Produkty na smartfony

ETUI NA SMARTFONY

Twoja komórka zupełnie indywidualne!

Nie masz pomysłu na prezent? Oryginalne etui na smartfona to świetny wybór. Dopasuj swoje zdjęcie i udekoruj telefon tak, by stał się zupełnie wyjątkowy.

od 49,99 zł*
Biuro

BIURO

Więcej przyjemności na stanowisku pracy!

Fotoprezenty, które sprawiają więcej radości w pracy.  Praca nie musi być nudna, zamów dla Siebie lub bliskiej osobie!

od 25,99 zł*
Artykuły papiernicze

ARTYKUŁY PAPIERNICZE

Bądź kreatywny z naszymi artykułami papierniczymi

Zaprojektuj swoje własne artykuły biurowe do szkoły, biura bądź do domu. Umieść na nich swoje ulubione zdjęcia. Zaprezentuj samodzielnie zaprojektowane wizytówki.

od 15,99 zł*
Kula śnieżna i kula z sercami

DEKORACJE

Prezent od serca!

Fotoprezenty, które na trwałe udekorują Twój pokój. Nadaszą Twemu pomieszczeniu szczególną atmosferę.

od 29,99 zł*
Artykuły szkolne

SZKOŁA

Chodzenie do szkoły sprawi Ci więcej przyjemności

Szkoła to mnóstwo emocji, które młodzi ludzie zapamiętują na całe swoje życie. Warto umilić uczniom ten wyjątkowy czas fotoprezentami szkolnymi. 

od 9,99 zł*
Zabawki

ZABAWKI

Idelane prezenty nie tylko dla dzieci!

Zamień swoje ulubione zdjęcia w zabawki, które są zupełnie wyjątkowe. Ułóż swoje ulubione zdjęcie kawałek po kawałku w formie puzzli, bądź zagraj w karty do gry z Twoimi zdjęciami.

od 35,99 zł*
Tekstylia

TEKSTYLIA

Najwyższa jakość i doskonały wydruk!

Dzięki naszemu oprogramowaniu możesz w zupełnie dowolny sposób zaprojektować swój własny fotoprezent. Jesteś jedynie ograniczony własną kreatywnością.

od 22,99 zł*
Na Napoje

NA NAPOJE

Nie tylko na śniadanie!

Na Twoim kubku, bidonie, kuflu możesz nanieść swoje zdjęcia!

od 29,99 zł*

Fotoprezent czyli co?

Czym są fotoprezenty? To coś lepszego niż gotowy prezent zakupiony w sklepie. Dlaczego? Bo personalizujesz np. taki kubek swoim zdjęciem. Podarunek stworzony samodzielnie zresztą cieszy już przy tym jak go tworzysz, a uśmiech u osoby, która prezent otrzyma, jest wart tej całej zabawy.

 

Na każdą okazję i bez okazji

Klasyczne okazje jak np. urodziny, dzień dziadka, święta, walentynki, dzień dziecka itd. to pretekst dla sprawienia bliskim przyjemności prezentem. Jednak nie musisz z niecierpliwością spoglądać na kalendarz i odliczać dni do okazji. Po co czekać skoro możesz spontanicznie zaprojektować fotoprezent dla bliskiej osoby? Twórz, działaj i ciesz znajomych, rodzinę, ukochaną lub ukochanego.

 

Co może być fotoprezentem?

Zależnie od adresata prezentu i okazji, możesz uruchomić swoją wyobraźnię i przejrzeć zbiory ulubionych zdjęć, aby podarować komuś wspomnienie w ciekawej formie. Dla dziecka możesz stworzyć puzzle ze dowolnego zdjęcia. Mężczyzna ucieszy się ze spersonalizowanych kart do gry w pokera. Kobieta zapewne uśmiechnie się popijając kawę z kubka, ma którym widnieją jej dzieci. Młodzież stwierdzi, że najciekawsze są etui na smartfony ze zdjęciem lub kreatywne zdjęcia Art, a esteci pomyślą o różnych dekoracjach. Ile pomysłów na prezent, tyle okazji i odwrotnie.   

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej