Gwarancja Satysfakcji

Kreatywne szablony i styl, czyli fotokartki z Twoim zdjęciem

CEWE FOTOKARTKI Z USZLACHETNIENIAMI

Życz, pozdrawiaj i zapraszaj w wyjątkowy sposób

CEWE FOTOKARTKI na różne okazje

Urodziny

Urodziny

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta

Narodziny dziecka

Narodziny dziecka

Wielkanoc

Wielkanoc

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie

Poznaj jeszcze lepiej nasze fotokartki

Kartki z video

Wyślij wyjątkową fotokartkę z nagranymi pozdrowieniam

CEWE FOTOKARTKI z filmem wideo

Wyślij pocztówkę z pozdrowieniami wakacyjnymi dzięki aplikacji CEWE FOTOŚWIAT

Dodaj filmy, zdjęcia i własny tekst, a my wyślemy pocztówkę za Ciebie.

Fotokartki ze zdjęciem

Kartka pocztowa wciąż jest w modzie, ale oczywiście nie oprze się coraz ciekawszym trendom w projektowaniu. Aby wykonać oryginalną fotokartkę nie trzeba mieć zdolności manualnych, wystarczy trochę chęci i wyobraźni. Fotokartki przygotujesz online i pozdrowisz nimi bliskich, złożysz życzenia i wzbudzisz czyjś uśmiech. Fotokartka z wybranym przez Ciebie zdjęciem, w jednym z naszych szablonów, będzie idealnym pozdrowieniem na każdą okazję. To piękny gest wobec bliskich, którzy dzięki Twojej własnoręcznie przygotowanej kartce poczują, że są dla Ciebie naprawdę ważni.

Smak tradycji z zaletami nowoczesności

Obecna technologia sprawia, że okolicznościowe kartki pocztowe lub fotokartki świąteczne mogą zyskać jeszcze bardziej indywidualny styl. Zamiast gotowej kartki, którą kupisz w sklepie, możesz przygotować taką jedyną i niepowtarzalną. Twoja fotokartka na różne okazje stanie się jedną z najcenniejszych pamiątek dla tego kto ją otrzyma. Bezpłatna aplikacja CEWE FOTOŚWIAT pozwala na zaprojektowanie i zamówienie oryginalnych fotokartek przez Internet. Te fotokartki mogą zawierać specjalnie dobrane zdjęcie cyfrowe oraz bardzo osobistą dedykację, która wzbudzi uśmiech obdarowywanej osoby. Życzenia, pozdrowienialub wszystko to co chcesz powiedzieć w najlepszy możliwy sposób.

Fotokartki okolicznościowe ze zdjęciem

Nasz darmowy program CEWE FOTOŚWIAT pomaga zrealizować wiele Twoim pomysłów. Podczas projektowania możesz sięgać po gotowe szablony, wzory, kolorystykę lub ciekawe grafiki oraz ramki, które najbardziej będą pasować do danej okoliczności i Twojego zdjęcia. Samodzielnie stworzysz kartkę świąteczną, wakacyjną, zaproszenia ślubne lub miłosne wyznanie. Nasz program pozwala na eksperymenty z układem zdjęć i tekstami, a to ułatwia poszukiwania fotokartki doskonałej.

Fotokartki, zaproszenia, wizytówki…

Wyjątkowy charakter tych produktów polega właśnie na niepowtarzalności i wysokiej jakości wykonania. Fotokartki, wizytówki lub zaproszenia na każdą okazję, mogą być wydrukowane na papierze standardowym, błyszczącym oraz fotograficznym. Realizuj swoje pomysły i ciesz nimi innych oraz siebie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej