Artykuły szkolne

Artykuły szkolne ze zdjęciem

z indywidualnie projektowanymi fotoatrakcjami!

 

BLOK SZKOLNY

BLOK SZKOLNY

Blok szkolny w wielu ciekawych szablonach!

W domu czy w szkole, samodzielnie zaprojektowany blok jest zawsze pod ręką. Podręczny notatnik pomaga organizować sobie czas i pamiętać o ważnych rzeczach. Przydatny towarzysz codzienności.

od 15,99 zł*
PODKŁADKA POD MYSZKĘ

PODKŁADKA POD MYSZKĘ

Kreatywność w codziennej nauce

Nutka dodatkowej przyjemności podczas pracy przy komputerze. Stwórz sobie indywidualną podkładkę pod myszkę ze zdjęciem z antypoślizgowej gumy piankowej. To Twój podręczny pomocnik w pracy biurowej i w domu.

od 25,99 zł*
FOTONAKLEJKI

FOTONAKLEJKI

Fotonaklejki z Twoimi zdjęciami

Naklejki z własnym zdjęciem to oryginalny sposób podpisu. Otrzymasz je w różnych rozmiarach i wykorzystasz na wiele sposobów. Na fotonaklejkach możesz mieć ulubioną drużynę, pupila lub własną buzię, która będzie Twoim akcentem zdobiącym różne miejsca. 

9,99 zł*
BIDON ALUMINIOWY

BIDON ALUMINIOWY

Napoje zawsze o prawidłowej temperaturze

Oto Twój ulubiony bidon z wybranym samodzielnie zdjęciem, które będzie wydrukowane w formie panoramy. W projekcie pomoże Ci atrakcyjny szablon, bo bidon musi być jak najbardziej Twój - to gwarantuje mu wskazany przez Ciebie motyw. Prezent nie tylko dla sportowców.

od 39,99 zł*
NOTATNIK

NOTATNIK

Idealny do szkoły i na co dzień

To prezent dla każdego kto chce wprowadzić trochę ładu do swojego życia i sprawniej organizować sobie czas. Wewnątrz notatnika zapiszesz wszystko co ważne, a dzięki okładce ze zdjęciem nie będzie to kolejny zeszyt, lecz jedyny w swoim rodzaju egzemplarz na Twoje wpisy.

od 19,99 zł*
POJEMNIK NA ŚNIADANIE

POJEMNIK NA ŚNIADANIE

Pojemnik na śniadanie z Twoim zdjęciem

Przekąska z własnego pudełka w szkole czy lunch w pracy będzie smakować jeszcze przyjemniej, gdy odpowiednio takie pudełko ozdobimy. Fotoprezenty istnieją właśnie po to, aby cieszyć zawsze i wszędzie. Własny pojemnik śniadaniowy dodaje życiu... pozytywnego smaku.

 

od 39,99 zł*
FOTONAKLEJKI

FOTONAKLEJKI

Indywidualne fotonaklejki z Twoimi zdjęciami

Naklejka z własnym zdjęciem to oryginalny sposób podpisania swoich rzeczy. Naklejki oferujemy w różnych rozmiarach. Można je wykorzystać na wiele sposobów: jako naklejki na zeszyt, książkę lub drobny prezent.

9,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej