ZDJĘCIA NATYCHMIASTOWE

Zdjęcia natychmiastowe

Podłącz smartfon i drukuj ulubione zdjęcia "od ręki".

Kicha

Nasze punkty

Tutaj znajdziesz miejsca, w których oferujemy zdjęcia natychmiastowe

Zdjęcia natychmiastowe
Pocztówka natychmiastowa

Pocztówka natychmiastowa

Szablony na każdą okazję

Kalendarze natychmiastowe

Kalendarze natychmiastowe

Wydrukuj swój kalendarz na miejscu

CEWE FOTOKIOSK
Transfer danych

Transfer danych

CEWE FOTOKIOSKI oferują kilka sposobów przesyłania zdjęć

Możesz wgrać swoje zdjęcia z nośników takich jak: pendrive, karta SD lub skorzystać z transmisji Bluetooth. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia się przez jeden z kabli dla smartfonów.

Ekran dotykowy

Ekran dotykowy

Prosta i intuicyjna nawigacja umożliwia szybki wybór produktów.
Produkty laboratoryjne

Produkty laboratoryjne

Więcej produktów? Żaden problem. Przejrzyj naszą ofertę laboratoryjną.

Twoje zdjęcia w dłoni, tu i teraz

Zdjęcia natychmiastowe to prosty i szybki sposób na wdrukowanie fotografii "od ręki". Z pewnością, np. w salonach CEWE Fotojokera w oczy rzucił Ci się charakterystyczny, czerwony automat z ekranem dotykowym - być może kojarzył Ci się z bankomatem, ale to automat do samodzielnego druku zdjęć na miejscu. Podchodzisz, podłączasz, drukujesz - wszystko trwa chwilę.

 

Dlaczego Fotokioski są pożyteczne?

Nie marnują Twojego czasu, nie wymagają żadnych instalacji czy nawet udziału sprzedawcy. Podpinasz smartfon lub inny nośnik (np. pendrive) i poprzez ekran dotykowy decydujesz, które zdjęcia i w jaki sposób chcesz wydrukować (to nie więcej niż minuta lub kilka minut, w zależności od ilości zdjęć). Płatności dokonujesz przy kasie przekazując sprzedawcy paragon, który również drukuje się w Fotokiosku.  

 

CEWE Fotojoker i natychmiastowe efekty kreatywności

W tych czerwono-szarych Fotokioskach możesz nie tylko drukować klasyczne odbitki, ale np. umieścić swoje zdjęcie w gotowym szablonie i wydrukować to na miejscu. Dodajesz tekst i tak oto masz szybki, oryginalny prezent dla kogoś, który np. możesz dołączyć do kartki z życzeniami czy pozdrowieniami z urlopu. Automaty do zdjęć natychmiastowych (Fotokioski) znajdziesz nie tylko w salonach CEWE Fotojoker, ale i w sieci Auchan, Rossmann czy wielu innych punktach handlowych. Może zajrzysz tam nawet przy okazji zakupów w galerii lub podczas spaceru ze znajomymi?

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej