Blog FOTOJOKER.pl

CEWE stacjonarnie – pierwsze takie miejsce w Polsce

sklep stacjonarny CEWE

CEWE to producent najczęściej kupowanej fotoksiążki w Europie, lider na rynku kreatywnych fotoprezentów oraz właściciel jednego z największych laboratoriów fotograficznych w Polsce (te znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu). 14 września 2017 roku zostanie otwarty pierwszy sklep stacjonarny pod szyldem CEWE – dotychczas nie było takiego miejsca w Polsce.

Warszawska Białołęka

Sklep stacjonarny CEWE zagości wśród ponad 200 innych miejsc godnych odwiedzenia w Galerii Północnej, właśnie na Białołęce w Warszawie (zbieg ulic Światowida i Trakt Nadwiślański). Wspomniana Galeria Północna jest pierwszą tak dużą galerią handlową w Warszawie od czasów otwarcia Złotych Tarasów w 2007 roku.

Dla kogo jest CEWE?

CEWE to ludzie wierzący w ponadczasową moc wspomnień sklep stacjonarny CEWEoraz miejsce, które uwielbia kreatywność. To tutaj łączymy pomysłowość amatorów fotografii i możliwości aparatów fotograficznych, więc do stacjonarnego sklepu CEWE zapraszamy zarówno ludzi kochających zdjęcia, jak i też tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę ze sprzętem fotograficznym, kreatywnymi fotoprezentami czy utrwalającą wspomnienia CEWE FOTOKSIĄŻKĄ. Twój świat fotografii zyskał właśnie nową przestrzeń, która pomoże realizować fotopasje zarówno Tobie, ja i Twoim bliskim.

Sprzęt fotograficzny i nie tylko

CEWE jest częścią międzynarodowego koncernu Cewe Stiftung oraz największym partnerem polskiej marki FOTOJOKER. Warto wzorować się na najlepszych, dlatego tak jak FOTOJOKER, CEWE chciało mieć swój salon stacjonarny, w którym znajdziesz nie tylko inspiracje czy usługi foto, ale też sprzęt fotograficzny. Swoje pomysły zrealizujesz właśnie dzięki aparatom, a twórczość pokażesz na obrazach o zróżnicowanych formatach i powierzchniach. Wspomnienia utrwalisz też w CEWE FOTOKSIĄŻCE, którą zaprojektujesz według własnego pomysłu – dla siebie lub dla bliskich.

Sklep stacjonarny CEWE

Dlaczego warto się tam pojawić już w dniach 14-17 września? Otwarcie pierwszego w Polsce sklepu stacjonarnego CEWE to okazja do wzięcia udziału w wielu organizowanych przez nas konkursach. Więcej na ten temat dowiesz się po kliknięciu w TEN LINK.

W specjalnie przygotowanej gazetce, prócz planu warsztatów i mapki, która skieruje Cię do sklepu CEWE, znajdziesz też informacje o czekających na Ciebie promocjach oraz prezentach.

Z okazji otwarcia, CEWE proponuje nie tylko mnóstwo promocji, ale też zaprasza na warsztaty fotografii rodzinnej oraz tzw. scrapbooking (partnerami warsztatów będą marki Canon, Fujifilm, Nikon, Olympus).

Wkrocz z nami w nową erę, odwiedź pierwszy w Polsce sklep stacjonarny CEWE i odkrywaj świat fotografii.

sklep stacjonarny CEWE

Dołącz do wydarzenia na Facebooku klikając TUTAJ.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog. Specjalista ds. Content Marketingu w CEWE i Fotojoker. Redaktor naczelny magazynu "Foto CEWE inspiracje". Prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu.

3 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *