FOTOKUBEK EMALIOWANY, PUDEŁKA NA ZDJĘCIA i elegancką okładkę CEWE FOOKSIĄŻKI ze skóry lub lnu) i  kilka ciekawych funkcji, dzięki którym projektowanie będzie jeszcze przyjemniejsze.  Poznaj kilka z nich. W nowej wersji postawiliśmy na odświeżenie wyglądu strony głównej. Dzięki temu FOTOPRODUKTY są lepiej widoczne, co zdecydowanie ułatwia ich wybór. Układ graficzny, na jaki postawiliśmy, jest czytelny i pozwala w łatwy sposób dowiedzieć się więcej o naszych produktach. Zmodyfikowany został również edytor. Zyskujesz teraz więcej miejsca do projektowania, przez co widok na ekranie jest bardziej przejrzysty. W programie znajdziesz jeszcze więcej nowych szablonów, clipartów i ramek, które uatrakcyjnią Twoje FOTOPRODUKTY. Ponad to, projektując CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, możesz zapisać własny układ i używać go (dublować) na następnej stronie. Dostępna jest również funkcja tworzenia odbicia lustrzanego używanego układu na kolejnych stronach.

Elegancka oprawa CEWE FOTOKSIĄŻKI

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Nasz flagowy produkt, czyli CEWE FOTOKSIĄŻKA, której jakość doceniło już 70 milionów zadowolonych Klientów w najnowszej wersji programu projektowego może zyskać wyjątkową oprawę. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia okładki wykonanej ze skóry lub lnu. Eleganckie oprawy można zamówić w wersji z uszlachetnieniem w kolorze złotym, srebrnym lub w różowozłotym. Ten rodzaj okładki zdobył w tym roku (trzecie w historii dla CEWE FOTOKSIĄŻKI) międzynarodowe wyróżnienie TIPA World Awards. CEWE FOTOKSIĄŻKA z okładką skórzaną lub płócienną idealnie pasuje do utrwalenia wyjątkowych wspomnień z Twojego ślubu. Ten najważniejszy dzień w życiu zasługuje na zachwycającą i elegancką oprawę. Ten produkt jest również świetnym prezentem z okazji rocznicy Twoich Rodziców. To idealne miejsce do zaprezentowania ważnych wydarzeń z życia Waszej rodziny. Warto pokazać to, jak się rozwijaliście i jak bardzo się kochacie. Taki upominek na pewno wzruszy i będzie cieszył całą rodzinę przez lata.

FOTOKUBEK EMALIOWANY z Twoim zdjęciem

FOTOKUBEK EMALIOWANY

Oprócz eleganckich opraw do CEWE FOTOKSIĄŻEK wprowadziliśmy również możliwość zamówienia FOTOKUBKA EMALIOWANEGO, który nawiązuje do stylu retro oraz zachwyca kontrastowym i błyszczącym brzegiem. Jest idealny na weekendowe śniadania oraz wyjazdy. Poranna kawa lub herbata w takim FOTOKUBKU z ulubionymi zdjęciami pozytywnie naładuje Cię na cały dzień. W końcu ulubiony napój oraz wspaniałe wspomnienia to fantastyczny duet, który motywuje jak nic innego.

Eleganckie PUDEŁKA NA ZDJĘCIA  

PUDEŁKA NA ZDJĘCIA

Świetnym fotoproduktem są również PUDEŁKA NA ZDJĘCIA, dzięki którym uporządkujesz swoje chwile tematycznie lub chronologicznie. Możesz również podarować pudełko ze zdjęciami bliskiej osobie, aby mogła przeżywać ważne chwile razem z Tobą i wracać do nich z radością.

Poniżej znajduje się lista wszystkich nowych FOTOPRODUKTÓW, jakie znajdziesz w najnowszej wersji programu CEWE FOTOŚWIAT  7.0:

 • CEWE FOTOKSIĄŻKA w eleganckiej okładce ze skóry lub płótna z uszlachetnieniem
 • Nowe uszlachetnienie: różowozłote
 • FOTOKUBEK EMALIOWANY
 • PUDEŁKA NA ZDJĘCIA
 • Plakat drukowany XXL teraz także w ramie z tworzywa sztucznego (czarnej lub białej)
 • Magnesy ze zdjęciem
 • Torba na zakupy Premium
 • Kalendarz ścienny panoramiczny A3 dostępny z opakowaniem prezentowy ze złotym uszlachetnieniem
 • Kalendarze adwentowe – na święta – także z jajkami z niespodzianką marki Kinder

Pobierz najnowszą wersję programu CEWE FOTOŚWIAT tutaj.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Katarzyna Kostrubiec

2 komentarzeZostaw komentarz

 • Zleciłem jakiś czas temu wykonanie albumu. do dziś nie otrzymałem żadnej informacji co z moim albumem ? Jak można to sprawdzić ? Zleciłem przez komputer.

  • Panie Marcinie prosimy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta – telefonicznie – +48 774063180 lub online poprzez czat, by uzyskać informacje na temat złożonego przez Pana zamówienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *