Pozwól Świętemu Mikołajowi na urlop! - Blog FOTOJOKER.pl

Pozwól Świętemu Mikołajowi na urlop!

prezent na święta

Jak? Wystarczy nam zaufać, wykonać prezent i wręczyć go bliskiej osobie, a Święty Mikołaj uda się na zasłużone wolne – przecież on też choć raz chciałby móc odpocząć w Boże Narodzenie. Sposobem na to by ten staruszek w czerwieni w końcu załapał oddech jest właśnie samodzielnie zrobiony prezent na święta. Pomysłów na niego jest wiele, ale w artykule przedstawimy tylko kilka inspiracji, a podstawą będą fotografie i nutka kreatywności.

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Zdjęcia w podarowanej CEWE FOTOKSIĄŻCE to dobry pretekst do wspomnień w rodzinnym gronie. Sentymentalne i cieszące oczy zdjęcia np. na papierze fotograficznym to najwyższej jakości doznania wizualne. CEWE FOTOKSIĄŻKA może zawierać dowolną opowieść, którą chcesz przekazać komuś bliskiemu. Przykład? Magia świąt zeszłorocznych może zostać zamknięta na matowych lub błyszczących fotografiach – zbierz zdjęcia z poprzednich Świąt, zaprojektuj z nich fotograficzną opowieść. Otwórz ją  razem z rodziną podczas wspólnej wigilii i wspominajcie razem. Innym ciekawym pomysłem jest kronika roczna – streść wspólnie spędzony rok z najbliższą Ci osobą, umieść to CEWE FOTOKSIĄŻCE i przekaż w prezencie pod choinką.

Przywołasz pozytywne momenty z całego roku, a ich kumulacja pozytywnie wpłynie na Ciebie i na bliską Ci osobę. Nowością w ofercie jest CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure, o której też przeczytasz na naszym blogu (tutaj).prezent na święta

CEWE FOTOKALENDARZE

Doskonała dekoracja i użyteczny przedmiot jednocześnie. Dowolny miesiąc początkowy i własna tożsamość takiego prezentu dzięki możliwości zamieszczenia różnorodnych zdjęć, czyli CEWE FOTOKALENDARZ. Prezent na święta może być bardzo praktycznym towarzyszem dnia codziennego.

Piękne zdjęcia na każdy miesiąc w doskonałej jakości obudzą wspomnienia, poprawią nastrój, a dodatkowo, będziesz pamiętać o ważnych datach. prezent na święta

CEWE FOTOOBRAZY

Różne zdjęcia i różne powierzchnie dla różnych ludzi. Za dużo różu? Tylko w poprzednim zdaniu, bo sprawiając prezent w formie fotoobrazu dodasz życiu kolorów. Dowolna fotografia może zmienić się w ciekawy obraz na płótnie, a taka dekoracja wzbogaci estetycznie każde wnętrze. Szkło akrylowe to z kolei trwałość i ciekawe efekty wizualne (trochę trójwymiar). Można również sprezentować komuś fotoobraz o samodzielnie wybranej treści na lekkiej piance PCV lub sięgnąć po prawdziwe dzieło fotograficznej sztuki, którym zostanie zdjęcie umieszczone na płycie alu-dibond.

Oczywiście powierzchni i formatów do wyboru jest znacznie więcej: jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o CEWE FOTOOBRAZACH, przejdź TUTAJ. prezent na święta

CEWE FOTOKARTKI

Może to nie do końca prezent na święta, ale jednak doskonałe jego uzupełnienie. Wszak Święta to najlepszy czas na fotograficzne, bardzo osobiste pozdrowienia. Spraw bliskim radość i spersonalizuj dla nich wyjątkowe fotokartki z uszlachetnieniem.

Życz bliskim Wesołych Świąt w najlepszy możliwy i oryginalny sposób –  stwórz dla nich kartki z dowolnym zdjęciem i oczaruj w okresie świątecznym (lub nawet przedświątecznym, jeśli w ten sposób chcesz kogoś oficjalnie zaprosić na wigilię).

prezent na święta

FOTOPREZENTY

Pojęcie dość szerokie – podobnie jak oferta CEWE lub FOTOJOKERA. Pamiętajmy jednak, że nawet mały prezent może wzbudzić wielką radość – najważniejsze, aby był dostarczony na czas i zawierał coś wyjątkowego – np. zdjęcie, które obudzi w obdarowanym miłe uczucia. T-Shirt z zabawnym zdjęciem będzie ciekawszy niż sweter z reniferem, a poduszka z dowolnym nadrukiem utuli do snu po pełnej wrażeń wigilii.

Trawienie tejże kolacji także będzie przebiegało lepiej, jeśli nie będzie trawił Cię smutek tęsknoty za kimś bliskim.  prezent na święta

Dzięki spersonalizowanym zdjęciom na prezentach pozwolisz obdarowanym zachować czar Świąt na dłużej. Np. Fotokubek umili każdą przerwę w pracy, do której wrócimy już w nowym roku. Kufel ze zdjęciem pozwoli oglądać mecze z jeszcze większą przyjemnością, natomiast magiczny kubek na magiczne Święta to doskonały pomysł także dla dzieci. Wśród wielu oferowanych przez nas fotoprezentów taki fotokubek z pojawiającym się obrazkiem to sympatyczna niespodzianka i pamiątka.

ETUI NA SMARTFON

CEWE oferuje różnego rodzaju etui dla ponad 200 typów smartfonów. Taki nowoczesny, ale spersonalizowany gadżet może zawierać dowolne zdjęcie. Nie tylko chroni urządzenie, lecz także wyróżnia je spośród setek innych. Szczególnie polecamy etui rozkładane na bok, które posiada schowek – umieścisz tam np. kartę do bankomatu, prawo jazdy czy banknoty (Twoje kieszenie odetchną, nie będzie trzeba już nosić portfela z dokumentami). prezent na święta prezent na święta

Zdjęcia retro i odbitki cyfrowe

Wspomnienia najlepiej rozbudzają fotografie, a oryginalny format zdjęć retro robi to jeszcze milej. Podaruj komuś zestaw takich fotografii lub wykorzystaj go kreatywnie do podpisania adresatów innych prezentów.

prezent na święta

To tylko kilka z mnóstwa inspiracji (więcej znajdziesz TUTAJ). Mamy jednak jeden przekaz: Aby w tym roku dać Świętemu Mikołajowi święty spokój, stworzyć prezent samodzielnie i wręczyć go bliskim. Boże Narodzenie to okres magiczny, więc czas wyczarować coś dzięki swojej kreatywności, zdjęciom i naszej ofercie produktowej. Ewentualnie można pójść z Mikołajem na kompromis – Ty projektujesz prezent na święta, a Święty Mikołaj go wręcza. W imieniu Mikołaja życzymy Wam WESOŁYCH ŚWIĄT i owocnej kreatywności!

Źródło zdjęć: Depositphoto, CEWE.pl, FOOTOJOKER.pl

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

2 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *