Przygotuj kartki pocztowe z własnym zdjęciem gdziekolwiek jesteś

Klasyczne fotokartki składane

SKŁADANE FOTOKARTKI KLASYCZNE (10szt.)

Modyfikacja naszej klasycznej kartki pocztowej. Kartka składana jest jej bardziej elegantszą formą - uniwersalne rozwiązanie na każdą okazję.
od 44,99 zł*
Fotokartki z pozdrowieniami

KLASYCZNE FOTOKARTKI (zestaw 10 szt.)

Klasyka w czystej postaci. Możesz wysłać kartkę nie tylko z okazji urodzin ale po prostu informując bliską osobę, że o niej pamiętasz i pozdrawiasz.
od 29,99 zł*
Karta Menu oraz wizytówki

KARTY MENU oraz WIZYTÓWKI (zestaw 10 szt.)

Wyjątkowe formaty pasujące jako Menu na przyjęciu. Proponujemy również wykonanie wizytówek na stół, które ułatwią znalezienie właściwego miejsca przy stole.
od 29,99 zł*

CEWE FOTOKARTKI na różne okazje

Wielkanoc

Wielkanoc

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta

Urodziny

Urodziny

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie

Narodziny dziecka

Narodziny dziecka

Wesele

Wesele

Poznaj jeszcze lepiej nasze fotokartki

Piekny efekt połysku i wypukłości

FOTOKARTKI z uszlachetnieniem

Kartki z video

Wyślij wyjątkową fotokartkę z nagranymi pozdrowieniam

CEWE FOTOKARTKI z filmem wideo

Wyślij prawdziwą pocztówkę z pozdrowieniami z wakacji z aplikacji CEWE FOTOŚWIAT

Dodaj filmy, zdjęcia i własny tekst, a my wyślemy pocztówkę za Ciebie.

Fotokartki ze zdjęciem

Kartka pocztowa wciąż jest w modzie, ale oczywiście nie oprze się coraz ciekawszym trendom w projektowaniu. Aby wykonać oryginalną fotokartkę nie trzeba mieć zdolności manualnych, wystarczy trochę chęci i wyobraźni. Fotokartki przygotujesz online i pozdrowisz nimi bliskich, złożysz życzenia i wzbudzisz czyjś uśmiech. Fotokartka z wybranym przez Ciebie zdjęciem, w jednym z naszych szablonów, będzie idealnym pozdrowieniem na każdą okazję. To piękny gest wobec bliskich, którzy dzięki Twojej własnoręcznie przygotowanej kartce poczują, że są dla Ciebie naprawdę ważni.

Smak tradycji z zaletami nowoczesności

Obecna technologia sprawia, że okolicznościowe kartki pocztowe lub fotokartki świąteczne mogą zyskać jeszcze bardziej indywidualny styl. Zamiast gotowej kartki, którą kupisz w sklepie, możesz przygotować taką jedyną i niepowtarzalną. Twoja fotokartka na różne okazje stanie się jedną z najcenniejszych pamiątek dla tego kto ją otrzyma. Bezpłatna aplikacja CEWE FOTOŚWIAT pozwala na zaprojektowanie i zamówienie oryginalnych fotokartek przez Internet. Te fotokartki mogą zawierać specjalnie dobrane zdjęcie cyfrowe oraz bardzo osobistą dedykację, która wzbudzi uśmiech obdarowywanej osoby. Życzenia, pozdrowienialub wszystko to co chcesz powiedzieć w najlepszy możliwy sposób.

Fotokartki okolicznościowe ze zdjęciem

Nasz darmowy program CEWE FOTOŚWIAT pomaga zrealizować wiele Twoim pomysłów. Podczas projektowania możesz sięgać po gotowe szablony, wzory, kolorystykę lub ciekawe grafiki oraz ramki, które najbardziej będą pasować do danej okoliczności i Twojego zdjęcia. Samodzielnie stworzysz kartkę świąteczną, wakacyjną, zaproszenia ślubne lub miłosne wyznanie. Nasz program pozwala na eksperymenty z układem zdjęć i tekstami, a to ułatwia poszukiwania fotokartki doskonałej.

Fotokartki, zaproszenia, wizytówki…

Wyjątkowy charakter tych produktów polega właśnie na niepowtarzalności i wysokiej jakości wykonania. Fotokartki, wizytówki lub zaproszenia na każdą okazję, mogą być wydrukowane na papierze standardowym, błyszczącym oraz fotograficznym. Realizuj swoje pomysły i ciesz nimi innych oraz siebie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej