Wyprodukowaliśmy 60 milionów CEWE FOTOKSIĄŻEK

Wyprodukowaliśmy 60 milionów CEWE FOTOKSIĄŻEK

CEWE FOTOKSIĄŻKA z podróży. CEWE FOTOKSIĄŻKA na prezent.

Kiedy w 2005 roku oddaliśmy w Wasze ręce pierwszą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, wiedzieliśmy, że otwiera się przed nami nowy rozdział w historii fotografii. W październiku tego roku wyprodukowaliśmy  60 milionową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Zobaczcie, jak świętowaliśmy nasz wspólny sukces!

60 MILIONOWA CEWE FOTOKSIĄŻKA

Autorką 60 milionowej CEWE FOTOKSIĄŻKI jest Pani Lydia Reich, nasza klientka z Austrii, która w ten sposób upamiętniła swoją podróż po Azji i Australii. 60 milionowa CEWE FOTOKSIĄŻKA to spore wydarzenie w życiu CEWE, zatem chcieliśmy ją szczególnie uhonorować. Właśnie dlatego, Pan Ewald Hahn, Dyrektor Zarządzający CEWE w Austrii oraz Pan Thomas Lichtblau, Dyrektor Zarządzające Partnera Handlowego BIPA, uroczyście wręczyli 60-milionową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Pani Lydii, która otrzymała również voucher o wartości 250 euro.

CEWE FOTOKSIĄŻKA to radość utrwalona w fotografiach. Jak podkreślił Pan Eward Hahn:

 „CEWE FOTOKSIĄŻKA to najbardziej osobisty prezent, ponieważ pochodzi prosto z serca i przynosi radość, każdemu kto ją ogląda. Dzięki niej ożywają wspomnienia. To wspaniale, że pomogliśmy zachować już 60 milionów historii”.

CEWE FOTOKSIĄŻKA to więcej niż zdjęcia

Co roku wspólnie tworzymy 6 milionów egzemplarzy CEWE FOTOKSIĄŻEK i liczba ta stale rośnie. Gdyby postawić wszystkie CEWE FOTOKSIĄŻKI obok siebie, łącznie miałyby długość 721 000 kilometrów! To tak, jakby CEWE FOTOKSIĄŻKA okrążyła Ziemię 18 razy albo tyle, ile wynosi odległość na Księżyc i z powrotem.

Te fakty najlepiej podkreślają, ile znaczy dla nas wszystkich CEWE FOTOKSIĄŻKA. Wakacje, święta, uroczystości rodzinne, unikalne momenty z bliskimi – CEWE FOTOKSIĄŻKA to znacznie więcej, niż album ze zdjęciami. Wyprodukowaliśmy już prawie 3 miliardy stron wypełnionych Waszymi wspomnieniami.

CEWE FOTOKSIĄŻKA to jest dopiero początek!

Dla wielu z Was, CEWE FOTOKSIĄŻKA stanowi niebywałą inspirację. CEWE FOTOOBRAZY, CEWE FOTOKALENDARZE i inne fotoprodukty coraz częściej goszczą w domach miłośników fotografii. Cieszymy się, że CEWE wciąż rozbudza Waszą kreatywność.

Dziękujemy Wam wszystkim za 60 milionów CEWE FOTOKSIĄŻEK i trzymamy kciuki za kolejne, wspólne projekty!

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona www autora

Avatar

Aleksandra Szostak

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *