Podsumowanie lata - upominki dla bliskich z Twoich letnich podróży - Blog FOTOJOKER.pl

Podsumowanie lata – upominki dla bliskich z Twoich letnich podróży

podsumowanie lata

Niestety wszystko co dobre, zbyt szybko się kończy. Nie inaczej jest w przypadku letnich podróży. Jeśli jednak chcesz na dłużej cieszyć się wakacyjnymi wspomnieniami i podzielić się nimi z bliskimi, to stwórz fotoprezenty. Fotomagnesy, fotopuzzle, fotokubek czy CEWE Fotoobraz – taka pamiątka z wakacji pozwoli zachować najpiękniejsze chwile jeszcze długo po powrocie. Będzie to też świetny upominek dla bliskich.

CEWE Fotoobraz – pamiątka z wakacji dla całej rodziny

Z pewnością tam gdzie spędzałeś urlop, nie brakowało pięknych widoków lub zapierającej dech w piersiach architektury. Jeżeli zachowałeś ich urok na fotografii, to stwórz wysokiej jakości CEWE Fotoobraz. Pozwoli Ci on nie tylko cieszyć się zdjęciami z wakacji przez cały rok, ale również podzielić się nimi z bliskimi. Wspólne rodzinna fotografia wykonana podczas beztroskich wakacji, będzie codziennie przypominać o tym wspaniałym czasie, dodając sił i wprowadzając w znakomity nastrój wszystkich domowników.

CEWE FOTOOBRAZ - podsumowanie lata

CEWE Fotoobraz może stanowić znakomity prezent z wakacji dla przyjaciół lub krewnych. Wykonaj świetną fotografię, którą wydrukujesz w dużym formacie. Pamiątka z wakacji w postaci samodzielnie wykonanego zdjęcia, w dodatku zaprezentowanego na znakomitej jakości materiałach (CEWE Fotoobraz może być wydrukowany na papierze premium, drewnie, płótnie itp.), z pewnością zrobi wyjątkowe wrażenie na obdarowywanych. Będą wiedzieli, że spędzając czas nad morzem czy w górach, wciąż pamiętałeś o nich, chcąc podzielić się z nimi wszystkim tym, co udało się zobaczyć.

Wakacyjne fotopuzzle – letnia pamiątka na długie wieczory

Fotopuzzle ze zdjęciem z wakacji od CEWE to nie tylko sposób na oryginalne zaprezentowanie letnich wspomnień. To także sposób na popołudniową zabawę z całą rodziną! W czasie długich, zimowych wieczorów z pewnością miło będzie powspominać beztroski czas spędzany na gorącej plaży. Możliwe jest wykonanie dużego zestawu fotopuzzli dla całej rodziny, który obejmuje aż 1000 elementów lub mniejszych zestawów dla dzieci (puzzle 20×30 lub 40×45).

fotopuzzle

Fotopuzzle, na których widnieje Wasze wspólne letnie zdjęcie, mogą stanowić naprawdę oryginalne pozdrowienia z wakacji. Możesz na nich umieścić także fotografię krajobrazową lub z architekturą miejską, która będzie być może zachętą dla obdarowywanej osoby, aby samemu w kolejne lato odwiedzić dane miejsce. Niezależnie od tego, jaką fotografię wykorzystasz do stworzenia fotopuzzli, będzie to z pewnością oryginalna pamiątka.

Fotokubek – praktyczny prezent z wakacji

Fotokubek to już klasyka! Wybierz swoje ulubione zdjęcie z wakacji i stwórz wyjątkowe pamiątki, które zadowolą każdego – niezależnie od tego czy pije kawę czy herbatę (lub może preferuje zimne napoje). Kubek emaliowany ma wyjątkowo wakacyjny klimat. Może kojarzyć się z biwakami lub pieszymi wędrówkami, tak więc będzie nie tylko pamiątką z wakacji, ale również bardzo praktycznym prezentem. Obdarowana osoba będzie chciała pewnie zabrać takie Twoje pozdrowienia z urlopu na własną wycieczkę!

KUBEK EMALIOWANY

Wśród foto kubków można znaleźć propozycje dla entuzjastów dowolnych napojów. Wśród nich dostępne są także kubki do latte czy bidony aluminiowe. Ten drugi rodzaj naczynia pozwala na zabranie ze sobą zimnego napoju i zachowanie jego temperatury. Możesz ozdobić go swoim ulubionym zdjęciem z wakacji i podaruj bliskim coś, co przyda im się na co dzień. Nie będzie to więc pamiątka z wakacji, która będzie się kurzyć lub zniknie w zakamarkach szuflady, lecz posłuży przez długi czas, wprawiając w dobry nastrój.

Pamiątka z wakacji, która przyda się na co dzień

Powyższe przykłady udowadniają, że pamiątka z wakacji nie musi być niepraktycznym upominkiem, który szybko się znudzi i będzie jedynie zalegać w szafie. Nie inaczej jest w przypadku fotomagnesów. Przyklej je na lodówkę i codziennie wprawiaj siebie lub bliskich w dobry nastrój, oglądając letnie zdjęcia. Fotomagnesy posłużą do przyczepiania do lodówki ważnych informacji, listy zakupów czy wiadomości dla pozostałych domowników. Jeżeli będą na nich widniały zdjęcia z wakacji, to z pewnością codzienne, domowe obowiązki, będzie wykonywało się dużo przyjemniej.

Fotomagnesy - podsumowanie lata

Tworząc fotomagnesy możesz wybrać 10 ulubionych zdjęć z wakacji. Zaprezentuj na nich Wasze wspólne zdjęcia, jak i uchwycone w obiektywie krajobrazy. Fotomangesy od CEWE to łatwy sposób na stworzenie oryginalnych magnesów, które będą wyróżniały się na tle standardowych pamiątek.

Fotoprezenty – pomysły na pamiątki z wakacji

Fotoprezenty dostarczają ogromnej ilości inspiracji do stworzenia wyjątkowych pamiątek z wakacji. Przykładowo możesz stworzyć etui na smartfon z własną fotografią. Niezapomniane przeżycia z wakacji będą Ci towarzyszyć każdego dnia, gdy tylko sięgniesz po swoje urządzenie mobilne. Innym świetnym pomysłem jest zaprojektowanie poduszki ze zdjęciem . Zapewni Ci ona niezastąpiony relaks w otoczeniu wspomnień o odprężających chwilach spędzonych na plaży lub na szlaku.

 

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *