Fotoksiążka na prezent pożegnalny dla pracownika - Blog FOTOJOKER.pl

Fotoksiążka na prezent pożegnalny dla pracownika

Fotoksiążka na prezent pożegnalny

Dla każdego człowieka chwila pożegnania jest czymś innym. Dla jednych jest powodem do radości, dla innych będzie to moment skłaniający do zadumy nad przemijającym czasem i pewnej refleksji. Jednym do szczęścia potrzebna jest praca i związane z nią poczucie przydatności oraz osiąganie sukcesów, a dla innych to po prostu możliwość zarobkowania, niezależność, możliwość realizowania swoich pasji poza pracą. To też towarzystwo, więc ludzie, których poznaliśmy, zżyliśmy się z nimi, a później nastał czas pożegnania. Zdjęcia upamiętniające ten czas kariery zawodowej mogą być świetną pamiątką – na pożegnanie z czymś i powitanie innego jednocześnie.

Prestiżowy i sentymentalny

prezent dla kolegi z pracyDlaczego należy wybrać fotoalbum, który nazwa się także fotoksiążką? Bo daje to wyjątkowe możliwości projektowe, a jednocześnie przekazujemy sentymentalnego ducha tradycji. Książka ze zdjęciami i z dodanymi tekstami będzie trochę jak pamiętnik najmilszych chwil w pracy. Jako koledzy z pracy możemy się postarać, aby zebrać takie zdjęcia. Wspólne imprezy firmowe, najciekawsze wydarzenia z życia firmy, codzienność zawodowa, która bywa przyjemna i często też niezapomniana. Przecież ścieżka zawodowa jest pełna zakrętów, ale kroczymy nią najczęściej z własnej woli. Świetnie, jeśli zgodnie z naszymi zainteresowaniami, dobrze jeśli daje nam to profity i idealnie jeżeli mamy dzięki niemu satysfakcję.

Wspomnienie wyjazdów integracyjnych, indywidualnych wystąpień, wspólnych gratulacji z realizacji ciekawych projektów? Owszem, takich zdjęć może być dużo, ale taka CEWE FOTOKSIĄŻKA nie powinna być gruba. To bardziej symbol i coś na pożegnanie, które pomaga też witać coś miłego – swego rodzaju wolność lub nowe możliwości.

Na jakie okazje prezent pracowniczy?

prezent dla pracownikaNie ukrywajmy, najlepiej robi się takie fotoksiążki dla osób z wieloletnim stażem w firmie. Najczęściej chodzi i przejście na emeryturę. Znajomi z pracy, czasem we współpracy z szefostwem, w podziękowaniu za lata wspólnych przeżyć, przygotowują album ze zdjęciami. Na pamiątkę i do przyjemnego wspominania. Prawda jest też taka, że taka fotoksiążka to prestiż, gdyż dostaną ją tylko najbardziej zasłużeni pracownicy. Firma również zyskuje w oczach aktywnych i zatrudnionych jeszcze pracowników, jeśli godnie żegna się tych odchodzących. Np. właśnie taką fotoksiążką. Czasem wystarczą zdjęcia współpracowników z dedykacją. Skoro można do CEWE FOTOKSIĄŻKI dopisać tekst, to warto tak złożyć podziękowanie, życzenia lub inne przyjemne pożegnanie.

I co dalej?

Fotoksiążka na prezent pożegnalnyOczywiście CEWE FOTOKSIĄŻKA dla pracownika może być też prezentem powitalnym dla nowych (np. przedstawienie obecnych już pracowników i ciekawostki o firmie). Można też wręczyć tak i prezent z okazji awansu – umieszczamy w niej wtedy zdjęcia współpracowników i gratulacje. W fotoksiążce dla odchodzącego pracownika umieszczamy też ciekawe anegdoty i, w zależności od branży, interesujące projekty. Takie coś najlepiej opisać na osi czasu, aby pracownik wiedział jak dojrzewał razem z firmą. Ile tu przeżył i dokonał. Jako szef mniejszej lub większej firmy pamiętaj, że CEWE FOTOKSIĄŻKA to aż 11 formatów do wyboru, więc czasem wystarczy nawet drobne podziękowanie. Bo godne pożegnanie tych, którzy odchodzą, pozytywnie wpływa na tych, którzy wciąż są. Każdy pracownik zasługuje na szacunek, a najlepsi na taki właśnie podarunek.

źródło zdjęć: Fotolia, Depsitphotos, GettyImages

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *