Fotoalbum

   Fotoalbum

   Album na zdjęcia w postaci fotoksiążki

   od 49,99 zł*

   • Klasyk najchętniej wybierany przez naszych klientów
   • Format standardowy i panoramiczny
   • Cztery możliwe okładki do wyboru

   Więcej informacji o produkcie

   Zadzwoń do nas.

   Zadzwoń do nas.

   U nas zapłacisz za pomocą:

   Informacje o sposobie dostawy:

   Wysyłka pocztowa: Czas realizacji 3-6 Dni
   Odbiór w sklepie: Czas realizacji 3-6 Dni

   Koszty wysyłki według cennika

   FOTOALBUM z Twoimi wspomnieniami

   Rodzinne albumy fotograficzne to jedna z pamiątek, które przechodzą z pokolenia na pokolenie.

   Z własnych zdjęć można stworzyć niezwykłą kronikę, która opowie o historii Twojej rodziny lub Twojego życia. Czy stworzenie fotoalbumu jest trudne? Nie. Wystarczy jedynie chcieć.

   Z własnych zdjęć można stworzyć niezwykłą kronikę, która opowie o historii Twojej rodziny lub Twojego życia. Czy stworzenie fotoalbumu jest trudne? Nie. Wystarczy jedynie chcieć.

   Każdy z nas ma na swoim komputerze, telefonie, aparacie cyfrowym mnóstwo zdjęć, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Od kiedy rynek zdominowany został przez cyfrową technologię, przestaliśmy czuć potrzebę dotykania zdjęć. Swoje wspomnienia oglądamy na ekranach urządzeń a nie w albumach, jak to niegdyś było. Ponadto, nie czujemy potrzeby pochwalić się swoimi przeżyciami, podróżami, na zdjęciach zrobionych w najpiękniejszych momentach naszego życia. Dziś, pamiątki w formie wywołanych zdjęć dotyczą w zasadzie tylko ślubów, a przecież jest mnóstwo innych okazji, wyjątkowych chwil, które mamy sfotografowane i są wśród setek fotografii, gdzieś tam w folderze. Jak sięgniemy pamięcią do ostatnich czasów, które są zachowane na fotografiach w albumie, to okazuje się, że wtedy aparat był obowiązkowym elementem każdej imprezy rodzinnej i wszystkich wyjazdów poza miasto. Pomyśl, z jakiego okresu Twojego życia jest ostatnie zdjęcie w Twoim fotoalbumie?

   FOTOALBUM z wakacji

   FOTOALBUM z wakacji

   Wakacje to niezwykły czas. Jesteśmy zrelaksowani, otwarci na nowe doświadczenia, odwiedzamy wiele nowych miejsc i fotografujemy te chwile, które dla nas są wyjątkowe. Po powrocie z wakacji zawsze w aparacie mamy setki zdjęć, z których spokojnie można zrobić jeden piękny album poświęcony urlopowym podróżom.

   Sfotografowany pierwszy rok życia Twojego dziecka

   Dzieci zmieniają się i rosną niezwykle szybko. Najbardziej widoczne jest to w pierwszym roku życia malucha. Wtedy też najchętniej robimy dziecku zdjęcia i zachwycamy się śpiącym aniołkiem, śmieszną miną i uśmiechem. Warto jest fotografować swoje dziecko co miesiąc od narodzin. Album regularnie uzupełniaj z dopiskiem „1 miesiąc”, „2 miesiąc” itd. Po roku, gdy weźmiesz album do rąk zobaczysz, jak bardzo Twoje dziecko zmieniało się z każdym miesiącem. To cudowna pamiątka.

    

   Album z własnymi zdjęciami i przeżyciami

   Każdy z nas doświadcza wielu miłych chwil, które warto zachować na fotografiach. Przykładem może być czas ciąży – bardzo ważne chwile dla każdej kobiety, o których łatwo jest później zapomnieć. Za pomocą albumu możesz wykonać pamiętnik. Wystarczy, że umieścisz w fotoalbumie swoje zdjęcia i zapiski o uczuciach jakie w danej chwili Ci towarzyszyły. W taki sam sposób można prowadzić swoją własną kronikę roczną. Każde zdjęcie, które zrobisz smartfonem opisz i umieść w albumie, stwórz z tego niezwykłą historię, którą z przyjemnością będą czytać Twoi bliscy.

   Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej