Fotoksiążka dla rodziców

   Fotoksiążka dla rodziców

   Najpiękniejsze podziękowania dla Rodziców

   od 49,99 zł*

   • Klasyk najchętniej wybierany przez naszych klientów
   • Format standardowy i panoramiczny
   • Cztery możliwe okładki do wyboru

   Więcej informacji o produkcie

   Zadzwoń do nas.

   Zadzwoń do nas.

   U nas zapłacisz za pomocą:

   Informacje o sposobie dostawy:

   Wysyłka pocztowa: Czas realizacji 3-6 Dni
   Odbiór w sklepie: Czas realizacji 3-6 Dni

   Koszty wysyłki według cennika

   Wyraź wdzięczność i zaprojektuj fotoksiążkę dla rodziców!

   Dla rodziców zawsze pozostaniemy dziećmi, bez względu na to, ile będziemy mieć lat.

   Wdzięczność warto wyrażać na różne sposoby, a ten jest szcególnie dobry. Podziękuj rodzicom za trud włożony w Twoje wychowanie, wzrusz się razem z nimi fotoksiążką z rodzinnymi momentami.

   Wdzięczność warto wyrażać na różne sposoby, a ten jest szcególnie dobry. Podziękuj rodzicom za trud włożony w Twoje wychowanie, wzrusz się razem z nimi fotoksiążką z rodzinnymi momentami.

   Idealny prezent - fotoksiążka dla rodziców

   Zbliża się okrągła rocznica ślubu Twoich rodziców? Chcesz obdarować ich wyjątkowym prezentem, który wywoła u nich uśmiech i łzy wzruszenia? Zaprojektuj upominek samodzielnie, tworząc elegancką i trwałą fotoksiażkę, a rodzice z pewnością docenią Twoje starania. Książka ze zdjęciami, zamknięta w twardej oprawie to niezwykły prezent z okazji różnego rodzaju jubileuszów. Znajdziesz tu miejsce na zdjęcia zabawne, wzruszające i zawsze rodzinne, a takie archiwalne fotografie będą stanowić świetną okazję do wspomnień. Fotoksiążki dostępne są w różnych wariantach i formatach - zdecydujesz więc samodzielnie, w zależności od pomysłu i ilości zdjęć. Możesz wybrać produkt w wersji mini lub zaprojektować obszerną fotoksiążkę liczącą nawet do 178 stron.   

    

   Może fotoksiążka w podziękowaniu dla rodziców na?

   Bierzesz ślub i nie masz pomysłu na upominek, którym wyrazisz wdzięczność wobec rodziców? Pomoc w organizacji przyjęcia ślubnego, trud włożony w wychowanie oraz wiele innych kwestii zasługuje przecież na najwyższe uznanie, więc wyraź to w niezwykły sposób. Postaw na fotoksiążkę, w której umieścisz zdjęcia z dzieciństwa oraz oryginalne wyrazy podziękowania. Pamiętaj, że produkt możesz dowolnie spersonalizować, dodawać komentarze pod fotografiami, wybierać rozmaite szablony graficzne, dodatkowe obrazki (tzw. cliparty), a efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania i na pewno wzruszy rodziców do łez. Podziękowanie w formie trwałej i estetycznej fotoksiążki na wysokiej jakości papierze będzie nie tylko okazją do wspomnień, ale także uroczym podarunkiem, który rodzice będą mogli wyeksponować na półce w salonie i sięgać po niego w każdej chwili. Wszystkie propozycje formatów znajdziesz TUTAJ.

   Wybierz idealny format

   Wybierz idealny format

   Fotoksiążka dostępna jest w wielu formatach, które znakomicie spełnią wszystkie oczekiwania odbiorców. Potrzebujesz dużo miejsca na wyeksponowanie zdjęć rodziców? Chcesz stworzyć dla nich kronikę dokumentującą lata, które spędzili razem? Zdecyduj się na format XL w rozmiarze 30x30 cm. Może wolisz coś bardziej kompaktowego? Świetnym wyborem będzie kieszonkowa panorama 19x15 cm, w której umieścisz ulubione zdjęcia. To oczywiście nie wszystkie dostępne warianty fotoksiążki – jedynie dwa z dziewięciu formatów.

   Zrób to sam, czyli jak przygotować fotoksiążkę dla rodziców?

   Samodzielnie spersonalizowany prezent jest doceniany o wiele bardziej niż gotowe produkty. Twoi rodzice z pewnością poczują się uhonorowani zaprojektowaną przez Ciebie książką z fotografiami. Jej stworzenie jest dziecinnie proste i wymaga jedynie dostępu do komputera. Możesz pobrać na dysk bezpłatny program, CEWE FOTOŚWIAT, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces projektowania lub skorzystać edytora online - przycisk "Projektuj online". Niezależnie od tego, który wariant wybierzesz, będziesz, przygotowanie idealnej fotoksiążki dla rodziców nie sprawi Ci żadnego problemu. Najpierw zadbaj o wysoką jakość zdjęć, które będą nienagannie prezentowały się po wydrukowaniu. Słabsze jakościowo, mniej udane fotografie możesz wyretuszować naszymi narzędziami (podobnie jak przycinać, dodawać maski i nadać im ostatni szlif). 

    

   Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej