Blog FOTOJOKER.pl

Prezent na Dzień Chłopaka

prezent na dzień chłopaka

Wiesz już co będziesz robić 30 września? Jeśli masz już plany i dotyczą one Twojego chłopaka to bardzo dobrze, bo 30 września ma swoje święto. Dzień Chłopaka może nie jest tak hucznie obchodzony jak choćby Dzień Kobiet, który mamy 8 marca, ale nie znaczy to, że panowie nie chcą, aby o nich pamiętać (nawet jeżeli oni sami nie pamiętają o swoim święcie). To doskonała okazja, aby podarować im coś ciekawego. Podsuwamy kilka pomysłów na prezent, a właściwie… fotoprezent.

Dzień Chłopaka nie oznacza też tylko Dnia „Twojego Chłopaka”, lecz święto każdego przedstawiciela płci męskiej, który czuje się „chłopakiem” i płynie w nim młodość niezależnie od wieku. Spraw przyjemność nawet tacie, dziadkowi, koledze lub bratu sięgając po wyjątkowy prezent na Dzień Chłopaka

       1. Etui na smartfon

prezent na dzień chłopakaTo prezent, który Twój chłopak zawsze będzie miał pod ręką, dosłownie. Wystarczy wybrane przez Ciebie zdjęcie i wariant etui. Prócz samej ochrony urządzenia, Twój chłopak zyska oryginalny sposób na wyróżnienie się z tłumu. Ciekawym pomysłem jest też etui na smartfon rozkładane na bok, które posiada wbudowaną kieszonkę na kartę, dowód osobisty, prawo jazdy czy po prostu drobną gotówkę. Zamiast kupować portfel jako prezent na Dzień Chłopaka, możesz sięgnąć właśnie po takie etui. Możesz zafundować to również bratu czy ojcu.

2. CEWE FOTOKSIĄŻKA PUREprezeznt na Dzień Chłopaka

Czysta radość z Waszych wspólnych momentów. Wystarczy prosta, dedykowana aplikacja na Androida CFK PURE. W kilka minut stworzysz w niej 22 stronicową opowieść fotograficzną w kwadratowym formacie. Mała forma (15x15cm) to jednak miejsce na wielkie chwile, które ucieszą zarówno Ciebie, jak i Twojego chłopaka. Taka CEWE FOTOKSIĄŻKA PURE będzie umieszczona w eleganckim opakowaniu przypominającym płytę CD, ale to bardziej oryginalny sposób na odtworzenie… wspomnień.

3.  Kufel lub kubek ze zdjęciem

prezent na dzień chłopakaKlasyk wśród drobnych podarunków. Taki prezent na Dzień Chłopaka będzie miłym towarzyszem dnia codziennego. Może być to kubek do kawy, herbaty lub kufel, z którym wypicie „zdrowia” będzie smakować jeszcze przyjemniej. To opcja zarówno dla ojca, jak i brata, bo każdy tego typu sympatyczny gadżet wzbogaca wspólne świętowanie np. podczas oglądania meczu czy zwykłej kawy w pracy.

4. T-Shirt, poduszka i inne tekstylia

prezent na dzień chłopakaOczywiście z wybranym zdjęciem. Może być to grafika ulubionego zespołu Twojego chłopaka lub cytat, który lubi. Jeśli jesteśmy już przy artykułach tekstylnych to pomyśl o torbie dla chłopaka, w której zmieści swoje ubrania na trening lub poduszka, oczywiście z Twoim wizerunkiem, który otuli go do snu.

5. Karty do gry w pokera

prezent na dzień chłopakaCoś co lubią panowie, gdy spotykają się w męskim gronie. Nie musisz na każdym odwrocie karty umieszczać swojego zdjęcia, ale już np. ulubiona postać z jego filmu czy herb ukochanego klubu będzie ciekawym rozwiązaniem. Tutaj również masz pełną dowolność, sama zdecyduj co będzie na takich kartach.

 6. CEWE FOTOOBRAZ lub CEWE FOTOKALENDARZprezent na dzień chłopaka

Jeśli Twój chłopak jest fanem fotografii lub szuka czegoś ciekawego do ozdobienia ściany w swoim pokoju lub mieszkaniu to doskonałym pomysłem jest fotoobraz (możesz sięgnąć po swoje zdjęcie lub jeden kilkuset przygotowanych przez nas motywów). Fotokalendarz to też obraz, ale panowie mogą zaznaczać w nim terminy meczy, ważne daty lub…. Wasze rocznice, o których niegdyś zdarzało mu się zapomnieć.

Pamiętaj, że prezent na Dzień Chłopaka możesz zakupić nie tylko z powodu tego święta, bo podarunek od serca jest dobry na każdą okazję. W końcu 22 października to Dzień Dziewczyny, czyli doskonała okazja, aby każdy chłopak odwdzięczył się równie dobrym prezentem.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog. Specjalista ds. Content Marketingu w CEWE i Fotojoker. Redaktor naczelny magazynu "Foto CEWE inspiracje". Prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu.

3 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *