CEWE w Galerii Północnej Wielki Finał otwarcia! - Blog FOTOJOKER

Zapraszamy do CEWE w Galerii Północnej – trwa święto z okazji otwarcia!

CEWE w Galerii Północnej

Najbliższy weekend to kontynuacja otwarcia pierwszego salonu stacjonarnego CEWE w Polsce. W dniach 29 i 30 września oraz 1 października nastąpi jego wielki finał – z gwiazdami, promocjami i warsztatami. Co zobaczysz na tym evencie w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce? Dowiesz się z naszego artykułu.

Zacznijmy od piątku, który rozpocznie te 3-dniowe święto w Galerii Północnej. Pierwszy dzień to gratka dla entuzjastów gotowania. Sobota to spotkania z gwiazdami, które znasz zarówno mediów, jak i Internetu oraz talent show. W niedzielę, na finale otwarcia CEWE i Galerii Północnej, najlepiej poczują się rodziny.

Youtuberzy, gwiazdy i nie tylko

W Galerii Północnej pojawią się m.in. Magda Gessler i Mateusz Gessler, Margaret, Katarzyna Bujakiewicz, Adam Zdrójkowski, Cleo, Dawid Kwiatkowski i finaliści programów Master Chef oraz Master Chef Junior: Damian Kordas, Kuba Tomaszczyk, Natalia Paździor. Będzie można zrobić sobie z nimi zdjęcie, a potem wydrukować je za darmo w salonie CEWE.

CEWE w Galerii Północnej

Z taką fotografią można starać się też o upragniony autograf. Taka zdobycz będzie skarbem, który możesz powiesić gdzie zechcesz. O naszych zdjęciach natychmiastowych pisaliśmy już TUTAJ.

Promocje i vouchery – tak tanio tylko w ten weekend

Prócz 10 bezpłatnych zdjęć, w salonie CEWE w Galerii Północnej, znajdziesz również interesujące promocje sprzętowe. Firma CEWE proponuje aparaty: FUJIFILM Instax Mini 8 i NIKON D5300, które w tak niskiej cenie zakupisz tylko w salonie stacjonarnym CEWE podczas finału otwarcia. Oferta trwa do wyczerpania zapasów.

CEWE w Galerii Północnej CEWE w Galerii Północnej

CEWE, partner marki FOTOJOKER, przygotowało też kupony zniżkowe oraz bony podarunkowe na foto produkty.

CEWE w Galerii Północnej

Warsztaty i porady ekspertów

Warto również wciąż udział w fotograficznych warsztatach, które odbędą się przed salonem CEWE w Galerii Północnej. Twoje dzieci będą bawić się tzw. scrapbookingiem, czyli w własnoręcznie wykonywane pocztówek z pozdrowieniami lub życzeniami dla kogoś bliskiego. Natomiast dorośli będą mogli zadawać pytania ekspertom fotograficznym z Fujifilm, Nikon, Canon czy Olympus.

Każde dziecko, które odwiedzi strefę fotograficzną CEWE w Galerii Północnej,  otrzyma pluszowego misia CEWE!

Dane kontaktowe sklepu CEWE, mapkę oraz relację zdjęciową z otwarcia, które rozpoczęło się 14 września, znajdziesz TUTAJ: 

ZAPRASZAMY na wielki Finał Otwarcia!

CEWE w Galerii Północnej

Polub lub udostępnij artykuł:

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

3 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *