Zdjęcia ślubne – co z nimi zrobić by jak najdłużej się nimi cieszyć? - Blog FOTOJOKER.pl

Zdjęcia ślubne – co z nimi zrobić by jak najdłużej się nimi cieszyć?

W tym wpisie podpowiadamy jak w kreatywny sposób zagospodarować zdjęcia ślubne by a) mieć pewność, że są bezpieczne i b) tak, aby na co dzień cieszyły oko i przypominały Wam o wyjątkowych chwilach.

Wielu z nas przechowuje swoje zdjęcia na dyskach zewnętrznych i w chmurach. Rzadko się zdarza, że mamy dodatkowy backup. Dlatego niestety często jesteśmy narażeni na utratę wartościowych danych. Zdjęcia ślubne są wyjątkową pamiątką. Dlatego powinniśmy zadbać o nie podwójnie.

Dzień ślubu w życiu każdej pary jest specjalnym wydarzeniem. Od momentu przygotowań do zabawy weselnej zazwyczaj towarzyszy nam fotograf. Dzięki niemu mamy później gigabajty wspaniałych kadrów. Gdy opadną weselne emocje, zdjęcia te warto na spokojnie przejrzeć i dokonać selekcji tych najbardziej wyjątkowych. By cieszyć się nimi w pełni polecamy zamówienie odbitek cyfrowych. Takie zdjęcia będą długo Wam służyły a poza tym wiadomo, że zdjęcia wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym prezentują się lepiej niż na ekranie komputera, czy telefonu.

Gdy mamy już za sobą najtrudniejszy etap, czyli selekcję, warto zastanowić się nad umieszczeniem zdjęć w albumie fotograficznym. Dzięki temu na dłużej zachowają swoje kolory i nie będziecie musieli się martwić, że z biegiem lat zdjęcia gdzieś wam się zapodzieją. Alternatywą dla tego rozwiązania jest zaprojektowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI. Taki album możecie stworzyć wspólnie lub w ramach prezentu rocznicowego dla drugiej połówki. Przypominamy, że pierwsza rocznica ślubu nazywana jest papierową 😉

Na koniec mamy jeszcze jedną, wielkoformatową propozycję. Wybierzcie 2-3 najpiękniejsze ujęcia i zamieńcie je na piękne fotoplakaty lub fotoobrazy. Dzięki, którym codziennie będziecie mogli wracać pamięcią do tego najważniejszego dnia w waszym życiu.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Avatar

Dominika Niewińska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *