Artykuły szkolne

Artykuły szkolne ze zdjęciem

z indywidualnie projektowanymi fotoatrakcjami!

 

BIDON ALUMINIOWY

BIDON ALUMINIOWY

Napoje zawsze o prawidłowej temperaturze

Ulubione zdjęcie będzie wydrukowane w formie panoramy, w opcji z atrakcyjnym szablonem. Ten bidon jest doskonałym prezentem nie tylko dla sportowców.

od 39,99 zł*
NOTATNIK

NOTATNIK

Idealny do szkoły i na co dzień

To prezent dla każdego kto chce wprowadzić trochę ładu do swojego życia i sprawniej organizować sobie czas. Wewnątrz notatnika zapiszesz wszystko co ważne, a dzięki okładce ze zdjęciem nie będzie to kolejny zeszyt, lecz jedyny w swoim rodzaju egzemplarz na Twoje wpisy.

od 19,99 zł*
POJEMNIK NA ŚNIADANIE

POJEMNIK NA ŚNIADANIE

Pojemnik na śniadanie z Twoim zdjęciem

Przekąska z własnego pudełka w szkole czy lunch w pracy będzie smakować jeszcze przyjemniej, gdy odpowiednio takie pudełko ozdobimy. Fotoprezenty istnieją właśnie po to, aby cieszyć zawsze i wszędzie. Własny pojemnik śniadaniowy dodaje życiu... pozytywnego smaku.

 

od 39,99 zł*
BLOK SZKOLNY

BLOK SZKOLNY

Blok szkolny w wielu ciekawych szablonach!

Samodzielnie zaprojektowany blok jest zawsze pod ręką. Podręczny blok pomaga organizować sobie czas i pamiętać o ważnych rzeczach - nie tylko w szkole. Przydatny towarzysz codzienności.

od 15,99 zł*
PODKŁADKA POD MYSZKĘ

PODKŁADKA POD MYSZKĘ

Kreatywność w codziennej nauce

Nutka dodatkowej przyjemności podczas pracy przy komputerze. Stwórz sobie indywidualną podkładkę pod myszkę ze zdjęciem z antypoślizgowej gumy piankowej. To Twój podręczny pomocnik w pracy biurowej i w domu.

od 25,99 zł*
TERMINARZ SZKOLNY

TERMINARZ SZKOLNY

Dzięki temu terminarzowi zawsze zdążysz!

Poręczny format A5 oferuje na podwójnych stronach przegląd tygodnia. W ten sposób masz przegląd nie tylko dni szkolnych, ale i wolnego czasu.

od 59,99 zł*
FOTONAKLEJKI

FOTONAKLEJKI

Fotonaklejki z Twoimi zdjęciami

Naklejki z własnym zdjęciem to oryginalny sposób podpisu. Otrzymasz je w różnych rozmiarach i wykorzystasz na wiele sposobów. Na fotonaklejkach możesz mieć ulubioną drużynę, pupila lub własną buzię, która będzie Twoim akcentem zdobiącym różne miejsca. 

9,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej