Fotoksiążka chrzest

   Fotoksiążka chrzest

   Najlepsza pamiątka – fotoksiążka z chrztu dziecka.

   od 49,99 zł*

   • Klasyk najchętniej wybierany przez naszych klientów
   • Format standardowy i panoramiczny
   • Cztery możliwe okładki do wyboru

   Więcej informacji o produkcie

   Zadzwoń do nas.

   Zadzwoń do nas.

   U nas zapłacisz za pomocą:

   Informacje o sposobie dostawy:

   Wysyłka pocztowa: Czas realizacji 3-6 Dni
   Odbiór w sklepie: Czas realizacji 3-6 Dni

   Koszty wysyłki według cennika

   Wspomnienia z chrzcin w wyjątkowym wydaniu

   Chrzest to wyjątkowa uroczystość, która powinna być celebrowana w szczególny sposób.

   Oprócz przyjęcia w rodzinnym gronie, warto przygotować także pamiątkowe zdjęcia, które oprawione w niezwykłą formę staną się w przyszłości okazją do wielu wspomnień i wzruszeń.

   Oprócz przyjęcia w rodzinnym gronie, warto przygotować także pamiątkowe zdjęcia, które oprawione w niezwykłą formę staną się w przyszłości okazją do wielu wspomnień i wzruszeń.

   Najlepsza pamiątka – fotoksiążka z chrztu dziecka

    

   Fotoksiążka to świetny sposób na uwiecznienie ulotnych momentów z życia dziecka. Możesz przygotować ją korzystając zarówno ze zdjęć wykonanych od momentu oczekiwania na malucha i jego przyjścia na świat lub zaprojektować wyjątkowy album zawierający wyłącznie fotografie z uroczystości chrzcin. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej koncepcji. Niezależnie od tego, co wybierzesz, możesz cieszyć się wspaniałą jakością fotoksiążki oraz jej niesamowitą trwałością. Pamiętaj, że zdjęcia przechowywane w klasycznych albumach mogą szybko się zniszczyć, zabrudzić, wyblaknąć lub nawet zagubić, a ich rogi postrzępić. Chyba nie chcesz, żeby fotografie Twojego dziecka za kilka lat wyglądały mało estetycznie? Fotoksiążka to znakomite remedium na takie problemy, produkt, który pozwoli Ci cieszyć się pięknem fotografii przez długie lata.

   Wyjątkowa fotoksiążka na prezent dla dziecka

   Wyjątkowa fotoksiążka na prezent dla dziecka

   Warto odwołać się do tradycji i postawić na pamiątkowe albumy, które będą wspaniałym pretekstem do wspomnień. Fotoksiążka w solidnej, twardej oprawie to coś więcej niż klasyczny album, to spersonalizowany prezent dla dziecka i jego rodziców, który możesz wypełnić dowolnymi fotografiami, ozdobić zabawnymi lub wzruszającymi podpisami. Dostępne są też różne formaty fotoksiążek, od wersji kieszonkowych w miękkiej oprawie aż po obszerne fotoksiążki w wariancie panoramicznym.

   Jak powstaje fotoksiążka na chrzest dziecka?

   Fotoksiążkę możesz zaprojektować samodzielnie, korzystając z bezpłatnego, intuicyjnego programu CEWE FOTOŚWIAT lub stworzyć ją w przeglądarce (bez instalacji) po kliknięciu "Projektuj online". Zdjęcia do fotoksiążki możesz retuszować, przycinać, obracać oraz wykonywać szereg zabiegów, które je upiększą. Wybierasz też kolorowy szablon graficzny, najlepiej taki, który wspaniale odda charakter uroczystości chrzcin i dodajesz wzruszające fotografie malucha oraz gości. Personalizuj fotoksiążkę i odbierz ją w jednym z punktów lub poczekaj na przyjazd kuriera. Wystarczy kilka kroków, żeby cieszyć się wspaniałą jakością fotoksiążki i przeglądać jej zawartość w rodzinnym gronie - dziś, jutro, zawsze.

   Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej